آکادمی دیجیتال مارکتینگ پلت

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

درخواست مشاوره

image
جهت انجام مشاوره فیلد زیر را پر کرده و هزینه مشاوره را بپردازید تا با شما تماس بگیریم.

با آکادمی  دیجیتال مارکتینگ پلت کسب وکار خودتان را در معرض نمایش قرار دهید. تبلیغات یکی از مهم ترین فاکتور های تمایز بین رقبا میباشد، در تبلیغات امروزه مهمترین نکته نه هزینه گزاف است نه کثرت آن، مهمترین نکته اصل خلاقیت است که با تکیه بر نیروی جوانی و ذهن ایده گرا میتواند ایده ای را مطرح کند که مثل یک بمب در بازار منفجر شود. شرکت سیماگر با تکیه بر نیروی خلاقیت و ذهن نیروی جوان میتواند بهترین ایده را در قالب یک کمپین تبلیغاتی ارائه دهد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

به روز ترین دوره های آموزشی بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ هدف ما پرورش دیجیتال مارکتر به شیوه ای اصولی، به روز و ساختاریافته است.

دسترسی تنها برای ایرانیان خارج از ایران با تجربه ای کاملا مدرن و متفاوت و پشتیبانی مثال زدنی در طول پروسه آموزش در کنار شما خواهیم بود.

با تجربه ای کاملا مدرن و متفاوت و پشتیبانی مثال زدنی در طول پروسه آموزش در کنار شما خواهیم بود.

دوره های آموزشی آنلاین و یا نیمه آنلاین آکادمی دیجیتال مارکتینگ پلت تجربه ای است کاملا متفاوت در امر آموزش دیجیتال.

دانشجویان بر اساس مدت زمان تعیین شده به پنل مخصوص و فیلم های آموزشی دسترسی خواهند داشت و به تعداد بی نهایت بار قادر به مرور و بررسی آنها خواهند بود.

درطول دوره های آموزشی پادکست های مدیریتی در اختیار هنرجوها قرار خواهد گرفت.

مدرس دوره از کشور کانادا بر اساس زمان های تعیین شده وضعیت پیشرفت شما را پیگیری خواهد کرد.

در تمام طول مدت دوره ها شما قادر خواهید بود تا سوالات و ابهامات خود را به طور کاملا مستقیم با مدرس در میان قرار دهید.

در گروه مخصوصی عضو خواهید شد که به فرصت های شغلی موجود و سوالات مابقی همکلاسی های خود دسترسی خواهید داشت.

اکثر دوره های آموزشی پلت دارای پروژه های کاملا عملی و مرتبط با بازار می باشد تا دانشجویان را در یک فضای واقعی مرتبط با کار قرار دهد.

دوره ترمیک آموزشی دیجیتال مارکتینگ جزو دوره های غیر رایگان آکادمی دیجیتال مارکتینگ پلت می باشد دوره آموزشی آکادمی دیجیتال مارکتینگ پلت یک دوره آموزشی و یا بهتر بگوییم یک تجربه کاملا متفاوت نیمه آنلاین ایرانی کانادایی است.

این دوره به صورت ترمیک و کاملا اصولی تدوین و برنامه ریزی شده و تست های مکرری جهت افزایش بهروه وری دوره برای هنرجوها بر روی آن انجام شده است.

در صورت به روز شدن یک مبحث آموزشی در طول دوره، تمام سعی ما بر این خواهد بود که فیلم آموزشی جدید را ساخته و در اختیار شما قرار دهیم.

پروژه های تعریف شده کاملا بر اساس سناریوهای دنیای واقعی خواهند بود و تمام تلاش ما بر این خواهد بود که تا حد ممکن طعم واقعی بازاریابی دیجیتال را بچشید.

اطلاعات تکمیلی در مورد آموزش آنلاین دیجیتال مارکتینگ در طول هر فصل هیچ گونه محدودیت زمانی در مورد دسترسی به فیلم های آموزشی و فصل مورد نظر نخواهید داشت.

میتوانید از هر ساعتی از شبانه روز وارد پنل مخصوص آموزشی شده و فیلم های آموزشی را مشاهده نمایید.

