تبلیغات ساده

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

درخواست مشاوره

image
جهت انجام مشاوره فیلد زیر را پر کرده و هزینه مشاوره را بپردازید تا با شما تماس بگیریم.

با تبلیغات ساده کسب وکار خودتان را در معرض نمایش قرار دهید. تبلیغات یکی از مهم ترین فاکتور های تمایز بین رقبا میباشد، در تبلیغات امروزه مهمترین نکته نه هزینه گزاف است نه کثرت آن، مهمترین نکته اصل خلاقیت است که با تکیه بر نیروی جوانی و ذهن ایده گرا میتواند ایده ای را مطرح کند که مثل یک بمب در بازار منفجر شود. شرکت سیماگر با تکیه بر نیروی خلاقیت و ذهن نیروی جوان میتواند بهترین ایده را در قالب یک کمپین تبلیغاتی ارائه دهد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

کانون طراحی ساده رنگ در تمام مراحل ایجاد ایده تبلیغات تا چاپ و پخش آگهی در کنار شماست.

ساده رنگ همواره به سادگی در کنار شماست.

کانون تبلیغاتی ساده رنگ  تبلیغات شما را در نشریات کشور با بهترین هزینه به نمایش می گذارد.

ما تمام کار های لازم جهت ارائه هرچه بیشتر کسب و کار شما به عموم مانند طراحی لوگو، طراحی تبلیغات، طراحی کمپین چاپ و انتشار با بهترین کیفیت و مناسب ترین هزینه انجام می شود.

از کارهای ما می توان به موارد زیر اشاره کرد: همکاری ما با راه آهن جمهوری اسلامی ایران، دانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی، پژوهشکده سیاست گذاری علم فناوری و صنعت دانشگاه شریف، مبتکران، بنیاد شهید، کارگذاری بانک ملت، بنیاد توسعه فردا، کانون سراسری پرورش دهندگان مرغ تخمگذار ایران و ده ها مورد دیگر در زمینه تبلیغات نشان از عملکرد تیم ماست.

شما می توانید به بخش تقدیرنامه های دریافت شده ما از سوی مشتریان ما مراجعه کنید و با خیال راحت کانون تبلیغاتی ساده رنگ را به عنوان همکار خود در زمینه شناسایی کسب و کار خود به دنیای تجارت انتخاب کنید.

تیم مجرب ما در همه مراحل این فرایند در کنار شما بوده و بهترین گزینه های ممکن را در اختیار شما می گذارد.

یک نمونه از کار ما پیوند تخصص، نوآوری و تکنولوژی ایجاد کننده طرحی ساده و تاثیرگذار ایجاد و خلق ایده‌های نوین و خلاقانه مهم نیست چه داریم بلکه مهم این است با آنچه داریم چه می کنیم بهره‌گیری از فناوری روز استفاده از طراحان و ایده‌پردازان متخصص، متعهد، خلاق و دارای اطلاعات علمی و تجربیات کاری ارزند کانون آگهی و تبلیغات ساده رنگ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 3007، با در نظر گرفتن نقش موثر تبلیغات بر آن است تا با استفاده از پرسنل متخصص، متعهد، خلاق و دارای اطلاعات علمی و تجربیات کاری ارزنده، کانونی پویا و توانمند در ارائه هر چه بهتر خدمات در عرصه تبلیغات باشد.

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به ساده رنگ می‌باشد کلیه حقوق محفوظ و متعلق به ساده رنگ می‌باشد

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان م سئو لیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

انواع خدمات

map