استارت اپ در سنت کلمنت پیراهن ورزشی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با راه اندازی استارت اپ در سنت کلمنت پیراهن ورزشی کسب وکار اینترنتی حرفه ای خود را در سطح اینترنت به معرض دید قرار دهید. استارت آ پ پدیده نو ظهور در کشورمان میباشد که امروز بیشتر جوان ها را به این فکر فرو برده است تا ایده خود را عملی سازند. راه اندازی یک استارت آپ کوچک با هزینه اولیه محدود راهی برای کارآفرین شدن در سطح اینترنت میباشد.

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر با پکیج کامل برنامه نویسی و بازاریابی و استراتژی میباشد که میتواند شما در امر لانچ یک استارت آپ راهنمایی کند. با یک تماس با مشاوران ما از مزایا و خدمات ما آگاه شوید.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

استارت آپ ورزشی پلوتون چیست و چه‌کار می کند؟ استارت آپ ها و ایده های کارآفرینی جایگاه ویژه ای در کسب و کارهای امروزی پیدا کرده اند.

بسیاری از کسب و کارهای موفق و امروزی که استقبال زیادی نیز از آن ها شده است، فعالیت خود را به صورت استارت آپی شروع کرده اند.

در این میان به تعداد زیادی از نمونه های ایرانی و خارجی می توان اشاره کرد.

یکی از نمونه های موفق استارت آپ ورزشی که در این مطلب قصد معرفی و پرداختن به آن را داریم، استارت آپ پلوتون است.

داستان این استارت آپ ورزشی از سال ۲۰۱۲ شروع شد.

همانطور که می دانیم، شروع به کار یک استارت آپ عموماً با شکل گیری ایده های کارآفرینی مختلف است.

ایده استارت آپ پلوتون بر اساس یک ایده ورزشی شکل گرفت.

تمرکز اصلی پلوتون بر تولید دوچرخه های منحصر به فردی است که امکان تمرین و ورزش در داخل محیط خانه را برای افراد مقدور سازد و سعی دارد مفهوم جدیدی از ورزش را با محصولات خود ارائه کند.

 

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه طراحی استارت آپ، تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات ، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد.

ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان م سئو لیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

انواع خدمات

image
map