در این دوره نه تنها شما مهارت های دیجیتال مارکتینگ را یاد خواهید گرفت بلکه ما پارا فراتر خواهیم گذاشت و شما را با دنیای تکنیکال هم آشتی خواهیم داد تا به صورت مستقل و به عنوان یک دیجیتال مارکتر 360 درجه قادر به پذیرش پروژه های دیجیتال مارکتینگ باشید.

لازم به ذکر است که متاسفانه به دلیل عدم رعایت مسائل کپی رایت فیلم های آموزشی قابل دانلود نمی باشند.

اطلاعات تکمیلی در مورد آموزش آنلاین دیجیتال مارکتینگ ما بسیار دقیق به صدای مخاطبین خود گوش میدهیم، از اینرو شما از طریق قسمت “با ما در ارتباط باشید” وب سایت پلت به ما بگویید که به چه دوره های آموزشی ای نیاز مندید در دست ساخت است در این فصل با مفاهیم ابتدایی استراتژی دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال) آشنا خواهیم شد، سپس چهارچوبی با نام بوم بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing Canvas) را آموزش خواهیم داد که توسط آن قادر به طراحی کمپین های دیجیتال و شناخت وضعیت موجود کسب و کار خود خواهید بود.

توسط این چهارچوب میتوانید برای تمامی پروژه های دیجیتال مارکتنیگ خود برنامه ریزی کرده و آنها را با دیدی مناسب و رویکردی استراتژیک به اجرا برسانید.

در پایان نیز به بررسی سه کمپانی معتبر با کمک این چهارچوب Framework خواهیم پرداخت.

لینک دسترسی به آموزش استراتژی دیجیتال مارکتینگ بوم مدل کسب و کار و یا Business Model Canvas ابزاری است مدیریتی که به صورت بصری و استراتژیک به شما اجازه می دهد تا با استفاده از آن وضعیت کسب و کار فعلی خود را به صورت کلی و با رویکرد استراتژیک بررسی کرده، ایراد و اشکالات نسخه های گذشته آن را برطرف نمایید و علاوه بر آن قادر باشید تا وضعیت کنونی کسب و کار خود را به آسانی به تصویر درآورید.

به بیان ساده تر به شما اجازه خواهد داد تا تصویر کلی از مدل کسب و کار خود را توصیف، طراحی و و به تصویر در آورده و آن را به چالش بکشید.

این ابزار از 9 بخش و یا خانه تشکیل شده است که در ادامه به بررسی این 9 خانه خواهیم پرداخت.

توجه داشته باشید که در حال حاضر این ابزار تنها یک ابزار استارتاپی نبوده و حتی شرکت های بسیار بزرگ نظیر نایکی نیز از آن به صورت مکرر و مستمر استفاده میکنند.

لینک دسترسی به فیلم های آموزشی بوم مدل کسب و کار طراحی لوگو و یا هر نماد تجاری دارای اصول و قواعدی است.

از آنجایی که لوگو و نمادهای تجاری یکی از ابزارهای قدرتمند در دستان مارکتر ها خواهد بود جهت انتقال پیام کسب و کار به مخاطب آموزش هایی کاملا متفاوت در این زمینه برای شما آماده کرده ایم.

لینک دسترسی به آموزش علم طراحی لوگو هر مارکتر و یا دیجیتال مارکتری ای در طول پروسه کاری خود حتما یک بار نیازمند این خواهد بود که داده هایی را به تصویر درآورد به به همکاران و یا مدیران خود گزارش دهد.

از اینرو آموزش هایی برای شما تدارک دیده ایم که این عملیات را به صورت اصولی فرابگیرید.

لینک دسترسی به آموزش اصول تصویر سازی داده ها یکی دیگر از سوالاتی که به طور مداورم از ما پرسیده میشود این است که آیا برای راه اندازی یک استارتاپ نیازمند این است که دیجیتال مارکتر شوم؟ در سلسله پادکست های استارتاپ و یا دیجیتال مارکتینگ نه تنها به این سوال پاسخ داده ایم بلکه گام های اساسی و حیاتی در راه اندازی و شروع یک استارتاپ را نیز بدان اشاره کرده ایم.

