برندینگ در یمن

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با برندینگ در یمن در اینترنت شما میتوانید کاری کنید که کسب و کارتان بیشتر دیده شود. برندینگ در شرکت سیماگر به صورت کاملا نوین و بروز ارائه میگردد که به طور کلی متکی بر ایده های خلاقانه و نو میباشد که بر پایه ایده های خام در مجموعه ارائه میگردد و با طوفان فکری سعی در ارائه بهترین راه حل جهت جذب مشتری از طریق تبلیغات در راستای برندینگ را دارد.

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر با تکیه بر کادری مجرب آماده ارائه خدمات در حوزه کسب و کار اینترنتی و IT به شما عزیزان میباشد.

shape main-pic

تلفن همراه

0912 144 23 55

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 823 826 3

خدمات ما

کاربرد عدد در برندسازی به فرهنگ جامعه هدف شما بر می گردد که چه عددی را نحس و یا خوش یمن بدانند و حتما باید به این نکات ریز در تجارت بین المللی دقت کنید.

علت استفاده از اعداد در برند قطعا با برند هایی که با عدد عجین شده اند تا کنون برخورد کرده اید.

در این قسمت این موضوع کاملا بررسی خواهد شد که کاربرد و علت استفاده از عدد در برند چیست؟! خیلی از افراد ممکن است در همان سطح اولیه شرکت از اعداد استفاده کنند.

همچون فرآورده های گوشتی دویست و دو! یا مواد غذایی یک و یک که حتما تاکنون با آن برخورد داشته اید.

البته شرکت یک و یک ادعا دارد، چون از مواد درجه یک برای تولید محصولات خود استفاده می کند، به همین جهت نام برند خود را یک و یک نام گذاری کرده است.

موارد دیگری نیز وجود دارند که میتوان به خانواده خودرو سازی پژو اشاره کرد، همچون خودرو های 405 و 206 و 207 و غیره! یا برند هایی که در گوشی های موبایل قطعا با آن ها سر و کار داشته اید، همچون سامسونگ اس 12 یا آ 10 و مدل های بسیار دیگری که وجود دارند و قطعا شما از آن ها آگاهی کامل دارید.

علاقه شرکت ها به استفاده از عدد خیلی از شرکت ها در بدو تاسیس خود مانند برند های یک و یک و دویست و دو علاقه مند هستند که از همان ابتدا با عدد کار کنند.

البته بیشتر و اکثر برند ها از حروف تشکیل شده و بسیار بی شمار هستند مانند سونی و گراد و … استفاده ترکیبی از عدد و حروف نوع دوم برند هم ممکن است ترکیبی باشد، یعنی ترکیبی از اعداد و حروف، مانند مزدا3! این مورد نه تنها در ایران بلکه در تمامی کشور های جهان رایج هست و از برند با لوگوی ترکیبی استفاده می کنند.

تاثیر فرهنگ در برند فرهنگ برخی از کشور ها مبتنی بر این است که بعضی از اعداد خوش شانسی می آورند و یا خوش یمن هستند و برخی دیگر نحس بوده و در واقع بدشانسی می آورند! به عنوان مثال در کشور ایران اگر دقت کرده باشید، اعداد هفت و چهل اعدادی خوش یمن هستند و برعکس عدد 13 را به نحسی و بد شانس بودن می شناسند.

اعداد نحس در آلمان و کشور های اسپانیایی در کشور آلمان عدد چهار به عنوان عدد شانس و عدد 13 نیز به عنوان عدد نحس شناخته شده اند.

یا کشور های اسپانیایی زبان که عمدتا کشور های آمریکای جنوبی هستند، البته به غیر برزیل! مردم این کشور ها عدد 15 را به عنوان عدد خوش یمن و عدد 13 را همچنان عددی نحس می شناسند.

13 عدد نحس اکثر کشور ها اگر دقت کرده باشید، عدد 13 در اکثر کشور ها به عنوان یک عدد نحس و بدشانس شناخته شده است.

به عنوان یک مثال دیگر در کشور های مسیحی اعداد 12 و 7 را خوش یمن و اعداد 6 و 13 را اعداد نحس می دانند و در نهایت کشور چین نیز اعداد 6 و 7 و 8 و 9 را به عنوان عدد شانس و اعداد 1 و 3 و 4 را نیز به عنوان اعداد نحس می شناسند.

تاثیر تفاوت های فرهنگی کشور ها پس تفاوت های فرهنگی برای افرادی که قصد ورود به بازار های بین المللی را دارند، مهم و لازم است.

زمانی که قصد صادرات محصولی را به کشور های خارجی دارید، در عدد نویسی باید دقت کنید.

هنگامی که برندسازی می کنید باید دقت کنید، فرهنگ کشور هدف خود چگونه است؟! آیا اعدادی که در برند خود به کار می برید، اعداد خوش یمنی برای تجار کشور هدف هستند یا خیر؟! چه بسا ممکن است یک عامل فرهنگی باعث این شود که میزان موفقیت شرکت شما زیر سوال رود، یا اینکه به موفقیت شما در حوزه صادرات کمک کند.

این عامل در بحث صادرات و مذاکره با تجار بسیار حائز اهمیت است.

معماری برند معماری برند را برند آرشیتک نیز می نامند.

در معماری برند سه سطح وجود دارد.

سطح اول، سطح پایه است که برند شرکت نامیده می شود.

برای مثال گروه خودرو سازی سایپا که محصولات متنوعی دارد، در اینجا سطح اول سایپا می شود.

سطح دوم نیز پراید نام دارد یا در ایران خودرو، خانواده ی پژو! به طور کلی سطح دوم، سطح محصول است.

سطح سوم در معماری برند سطح مدل می باشد.

یعنی یک درجه ریزتر و فرعی تر از سطح دوم است.

