تبلیغات در تریکالا یونان

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

درخواست مشاوره

image
جهت انجام مشاوره فیلد زیر را پر کرده و هزینه مشاوره را بپردازید تا با شما تماس بگیریم.

با تبلیغات در تریکالا یونان شما میتوانید در بین تمامی رقبا متمایز شوید به شرطی که خلاقیت را در اصل امور خود قرار دهید. شرکت ما در یکی از شرکتهای زیر مجموعه خودش بنام شرکت سئو راز با داشتن تجربه اجرای 6 استارت آپ ابن موضوع را به جد مشاهده کرد که در یکی از استارت آپ ها بنام اهوازیشو یک طرح کمپین تبلیغاتی با توجه به اصل خلاقیت را اجرا نمود. شرح این اتفاق این بود که بدلیل گرم بودن هوا در اهواز پرده های خودرو پر استفاده هستند و برای جلوگیری از گرم شدن اتاق خودرو بسیار پر استفاده است ازاین رو با سفارش ده هزار پرده سایه بان که روی شیشه های عقب خودرو نصب میشد تواسنت با به معرض دید قرار دادن لوگو اهوازیشو برند خودش را در شهر اهواز جا بیاندازد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

حوزه/ کلیسای ارتدکس یونان از ابتلای رئیس این کلیسا به ویروس کرونا خبر داد.

حوزه/ با تعداد جمعیت بسیار محدود نمازگزاران، بالاخره پس از سال‌ها اختلاف و سنگ اندازی، نخستین مسجد رسمی آتن، شاهد اقامه نخستین نماز جمعه بود.

حوزه/ هجده نمازگزار مسلمان ساکن آتن پایتخت یونان روز گذشته برای شرکت در نخستین نماز جماعت در مسجد جامع آتن گردهم جمع شدند.

حوزه/ پس از بارها به تاخیر انداختن مراسم افتتاح مسجد آتن، یک مقام رسمی یونان اظهار داشت که این مسجد پس از ۱۴ سال بالاخره قرار است در ماه اکتبر، آغاز به کار کند.

حوزه/ در حمله افراد ناشناس به با سنگ به مسجد تاریخی متعلق به قرن شانزدهم در شهر تریکالا در یونان، شیشه های پنجره ورودی این مسجد شکسته شدند.

حوزه/ مسجد آتن، که از سال ۲۰۰۷ ساخت آن آغاز شده و بارها به بهانه‌های مختلف افتتاح آن با تاخیر مواجه شده است، به دلیل شیوع کرونا افتتاح نشد و مسلمانان این کشور باز هم باید صبر کنند.

حوزه/ افتتاح مسجد آتن که سال ها ست به دلیل تعصبات و سنگ اندازی های اسلام هراسان به تاخیر افتاده قرار است اوایل تابستان امسال انجام شود.

حوزه/ اگناتیوس، متروپل شهر وولوس و نماینده اسقف اعظم آتن و یونان در آیین بزرگداشت چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خواستار تداوم گفت‌وگوهای بینادینی بین دو کشور شد.

حوزه/ رئیس پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به بیان اهداف و گزارشی از سفر هیأت اعزامی دفتر تبلیغات اسلامی به یونان و ایتالیا پرداخت.

حوزه/ عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ضرورت انجام "تفسیر اجتماعی از ماهیت و ابعاد کنشگری در قیام عاشورا"، به تبیین فواید مترتب بر این نوع تفسیر از قیام عاشورا پرداخت و گفت: فایده تفسیر اجتماعی از کنشگری عاشورایی، انداختن نگاه دانشی به قیام حسینی است.

حوزه/ مدیر گروه فلسفه دانشگاه تهران گفت: دانشجویان علوم انسانی تلاش کنند بعد از نگاه توصیفی و آشنا شدن با هر رشته علوم انسانی، دوباره نگاه پرسشی و نقادانه به آن داشته باشند، تا به یک تفوق و راهبرد جدیدی در آن رشته دست پیدا کنند.

حوزه/ انجمن فرهنگ و همبستگی ترکی ضمن درخواست از دولت یونان برای حفظ آزادی مذهبی مسلمانان، نسبت به عدم مرمت و بازسازی مساجد و قبرستان های تخریب شده در زلزله 2017 در جزیره کاس انتقاد کرد.

حوزه/ حوزه/ رايزني فرهنگي ايران در يونان يازدهمين شماره نشريه فرهنگی، هنری، اجتماعی «آینه» را به دو زبان یونانی و انگلیسی در ۶۰ صفحه منتشر كرد.

حوزه/ به گفته یک مقام عضو هیئت مدیره مسجد اسلامی، نخستین مسجد رسمی کشور اروپایی یونان، از سال ۱۸۳۳ میلادی تاکنون در شهر آتن، پایتخت این کشور به زودی آماده بهره برداری می شود.

