استارت اپ در سنت ماری کایون سنت کیتس و نویس

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با راه اندازی استارت اپ در سنت ماری کایون سنت کیتس و نویس در اینترنت شما میتوانید کاری کنید که کسب و کارتان بیشتر دیده شود. کسب و کارتان را اینترنتی کنید و بدنبال بهبود و جذب مشتری بیشتر از کانال های تبلیغات ی اینترنتی شوید.

شرکت سیماگر یک شرکت نرم افزاری پیشرو در زمینه طراحی وب اپلیکیشن و راه اندازی و تیم سازی استارت آپ میباشد که در سطح تهران یکی از بهترین ها و قوی ترین تیم های نرم افزاری را جهت توسعه دارا میباشد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

شهروندی و پاسپورت دوم ما تمام روش های ممکن برای کشورهای دنیا را برای اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری ارائه می دهیم.

آیا نیاز به پاسپورت دوم دارید؟ برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

اقامت اروپا ما به شما برنامه های اقامتی مختلف را پیشنهاد خواهیم داد و تمام تلاشمان را به شما در اخذ اقامت کشور های مختلف خواهیم کرد.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

خدمات مشاوره ای و بیزینسی خدمات مشاوره ای شامل برنامه ریزی مهاجرت، آشنایی با قوانین کشور ( منطقه ) مورد نظر و پیش نیازهای لازم.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ثبت شرکت در اروپا با توجه به نیاز شما بهترین مشاوره برای ثبت شرکت در اروپا, افتتاح حساب بانکی و انتخاب کشور به شما میدهیم.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

خدمات ما برای اخذ شهروندی و پاسپورت دوم و اقامت اروپا از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی یا در پروژه های مورد تایید دولت ها یا خرید ملک، شامل ارائه وکیل شخصی بین المللی، ساخت و ساز املاک و مستغلات و … می باشد.

با خرید یا اجاره ملک در یکی از کشورهای زیر میتوانید برای اقامت اروپا اقدام نمایید.

یکی از روشهایی که میتوانید برای دریافت اقامت اروپا اقدام کنید ثبت شرکت و کارآفرینی میباشد.

بصورت خلاصه اگر شما شرایط زیر را داشته باشید میتوانید برای یکی از کشور های اروپایی اقدام نمایید.

در مدت زمان ۶ ماه صاحب پاسپورت اروپایی شوید.

مبلغ سرمایه گذاری ۲۵۰.

۰۰۰ یورو ( قابل برگشت ) + ۱۰۰.

۰۰۰ یورو اهدا به دولت امکان سفر به ۱۲۳ کشور دنیا بدون نیاز به ویزا ظرفیت محدود ۱۰۰ پرونده اول از ۲.

۰۰۰ پرونده در الویت قرار میگیرند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09121442355 تماس بگیرید.

در این بخش ۵ کشوری که گزینه های بهتری برای اقامت هستند، بررسی خواهند شد.

پرتغال ( ۲۸۰.

۰۰۰ یورو ) – مونته نگرو ( ۳۵۰.

۰۰ یورو ) – مالتا ( ۳۰.

۰۰۰ یورو ) – قبرس ( ۲.

۰۰۰.

۰۰۰ یورو ) – انگلستان ( ۲۰۰.

۰۰۰ پوند ) – کانادا ( ۳۵۰.

۰۰۰ دلار کانادا ) – استرالیا ( ۴۰۰.

۰۰۰ دلار استرالیا ) – گرانادا ( ۱۵۰.

۰۰۰ دلار آمریکا ) همه کشورهای نامبرده شده روش هایی را برای گرفتن شهروندی برای مردم کشورهای خارجی فراهم می کنند که جزییات آن ها در صفحات مختلف سایت توضیح داده شده است.

اقامت تمام این کشورهای جذاب ذکر شده دست یافتنی می باشد، که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند.

بعضی از آن ها زندگی شگفت انگیز و ایمن برای خانواده و فرزندان فراهم می کنند اما گرفتن شهروندی آن ها دشوار می باشد.

بعضی دیگر گرفتن اقامت اولیه  آن ها آسان می باشد ولی دریافت شهروندی آن ها مستلزم مدت زمان زیادی در اقامت در آن ها است.

توصیف ویژگی های کلیدی و شرایط برای به دست آوردن اقامت دائم برای هر کشوری در صفحات مربوط به خود آمده است… در حال حاضر خرید پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری و گرفتن شهروندی در خیلی از کشورها امکان پذیر شده است.

بدین صورت آن ها که در ازای سرمایه گذاری در کشور مورد نظر می توان پاسپورت آن را گرفت.

پاسپورت مونته نگرو پاسپورت قبرس پاسپورت دومینیکا داشتن پاسپورت دوم باعث می شود که دولت یک کشور به تنهایی کنترل روی زندگی و اموال شما را نداشته باشد.

اگر شما شهروند یک کشور مانند سایر افراد هستید، شما در کنترل حکومت می باشید.

اگر آن ها بخواهند شما را تهدید یا اموال شما را بگیرند، شما تنها خودتان هستید که باید از حقوق خود دفاع کنید، مگر این که شهروند کشور دیگری باشید.

داشتن پاسپورت دوم از کشور دیگری باعث افزایش حقوق بین المللی شما می شود.

بدست آوردن پاسپورت دوم باعث می شود که فرد سرمایه گذار آزادی عمل بیشتری داشته باشد و می تواند در هرکدام از کشورها که خواست زندگی کند، و این در مواقعی خاص و بنابه دلایل سیاسی، اقتصادی و… حائز اهمیت می باشد.

نام و نام خانوادگی * کشور مورد نظر سرمایه نقدی و غیر تقدی شما * تلفن * ایمیل * درخواست شما * ساعت کاری شرکت : همه روزه ۱۶ الی ۲۴ به وقت ایران شماره تماس رایگان از ایران : 09121442355 شماره تماس واتس آپ : 09121442355 Bahar Gate Ltd.

( CA ) Address : 4789 Yonge Street, Suite 819 Toronto, ON M2N 0G3, Canada Telephone : +1 647 560 4606 Email : info[at]bahargate.

ca Bahar Gate LLC ( US ) Address : 90 Church St, FL 1 #3514, New York, NY 10008, US Telephone : +1 646 480 0041 Email : info[at]bahargate.

us Bahar Gate LTD ( UK ) Address: 20-22 Wenlock Road, LP36143, London N1 7GU, UK Telephone : +44 203 286 0509 Email : info[at]bahargate.

co.

uk

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه طراحی استارت آپ، تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد.

ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان م سئو لیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

انواع خدمات

image
map