تبلیغات سایت یخچال ها و سرد کنندهای صنعتی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

درخواست مشاوره

image
جهت انجام مشاوره فیلد زیر را پر کرده و هزینه مشاوره را بپردازید تا با شما تماس بگیریم.

با تبلیغات سایت یخچال ها و سرد کنندهای صنعتی مسیر آینده کسب و کارتان را تغییر دهید تبلیغات و برندینگ مهم ترین فاکتورهای توسعه ای شرکت میباشد که باید بر اساس یک برنامه ریزی قبلی پیش رود، یکی از بزرگ ترین اشتباهات کسب و کار ها یا بیزینس ها فعلی نداشتن استراتژی و برنامه ریزی است ، شرکت سیماگر یک شرکت ارائه دهنده راه حل برای خروج از شکست و وضعیت بحرانی است. برای انجام یک کار سازمان یافته با یک تیم سازمان یافته همکاری کنید تا نتیجه انتخاب شما یک عمل سازمان یافته و موثر باشد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

یخچال نوفراست ۳ درب با طبقات متحرک  نمونه ای از دستگاه‌های برودتی به نام یخچالهای ایستاده وجود دارند که از آنها در مشاغلی همچون سوپر مارکت، هایپر مارکت ها، فروشگاه های.

.

.

یخچال ایستاده نوشیدنی ارتفاع ۱۸۵ سانتی (درب تورک) یخچال های ایستاده در انواع مدل های مختلف طراحی و تولید می شود یک نمونه از این نوع از این محصولات یخچال ایستاده.

.

.

ایران سرد تولید کننده یخچال صنعتی و تجهیزات برودتی نصب و راه اندازی سردخانه صنعتی ، سیب ، متحرک و ثابت تولید انواع فریزر و یخچال صنعتی و ارسال به سراسر ایران تولید انواع تجهیزات برودتی ، رستوران و فست فود تمامی حقوق برای صنایع برودتی ایران سرد محفوظ است .

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان م سئو لیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

انواع خدمات

image
map