برند دیجیتال مارکتینگ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با برند دیجیتال مارکتینگ در صدر بازارتان قدم بزنید. برند شدن در یک نام تجاری آرزوی هر شرکتی میباشد تا از این طریق بتواند اعتبار خود را به رخ همگان بکشاند. در بازار امروز برند شدن علاوه بر نشان دادن قدرت و اعتبار یک نام تجاری تاثیر بسزایی در فروش و افزایش مشتریان دارد. خدمات برندینگ شرکت سیماگر شامل استراتژی و برنامه ریزی میباشد که در راستای اهداف استراتژی سازمان و فرهنگ سازمانی شما در قالب یک برند بوک است.

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر در زمینه طراحی وب اپلیکیشن ، طراحی وب سایت ، سئو سایت ، برندینگ و تبلیغات و بازاریابی اینترنتی است که با تکیه بر تجربه و علم روز و استفاده از تکنولوژی های جدید قابلیت ارائه نرم افزارهایی حتی با امکان سیستم های توزیع شده مانند اسنپ و علی بابا را دارد.

shape main-pic

تلفن همراه

0912 144 23 55

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 823 826 3

خدمات ما

یکتانت - بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین - بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین در ایران اگر کسب‌وکاری می‌خواهد موفق عمل کند و مشتریان زیادی داشته باشد، باید سراغ برندسازی یا برند مارکتینگ برود.

در غیر این‌ صورت بسیاری از مخاطبان با حضور این برند در بازار، نحوه فعالیت، محصولات و خدماتش آشنا نخواهند شد و هر چقدر هم کسب‌وکار با کیفیتی باشد، در نهایت دچار مشکل جدی می‌شود.

امروز می‌خواهیم بیشتر درباره برند مارکتینگ، نحوه استفاده از آن در فضای آنلاین و تدوین استراتژی بازاریابی برند صحبت کنیم.

برند مارکتینگ یا بازاریابی برند در واقع معرفی کسب‌وکار خود به بهترین شکل ممکن در بازار است تا مخاطبان بیشتری نسبت به برند شما آگاهی پیدا کنند.

کسب‌وکارهای زیادی هستند که عملکرد بسیار خوبی دارند و محصولات و خدمات باکیفیتی ارائه می‌دهند، اما خیلی‌ها آنها را نمی‌شناسند و نتوانسته‌اند برندسازی خوبی داشته باشند.

ضمن اینکه Brand Marketing از اصول پایه‌ای و اساسی راه‌اندازی کسب‌وکار است و بعد از شروع فعالیت خود باید حسابی روی برندسازی کار کنید.

برند، هویت کسب‌وکار شما در بازار است و باید تلاش کنید تا نه‌تنها مشتریان بیشتری آن را بشناسند، بلکه بتوانید تصویری جذاب و مثبت از آن چه هستید در ذهن مخاطبان بسازید.

فرایند بازاریابی شامل برقراری ارتباط، خلق ارزش، معرفی برند، محصولات و خدمات، فروش و خدمات پس از فروش می‌شود و به همین دلیل باید این مراحل را برای بازاریابی برند خود نیز انجام دهید؛ چراکه گاهی ضعف در خدمات پس از فروش نیز می‌تواند به اعتبار شما ضربه بزند.

ضمن اینکه ناگفته نماند برند مارکتینگ به شما کمک می‌کند تا گام به گام بتوانید ساخت برند خودتان را پیش‌ببرید.

پیشتر در فضای سنتی از انواع تبلیغات انبوه مانند آگهی‌های تلویزیونی، رادیویی، تراکت و تبلیغات در روزنامه‌های کثیرالانتشار و جراید استفاده می‌شد تا تعداد زیادی از مشتریان با نام، لوگو، محصولات و خدمات شما آشنا شوند و نام برندتان همیشه در ذهن آنها بماند.

در این میان شعار انتخاب شده و مزایای رقابتی از جمله مهمترین مواردی است که همیشه در ذهن مخاطبان می‌ماند.

حال سوالی که پیش می‌آید این است که آیا برند مارکتینگ صرفا در فضای آفلاین و بازار سنتی انجام می‌شود یا در فضای آنلاین نیز می‌توانیم از آن استفاده کنیم.

طبیعتا پاسخ مثبت است.

این‌روزها با توجه به گسترش حضور مخاطبان در فضای آنلاین شاهد این هستیم که تماشای تلویزیون نیز کاهش یافته و رسانه‌های جدیدتر نیز جایگزین آن شده‌اند.

در نتیجه شما باید برندسازی خود را در فضای آنلاین نیز پی بگیرید و تلاش کنید مخاطبان بیشتری از این فضا جذب شما شوند.

با ظهور شبکه‌های اجتماعی، سرویس‌های اشتراک و پخش آنلاین ویدیو، انبوهی از سایت‌ها و حضور فعال مردم در این بسترها، نمی‌توان قدرت و نفوذ آنها را نادیده گرفت.

بنابراین، امروز بیش از همیشه به بازاریابی برند در فضای آنلاین نیاز داریم.

