استراتژي بازاريابي کتاب

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

استراتژي بازاريابي کتاب از فرصت هایی است که شما را با ما آشنا کرده است ، بله شما از این طریق با ما آشنا شدید تا برای داشتن یک سفر درآمد زا در اینترنت آماده شوید. از قدیم تا به امروز بازاریابی یکی از مهم ترین بخش های هر شرکت بوده است که امروز بیشتر به سمت بازاریابی اینترنتی گرایش پیدا کرده است . شما از این طریق میتوانید در وب سایت های پر بازدید ، شبکه های اجتماعی پر بازدید و موثر و هزاران جای دیگر با کمترین هزینه و بیشتر بازخورد حضور پیدا کنید. دیجیتال مارکتینگ یک اصل اساسی در برقراری ارتباط با مشتریان از طریق فضای اینترنت میباشد.

شرکت سیماگر آماده ارائه خدمات بازاریابی اینترنتی از جمله سئو به شما عزیزان میباشد.

shape main-pic

تلفن همراه

0912 144 23 55

تلفن شرکت

021 2222 8880

تلفن همراه

0912 823 826 3

خدمات ما

آشنایی اولیه با مبانی مدیریت استراتژیک و مدیریت (عملیات) بازاریابی در یادگیری و بهره برداری نظری و عملی از کتاب استراتژی بازاریابی مؤثر است.

تجربیات، آموخته ها و مطالعات دوره های مقدماتی و کارشناسی در مدیریت بازرگانی و بازاریابی را می توان با استفاده از این کتاب ترکیب نموده و نگرشی یکپارچه برای فراگیری موضوعات پیشرفته بازاریابی فراهم آورد.

کتاب استراتژی بازاریابی به عنوان سنگ زیر بنا برای دوره های پیشرفته و دوره های تحصیلات تکمیلی رشته های مدیریت بازرگانی و مدیریت اجرایی طراحی شده است.

کتاب استراتژی بازاریابی از کلیه تحقیقات اصیل پژوهشگران، تجربیات مفید کارآفرینان، برنامه های موفق مدیران برنامه ریزی استراتژیک بازاریابی و طرح های مؤثر مشاوران در مؤسسات صنعتی و خدماتی بهره گرفته است تا بتوان الگویی جامع و کاربردی از مدیریت استراتژیک بازاریابی و استراتژی های بازاریابی برای مشارکت در دنیای واقعی فراهم آورد.

این کتاب شامل ۴ بخش و ۱۴ فصل است.

بخش اول و دوم به بررسی عوامل درونی و بیرونی می پردازد تا به عنوان ورودی در بخش سوم مورد استفاده قرار گیرد.

بخش سوم به طراحی استراتژی بازاریابی و بخش چهارم به اجرا و کنترل استراتژی های تدوین شده اختصاص یافته است.

سازمان ها – در معنای وسیع کلمه – از شالوده های اصلی اجتماع کنونی اند و مدیریت، مهم ترین عامل در حیات، رشد و بالندگی یا مرگ سازمان هاست.

یک مدیر، روند حرکت از وضع موجود به سوی وضعیت مطلوب را هدایت می کند و در هر لحظه، برای ایجاد آینده ای بهتر در تکاپوست.

گذشته، با تمام اهمیت و آموختنی هایش و با تمام تأثیری که می توانسان بر آینده داشته باشد، اتفاق افتاده است و هیچ نیروی بشری نمی تواند آن را دیگر بار و به گونه ای متفاوت باز آفریند، ولی آینده در راه است و قسمت مهمی از آن به آنچه امروز میکنیم مربوط است.

فصل های کتاب استراتژی بازاریابی (Marketing Strategy: A Decision-Focused Approach) به این صورت است که تجزیه و تحلیل استراتژیک درونی سازمان در بخش اول و با عنوان «درآمدی بر استراتژی» شامل سه فصل می باشد.

