تبلیغات در خارکوف اوکراین

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

درخواست مشاوره

image
جهت انجام مشاوره فیلد زیر را پر کرده و هزینه مشاوره را بپردازید تا با شما تماس بگیریم.

با تبلیغات در خارکوف اوکراین شما امکان بیشتر دیده شدن و تسهیل فروش را برای شرکت خود به ارمغان می آورید ، تبلیغات اینترنتی و تبلیغات محیطی نقش مهم و کلیدی در سازمان ها و شرکت ها و مغازه و فروشگاه ها دارد و همیشه یکی از مزیت های رقابتی قابل تکیه در سناریو های بازاریابی بوده است.

شرکت سیماگر با حضور متخصصان برتر علوم بازاریابی و تبلیغات و برندینگ و استاتید برتر دانشگاه های کشور در این حوزه و یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید نرم افزار میباشد که با هوشمند سازی کسب و کار یک پکیج درآمد زا را برای شما فراهم میکند.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

ساکنان شهر خارکوف اوکراین خواهان خودمختاری مناطق جنوب و جنوب شرق این کشور شدند.

ساکنان شهر خارکوف اوکراین خواهان خودمختاری مناطق جنوب و جنوب شرق این کشور شدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری انباء مسکو، شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی که با حضور 4000 تن در شهر خارکوف برگزار شد خواهان تشکیل منطقه‌ای خودمختار شدند که دربرگیرنده هشت اقلیم از جنوب و جنوب شرق این کشور است.

در این راهپیمایی رئیس یک نهاد مدنی در خارکوف عنوان داشت: تندروهای اوکراینی که در حال حاضر قدرت را در کی‌یف به دست گرفته‌اند، حق ندارند سرنوشت مناطق جنوب و جنوب شرق این کشور را تعیین کنند.

وی در ادامه افزود: ما پیشنهاد می‌کنیم که گروه‌های موجود در جنوب شرق اوکراین متحد شده و شورای هماهنگی و یک جبهه یکپارچه را تشکیل داده تا در برابر کودتاچیان بایستیم.

ما آینده خود را در ایجاد یک منطقه خودمختار می‌بینیم.

انتهای پیام

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان م سئو لیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

انواع خدمات

image
map