اما از آنجایی که برند مارکتینگ در دنیای امروز با بازاریابی عملکردی (Performance Marketing) گره خورده است، در نتیجه، از همان ابتدای قیف بازاریابی که اهداف خود مانند افزایش بازاریابی، بیشتر کردن میزان تعامل و مشارکت، افزایش ثبت نام، بالابردن تعداد نصب و… را در نظر می‌گیریم، می‌دانیم که هر چه در مرحله برندسازی و آگاهی از برند بهتر عمل کنیم، در نهایت انتهای قیف ما که منجر به فروش می‌شود، به نتیجه مطلوب‌تری می‌رسد.

در مسیر بازاریابی ربایشی یا درونگرا (Inbound Marketing) که بخش مهمی از فرایند بازاریابی ما در فضای آنلاین را شکل می‌دهد، بازاریابی محتوایی (Content Marketing) نقش بسیار مهمی دارد.

در واقع بازاریابی محتوایی یعنی معرفی برند، برقراری ارتباط معنادار و موثر، ارزش‌آفرینی، جلب اعتماد و در نهایت تحقق اهداف فروش و بازاریابی.

پس به همین دلیل مرحله ابتدایی یا همان برند مارکتینگ اهمیت ویژه‌ای دارد.

البته ناگفته نماند یکی از خوبی‌های بازاریابی برند در فضای آنلاین برخلاف فضای آفلاین این است که می‌توان تمام موارد تعیین شده را به صورت دقیق اندازه‌گیری کرد و براساس گزارش‌های به دست آمده و تحلیل‌های دقیق بتوان برای آینده برنامه‌ریزی بهتری داشت.

برای اینکه بخواهیم در برنامه‌های خود به ویژه در حوزه تبلیغات موفق شویم، باید استراتژی مدون و دقیقی داشته باشیم.

این موضوع در مورد برند مارکتینگ نیز صدق می‌کند، ضمن اینکه در بخش‌های مختلف نیز می‌توان استراتژی‌های جداگانه‌ای داشت.

استراتژی Brand Marketing شامل مراحل زیر می‌شود که به بررسی آنها می‌پردازیم: از آنجایی که قرار است روی Brand Marketing یا بازاریابی برند خود کار کنید، در نتیجه باید در هر بازه زمانی کمپینی با این هدف طراحی شود تا بتوانید به بهترین شکل ممکن و با استفاده از ابزارهای مختلف پیام‌تان را به مخاطبان برسانید.

بنابران حواستان باشد به درستی از هویت بصری شامل لوگو، رنگ سازمانی و…، شعار یا تگ لاین، پیام‌های ویژه، ارزش آفرینی، کلمات و واژگان مرتبط، اطلاع‌رسانی دقیق، برقراری ارتباط موثر، صفحه فرود، پلن‌های تبلیغاتی و… استفاده کنید.

جمع بندی هر کسب و کاری باید در مرحله اول برای برند خودش بازاریابی کند تا بتوانید تصویری قوی از نام خود بسازد.

پیشتر برند مارکتینگ بیشتر در فضای سنتی و آفلاین و از طریق رسانه‌های جمعی انجام می‌شد تا پیام شما به حجم انبوهی از مخاطبان برسد.

اما این روزها که فضای آنلاین فراگیرتر شده و بسیاری از مخاطبان در این فضا حاضر هستند، Brand Marketing یا بازاریابی برند نیز دستخوش تغییراتی شده و مسیر جدیدی را طی می‌کند.

برای اینکه بتوانید برندسازی قوی‌ داشته باشید، باید استراتژی خوب و دقیقی تدوین کنید.

یک فرمول جادویی برای ساخت ویدیو وایرال با تبلیغات در یوتیوب بیش از همیشه دیده شوید تبلیغات در جیمیل چیست و چه تاثیری دارد؟ سئو یا گوگل ادوردز؛ کدامیک بهتر است؟ آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر این دیدگاه پاسخ داده شد، به من ایمیل بزنید.

جدیدترین مطالب بلاگ تبلیغات درون برنامه ای در سال ۲۰۲۰ بهترین کمپین دیجیتال مارکتینگ که تا به حال دیده‌اید کرونا فرصتی برای فروش بیش‌تر یک فرمول جادویی برای ساخت ویدیو وایرال آخرین مطالب دیجیتال مارکتینگ یک فرمول جادویی برای ساخت ویدیو وایرال با تبلیغات در یوتیوب بیش از همیشه دیده شوید تبلیغات در جیمیل چیست و چه تاثیری دارد؟ سئو یا گوگل ادوردز؛ کدامیک بهتر است؟ یکتانت بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین در ایران است که با ارائه باکیفیت‌ترین خدمات به تبلیغ‌کنندگان، بیشترین درآمدزایی را برای رسانه‌های دیجیتال فراهم می‌کند تا آنها بتوانند محتوای بهتری به مخاطبان فارسی‌زبان ارائه کنند.

آدرس: شهرک غرب، خیابان ایران‌زمین، خیابان گلستان جنوبی، پلاک ۳۵، ساختمان میثاق، طبقه سه شماره تلفن: ۴۵۱۹۵۰۰۰-۰۲۱ تماس با ما

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه طراحی استارت آپ، تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد.

ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

انواع خدمات

map
image
shape
shape
shape
shape
واتساپ
واتساپ
سوالی دارید؟ در خدمتیم.