استارت اپ در مریم مقدس پیراهن ورزشی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

راه اندازی استارت اپ در مریم مقدس پیراهن ورزشی را چگونه انجام دهیم؟؟

در شرکت سیماگر، تجربه ، خلاقیت ، نو آوری ، سرعت و دقت را در طراحی و پیاده سازی استارت آپ آنلاین را تجربه کنید . با راه اندازی استارت اپ در مریم مقدس پیراهن ورزشی شما میتوانید کسب و کار و فروش اینترنتی خود را افزایش دهید و در تمامی شبکه های اجتماعی شروع به جذب مشتری کنید.

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر در زمینه برنامه نویسی و تولید نرم افزار میباشد که کادری مجرب و حرفه ای آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

طراحی استارت آپ بسته به حجم کاربران و تعداد بازدیدهای روی وب اپلیکیشن نیاز به معماری های نرم افزار مختلف دارد . اپلیکیشن های فروشگاهی و یا پربازدید امروز به صورت سیستم های توزیع شده شناخته میشوند.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

ایسنا/گیلان رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی بندر انزلی از برگزاری اولین رویداد استارت آپی در حوزه طراحی لباس اجتماع (اداری و رسمی) بانوان توسط مرکز نوآوری طراحی پوشاک این مرکز در گیلان خبر داد.

ویکتوریا صیاد دقت کار در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به برگزاری اولین رویداد استارت آپی در حوزه طراحی لباس اجتماع (اداری و رسمی) بانوان در استان گیلان اظهار کرد: این رویداد استارت آپی توسط مرکز نوآوری طراحی پوشاک مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی بندرانزلی به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو به صورت مجازی برگزار می شود.

وی محورهای این رویداد را شامل؛ توسعه کسب و کارهای طراحی پوشاک، خلاقیت و نوآوری در طراحی و دوخت، برندینگ در طراحی لباس، فروش سنتی و آنلاین عنوان کرد.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی بندر انزلی تصریح کرد: برگزیدگان در این رویداد از فرصت ها و امتیازاتی همچون امکان استقرار در مرکز نوآوری طراحی پوشاک جهاددانشگاهی بندر انزلی، مشاوره تخصصی با فعالان حوزه پوشاک و حمایت تولیدکنندگان از ایده های برتر برخوردار خواهند بود.

دقت کار، مهلت ثبت ایده در این استارت آپ را تا تاریخ ۳۰ آبان سال جاری عنوان و خاطرنشان کرد: برگزاری رویداد در تاریخ ۱۶ آذر سال جاری به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو خواهد بود.

به گزارش ایسنا؛ ثبت نام از طریق مراجعه به سایت مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی بندرانزلی به آدرس www.

uast-jdanzali.

ac.

irو با کلیک بر پوستر استارت آپ انجام خواهد شد.

انتهای پیام

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه طراحی استارت آپ، تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات ، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد.

ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان م سئو لیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

انواع خدمات

image
map