لینک دسترسی به استارتاپ یا دیجیتال مارکتینگ واقعیت این است که بین رنگ ها، سایه رنگ ها، درجات آنها، سایه ها، تُن رنگ ها و شدت و قوت آنها تفاوت های ظریف و مختصری وجود دارد که هرکدام میتواند حس هیجان یا آرامش به فرد بدهد یا اینکه میتوانند انرژی فرد را برانگیزند و یا بالعکس انرژی او را فرو نشانند؛ حتی میتوانند حس قدرتمندی و یا حتی آسیب پذیر بودن به فرد بدهند.

رنگها میتوانند انسان را با گرمی ای که دارند پرورش دهند و با سردی کامل خود انسان را آرام کنند.

همچنین میتوانند آگاهی انسان از دنیای اطراف خود را بیشتر کنند.

در مجموع، رنگ دنیا و آگاهی ما از آن را غنی تر میکند.

لینک دسترسی به فیلم های آموزشی هارمونی رنگ ها و مارکتینگ روزی نیست که از ما سوالی با این عتوان که دیجیتال مارکتینگ چیست و دیجیتال مارکتر کیست مطرح نشود.

از اینرو مجموع پادکست هایی را برای شما عزیزان فراهم آوردیم در مورد تمامی ماژول های مورد نیاز جهت درک این موضوع که دیجیتال مارکتینگ چیست و چگونه میتوان این علم را به صورت کاملا اصولی، علمی و عملی فراگرفتلینک دسترسی به آموزش دیجیتال مارکتینگ چیست تمامی آموزش های غیر رایگان آکادمی دیجیتال مارکتینگ پلت دارای پروژه های کاملا عملی و مرتبط با بازار می باشد و هنرجویان جهت کامل کردن پروسه یادگیری ملزم به انجام پروژه های آموزشی می باشند تا از تجربیات متخصصینی که در بازار در حال انجام فعالیت هستند باخبر شوند.

ایمان خلخالی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی راهبری پروژه های نرم افزاری از دانشگاه UBC کانادا بنیانگذار وبینار دیجیتال مارکتینگ ایرانیان و از افراد فعال در زمینه مدیریت و دیجیتال مارکتینگ در ایران میباشد.

پس از فارغ التحصیل شدن از رشته فناوری اطلاعات در مقطع کارشناسی ارشد و راه اندازی یک شرکت استارتاپی ایمان به اهمیت دانش مدیریت در موفقیت کسب و کارها پی برد و از این رو در رشته engineering leadership در کانادا مشغول به تحصیل و مدیریت را در سطح پیشرفته آموخت.

وی هم اکنون به عنوان  مدیر دیجیتال مارکتینگ یک شرکت نو پا در کانادا مشغول به کار است.

عشق فراوان به تدریس و به اشتراک گذاشتن دانش خود با هموطنان باعث شد که ایمان دانش خود را از طریق آموزش هایی نظیر “بوم مدل کسب و کار” و  “کانال تلگرامی پلت”  در اختیار  علاقه مندان قرار دهد و به عنوان مشاور با کسب و کارهای متعددی در جهت پیشرفتشان همکاری کند.

ایمان در حال حاضر در حال نگارش کتابی در زمینه استراتژی در دیجیتال مارکتینگ است.

گسترش دانش و آموزش دیجیتال مارکتینگ به صورت تخصصی در ایران و تعامل دانش بین متخصصین دیجیتال مارکتینگ در دنیا از اهداف ایمان میباشد.

برای شناخت بیشتر مقاله و پادکست دیجیتال مارکتینگ چیست و دیجیتال مارکتر چیست به دوستان توصیه میشود.

هر زمان که شما آماده باشید در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ پلت، قبل از پر کردن فرم ثبت نام میتوانید از طریق لینک زیر با ما تماس حاصل نمایید.

آیدی تلگرام: @imanagement تماس از طریق: واتس اپ نقشه وب سایت وبلاگ دیجیتال مارکتینگ چیست آموزش بوم مدل کسب و کار علم طراحی لوگو اصول تصویر سازی داده ها با ما در ارتباط باشید

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان م سئو لیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

انواع خدمات

map