تبلیغات در قلمستان

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

درخواست مشاوره

image
جهت انجام مشاوره فیلد زیر را پر کرده و هزینه مشاوره را بپردازید تا با شما تماس بگیریم.

با تبلیغات در قلمستان شما امکان بیشتر دیده شدن و تسهیل فروش را برای شرکت خود به ارمغان می آورید ، تبلیغات اینترنتی و تبلیغات محیطی نقش مهم و کلیدی در سازمان ها و شرکت ها و مغازه و فروشگاه ها دارد و همیشه یکی از مزیت های رقابتی قابل تکیه در سناریو های بازاریابی بوده است.

شرکت سیماگر با حضور متخصصان برتر علوم بازاریابی و تبلیغات و برندینگ و استاتید برتر دانشگاه های کشور در این حوزه و یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید نرم افزار میباشد که با هوشمند سازی کسب و کار یک پکیج درآمد زا را برای شما فراهم میکند.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

تابلوسازی و تبلیغات اقبالی کرج در محله قلمستان کرج واقع شده است.

تابلوسازی و تبلیغات اقبالی (فروشگاه) در محله قلمستان کرج و بلوار امامزاده حسن واقع شده است.

این فروشگاه یکی از بیست و دو فروشگاه در محله قلمستان کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فتیر سنتی و همچنین جایگاه سوخت پرشیا، طباخی حمید، مرکز تخصصی پایش طب کار البرز، نان شیرینی هما و لبنیات سنتی مادر قرار گرفته است.

آدرس دقیق: استان البرز، کرج، بلوار هفت تیر، بلوار امامزاده حسن تلفن تماس: 09121442355 آدرس شبکه اجتماعی: @mehdieghbali_tabligh آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mona (کاوشگر نشان) در تاریخ شنبه 01 آذر ماه 1399 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند.

(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تابلوسازی و تبلیغات اقبالی کرج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود) فروشی فروشگاه مغازه دکان "مسیریاب نشان" یک اپلیکیشن رایگان و کاربردی است که می‌توانید به وسیله آن بهترین راه رسیدن به مقصد را با توجه به مسافت و ترافیک بدست بیاورید و تا رسیدن به مقصد از راهنمایی سخنگوی فارسی استفاده کنید.

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان م سئو لیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

انواع خدمات

map