مطالب گسترده مدیریت استراتژیک استراتژی بنگاه، استراتژی تجاری و استراتژی وظیفه ای ) با استفاده از یک الگوی جامع به صورتی مختصر و مرتبط با استراتژی بازاریابی ارائه می شود.

تجزیه و تحلیل بیرونی در بخش دوم و با عنوان «تجزیه و تحلیل فرصت های بازار» در پنج فصل تنظیم شده است.

الگوها و ابزارهای جدید و کاربردی درباره این مباحث نیز در فصل های بعد شرح داد شده است.

در کتاب استراتژی بازاریابی مباحثی همچون شناسایی بازارهای جذاب، تجزیه و تحلیل صنعت، اندازه گیری ریسک ها و فرصت های بازار و موقعیت های آن ارائه می شود.

این بخش نقش مؤثری در جلب رضایت مشتریان و ایجاد تمایز و موفه مؤسسات صنعتی و خدماتی، کوچک و بزرگ، دولتی و خصوصی ایفا می کند.

بخش سوم کتاب استراتژی بازاریابی به عنوان هسته اصلی کتاب با تکیه بر دو بخش قبلی در فصل چهار به «تدوی استراتژی بازاریابی» می پردازد.

استراتژی بازاریابی در مراحل مختلف ورود، رشد، بلوغ، افول و شرایط جدید اقتصادی با تمرکز بر تصمیم گیری استراتژیک بازاریابی به تفصیلتشریح می شود.

بخش چهارم شامل دو فصل است که به دو مرحله اصلی مدیریت استراتژیک بازاریابی پس از تدوین استراتژی بازاریابی (بخش سوم)، یعنی اجرا و کنترل استراتژی های بازاریابی، اختصاص یافته است.

کلیه فصل های کتاب، الگویی یکسان دارند.

هر فصل با مروری بر یک مورد واقعی شروع شده و چالش های استراتژیک هر فصل مطرح شده و سپس مباحث اصلی ارائه می شود.

در پایان هر فصل نیز خلاصه ای با عنوان گزیده و یادداشت های مربوط به آن فصل گنجانده شده است.

امیدوارم دانلود رایگان کتاب استراتژی بازاریابی بتواند برای رشد و تعالی اساتید، پژوهشگران، مشاوران، مدیران حرفه ای، دانشجویان و علاقه مندان به مباحث مدیریت استراتژیک بازاریابی و برنامه ریزی استراتژیک بازاریابی قابل استفاده باشد.

کتاب استراتژی بازاریابی نوشته واکر توسط دکتر محمد اعرابی نیز ترجمه شده است و توسط انتشارات دفتر پژوهش های فرهنگی نیز روانه بازار شده است.

Marketing Strategy: A Decision-Focused Approach جهت مشاهده رویدادهای تخصصی در حوزه مدیریت استراتژیک صفحه رسمی شریف استراتژی در سایت ایوند مراجعه نمایید.

مقالات تخصصی مرتبط با حوزه مدیریت استراتژیک و استراتژی کسب و کار را در شریف استراتژی جستجو کنید دفتر استراتژی شریف با بهره گیری از نخبان دانشگاهی و اساتید برتر و دانش به روز جهانی در حوزه مدیریت استراتژیک توانسته است در راستای ارتقای کسب و کار گام بردارد.

مشاوره مدیریتی تدوین استراتژی اجرا و پیاده سازی استراتژی آموزش مدیریت استراتژیک دفتر مرکزی: میدان جمهوری، ساختمان صبا، طبقه پنجم (مرکز خدمات و نوآوری) دفتر مطالعات و برنامه ریزی: تهران، خیابان آزادی، دانشگاه صنعتی شریف، مجتمع خدمات فناوری تماس: 09121442355 – 09121442355

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه طراحی استارت اپ ، تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات ، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات در حوزه IT میباشد.

ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

انواع خدمات

map
image
shape
shape
shape
shape
واتساپ
واتساپ
سوالی دارید؟ در خدمتیم.