حوزه/ هنگامی که مردم میان آتش سوزی جنگل و دریا گرفتار شده و برای نجات جان شان به دریا پریدند، یک ماهیگیر ۴۶ ساله مصری تبار همراه با رئیسش قایق را به دریا انداخت و برای نجات مردم شتافت.

حوزه/ درحالی که شهر سالونیک، دومین شهر بزرگ یونان بیش از ۷ هزار مسلمان دارد، مسلمانان در این شهر اجازه گشایش مسجد و گورستان اسلامی ندارند و مجبورند در آپارتمان های کوچک نماز بخوانند.

حوزه/ انجمن مسلمانان یونان با انتشار بیانیه‌اي حمايت خود از ایران و مقاومت را اعلام و جنايات رژیم اشغالگر قدس را محكوم كرد.

حوزه/ به همت رايزني فرهنگي ايران در يونان و با همکاری و مشارکت موزه ملی بناکی و در آستانه ماه مبارک رمضان، نمایشگاه قرآن، خوشنویسی و تذهیب، در آتن (پايتخت) گشایش یافت.

حوزه/ عالیجناب ایروتیموس دوم در دیدار با رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزاری دور هفتم گفت‌وگوهای اسلام و مسیحیت ارتدوکس را مثبت ارزیابی کرد و گفت: این گفت‌وگوها نقش مهمی در تعاملات یونان و ایران دارد.

حوزه/ رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در دیدار با کوستاس قارووقلوو، گفت: اشتراکات فراوان فرهنگی ملت‌های ایران و یونان عامل پیوند روابط دو کشور است.

حوزه/ رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به منظور شرکت در دور هفتم گفت‌وگوهای اسلام و مسیحیت ارتدوکس، عصر امروز (۴ اردیبهشت‌ماه) وارد یونان شد.

حوزه/ پارلمان یونان قانونی را که یک قرن پیش به تصویب رسیده بود و بر اساس آن دادگاه های اسلامی بر دادگاه های غربی ارجحیت داشتند محدود ساخت.

حوزه/ دادگاهی در اروپا که هفته اخیر تشکیل شده، قرار است تعیین کند که آیا قوانین شریعت اسلامی می‌توانند به قوانین داخلی کشورهای اروپایی ارجحیت داشته باشند، در حالی که سران مسیحی تلاش خود را در جهت مخالف به کار گرفته‌اند.

حوزه/ مفتی اعظم کموتینی و شمال یونان گفت: جمهوری اسلامی ایران متعلق به جهان اسلام است و این کشور همیشه در جهت وحدت و منافع جهان اسلام گام برداشته است.

حوزه/ هیات ایرانی شرکت کننده در کنفرانس بین المللی  تنوع دینی و فرهنگی و همزیستی مسالمت آمیز در خاورمیانه با معاون امور ادیان و مذاهب وزارت  آموزش و فرهنگ یونان دیدار و گفت‌وگو کردند.

حوزه/درحالی که سال‌هاست مقامات یونانی مدعی هستند که مسجد آتن، نخستین مسجد رسمی در کشور یونان قرار است ساخته شود، اما این مسجد هنوز آماده فعالیت نیست و نیم میلیون مسلمان این کشور در زیرزمین ها و مراکز غیربهداشتی به عبادت می‌پردازند.

حوزه/ برای نخستین بار پس از دهه‌ها ممنوعیت دانش آموزان مسلمان یونانی امسال اجازه یافتند با حجاب اسلامی در رژه دانش آموزی در شهر زانتی در استان مقدونی شرقی و تراکیه شرکت کنند که حضورشان به بحث داغ رسانه‌های محلی تبدیل شده است.

حوزه/ به گفته وزارت فرهنگ آتن، مرمت و بازسازی مسجد فتحیه متعلق به قرن ۱۷ در یونان هم اکنون به پایان رسیده و قرار است نخستین نمایشگاه عکاسی در این مسجد برای بازدید عمومی برگزار شود.

حوزه/ سرانجام پس از سال‌ها تعلل و با تاخیر فراوان، پروژه ساخت نخستین مسجد یونان به زودی و تا اوایل ماه آینده به پایان می‌رسد.

حوزه/ یکی از نمونه های بارز مبارزه با تبعیض نژادی، ازدواج جویبر فقیر و سیاه پوست با ذَلفاء دختر شخص ثروتمندی به نام زیاد بن لبید به دستور رسول خدا صلی الله علیه وآله است.

تمامی حقوق این سایت برای خبرگزاری حوزه محفوظ است.

۱۳۹۸© بازنشر مطالب خبرگزاری حوزه در سایر خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها بدون ذکر منبع آزاد است.

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

انواع خدمات

map