پس مدل سطح سوم یا بالای هرم می شود.

برای مثال در گروه سایپا، پراید 141 یا در ایران خوردو، مانند پژو 206 و یا 405! یا حتی از خانواده پژو 206 می توان گفت: پژو 206 تیپ دو یا صندوق دار و … نحوه استفاده از سطح مدل در معماری برند از این مورد معمولا در سطح اول استفاده نمی کنند، در سطح دوم هم بعضا استفاده می شود اما در سطح سوم معمولا متداول است.

یعنی شما زمانی که محصولتان تحت عنوان پژو به بازار عرضه شد، نوبت به مدل آن می رسد.

سطح پایدار محصول زمانی که محصول شما وارد بازار شده و در آن موفق ظاهر می شود، می توانید بگویید محصولتان به سطح پایدار رسیده و حالا می توانید سطح بالاتری از آن را به بازار عرضه دهید.

باید به پایدار های خود جهت دهید.

شما با دادن اعداد در مدل، می توانید محصول موفق خود را مدل دار کرده و به بازار عرضه کنید.

آنجا می توانید از اعداد استفاده کنید چون موفقیت شما تضمین شده است.

باید زمانی از اعداد در برند استفاده کرد، که محصول پایدار به جایگاهی در اجتماع برسد که شما مطمئن شوید محصول جای کار دارد.

حتی می تواند بازار هدف جدیدی ایجاد کند.

مزیت استفاده ار اعداد معمولا اعداد زمانی که وارد برند می شوند، جهت گیری نداشته و حالت خنثی دارند.

البته در این میان بحث فرهنگی باید مدنظر باشد! یکی از محاسن استفاده از اعداد این است که مانند حروف حاشیه ندارند.

مانند برند زمزم! زمانی که به کشور های عربی زبان صادر شد، دچار حاشیه شده و نتوانست به خوبی محصول خود را به فروش برساند.

رضایت ملی از محصول دلیل موفقیت خیلی از کشور های کره ای یا ژاپنی در بحث صادرات این است که اول مردم خودشان از محصول راضی بودند و این رضایت کاملا منعکس شد و سپس شروع به صادرات منجر گردید.

اما متاسفانه در ایران اوضاع کاملا برعکس شده و اکثریت مردم بر این باور هستند که حتما محصولی که صادر می شود، محصول خوبی است.

البته خیلی از محصولات و برند ها نیز همچون: برند های گلرنگ و کاله و چرم تبریز و خیلی از برند های دیگر علاوه بر این که در کشور ایران فروش موفقی داشتند، در صادرات نیز خوش درخشیدند.

وضعیت خودرو سازان ایرانی برعکس این قضیه نیز وجود دارد.

در گروه خودرو سازان ایران، زمانی که مردم کشور از محصولات ناراضی هستند، به همان اندازه از مردم کشور های وارد کننده این محصولات نیز بازخورد خوبی دریافت نمی شود.

یکی از موانعی که در مقابل رشد محصولات خودرویی ایرانی وجود دارد، حمایت بیش از حد دولت مردان از این شرکت ها هست.

می توان این شرکت ها را با خیلی از شرکت های خصوصی مقایسه کرد که هیچ حمایتی را دریافت نمی کنند و در سطح کشور و سطح بین الملل بسیار موفق بوده اند.

شما اگر داستان برند هایی همچون اپل و سامسونگ را مطالعه کنید، متوجه خواهید شد از یک سطح بسیار ساده و حتی زیر پله شروع به فعالیت کردند و از آن سطح پایین شروع کرده و امروزه بسیار موفق هستند.

استفاده از اعداد به خاطر بی حاشیه بودن و جهانی بودن آن در بحث صادرات می تواند وجهه خوبی به شما و برندتان دهد و جایگاه شما را در دنیا بهتر می کند.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

A CUSTOM COMMENT LABEL نام ایمیل برند ما در قالب برداشت کلی مشتری از کسب و کارمون تعریف میشه برندسازی بدون شک مستلزم در پیش گرفتن یک رونده برندسازی یعنی ایجاد آگاهی از کسب و کار با استفاده از استراتژی ها و کمپین های بازاریابی و با هدف خلق تصویری منحصر به فرد و پایدار در بازار در اصل خلق یک برند بر درک درست شخصیت مشتری متکیه اصلی ترین فلسفه وجودی و شکل گیری برند ایجاد و خلق تمایز، تشخیص و یادآوری برتری تفاوت هاست برای تعریف برند باید به این مسئله توجه بشه که مصرف کننده با دیدن و شنیدن نشانه‌های مرتبط با برند چه چیزهایی برایش تداعی می‌شه بسیاری از برندهای لوکس دنیا عملاً به بخشی از فرهنگ مصرف مدیران تبدیل شده‌ان برند شامل همه احساسات مفاهیم و ویژگی هایی که با یک نام گره خورده یکی از مهمترین وظایف هر شرکت پیدا کردن راه برای جلب توجه و وفاداری مشتریه از جمله خصوصیات یک برند معروف می توان به جذابیت ،الهام بخش بودن،تک بودن،تناسب،جایگاهه اولین قدم در تجارت اعتماده و علامت تجاری به وسیله برند سازی به این اعتماد و تعهد شتاب می بخشه هدف ما پرورش و رشد تاجران است.

به آنان می آموزیم تجارتشان را پرسود نمایند.

ما ثروتمند شدن را در تجارت و صادرات می دانیم.

زیرساخت های تجارت را نیز برایشان اجرا می کنیم.

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه طراحی استارت آپ، تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد.

ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان م سئو لیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

انواع خدمات

image
map
image
shape
shape
shape
shape
واتساپ
واتساپ
سوالی دارید؟ در خدمتیم.