تعرفه طراحی سایت سال 99

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با تعرفه  طراحی سایت سال 99 شما کسب وکار اینترنتی خود که را کنار شغل سنتی تان است فعال نمایید تا از دیگر فرصت هایی که تابحال تجربه نکرده اید بهره مند شوید. تا به امروز تمامی کسانی که به صورت عمده و خرده در بازار فعالیت میکردند فضای اینترنت را کمی خاموش دیده بودند با بالا رفتن سطح آگاهی مردم و حضور اپلیکیشن هایی مانند اینستاگرام این نیاز در خود پیدا کرده اند و به صورت جسته و گریخته بدنبال طراحی سایت و سئو سایت وب سایت یا وب اپلیکیشن شان افتاده اند.

شرکت سیماگر یکی از شرکت هایی معروف در زمینه طراحی سایت، سئو و بازاریابی اینترنتی میباشد که توسط تیمی جوان و خلاق و خوش فکر با سابقه 15 ساله در زمینه برنامه نویسی و راه اندازی استارت آپ و دیجیتال مارکتینگ تاسیس شده است. با تعرفه طراحی سایت سال 99 شما میتوانید از بستر اینترنت به کسب و کار خود بپردازید و فرصت های فروش خود را برای بهتر دیده شدن افزایش دهید.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

لیست قیمت طراحی سایت در سال 99 ، برآورد آنلاین هزینه طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی و اختصاصی ، قیمت طراحی سایت وردرپرس و اختصاصی جدول قیمت طراحی سایت و تعرفه طراحی سایت توشن بر مبنای فاکتور های مختلف را می توانید در بخش لیست قیمت طراحی سایت زیر مشاهده کنید .

برای برآورد درست هزینه طراحی سایت  باید ابتدا به چند نکته در انتخاب  پلن طراحی سایت  دقت کنید .

بنابراین قبل از اینکه پکیج طراحی سایت خود را انتخاب کنید با دقت سوالات متداول در برآورد آنلاین هزینه طراحی سایت را مطالعه نمایید… یکی از مهمترین سوالات کاربران در هنگام مشاهده جدول تعرفه طراحی سایت ، انتخاب نوع شرکتی یا فروشگاهی بودن سایت است.

در ادامه توضیحاتی را برای آسان شدن انتخاب کاربران در این زمینه ارائه خواهیم کرد.

  دلیل اینکه قیمت طراحی سایت فروشگاهی کمی از طراحی سایت شرکتی بیشتر است به خاطر تعداد صفحات بیشتر و امکانات بیشتری است که طراحی سایت فروشگای دارد.

  تمامی سازمان ها و شرکت های خدمات محور شامل ، صرافی های ، گردشگری های ، بازرگانی ، آموزشی ، دکوراسیون صنعتی و … حتی اگر تعدادی از محصولاتشون قابل فروش است می توانند از سایت شرکتی استفاده کنند با قابلیت سفارش محصول و پرداخت آنلاین ، در صورت نیاز در آینده امکان تغییر از سایت شرکتی به سایت فروشگاهی میسر خواهد بود.

  یکی از متداول ترین سوالات کاربران در تصمیم گیری اولیه و هنگام شروع انتخاب پلن طراحی سایت این است که آیا وردپرس بهتر است یا برنامه نویسی اختصاصی! در این بخش به صورت خلاصه و ساده ما شما را راهنمایی می کنیم که چه موقع از وردپرس استفاده کنید و چه موقع از برنامه نویسی اختصاصی … توجه داشته باشید که تمام سیستم های مدیریت محتوا ( CMS ) مانند وردپرس ، پرستاشاپ ، مجنتو و.

.

بر اساس برنامه نویسی php  نوشته شده اند که بسیار قدرتمند و بروز است و تقریبا  ۹۰ درصد وب سایت های جهان در حال حاضر با زبان php  نوشته شده است و بیش از ۶۰ درصد این وب سایت ها توسط سیستم مدیریت محتوای قدرتمند وردپرس  مدیریت میشود .

برای آشنایی بشتر با سیستم مدیریت محتوای وردپرس و مزایای وردپرس ، اینجا کلیک کنید .

تمامی شرکت های طراحی سایت یک سیستم مدیریت محتوا اختصاصی مشابه وردرپس نوشته اند و کاربر می تواند بین سیستم مدیریت محتوای وردپرس و CMS اختصاصی توشن یکی را انتخاب نماید ، اما کدام برای شما بهتر است ؟ اگر شما بخواهید قیمت طراحی سایت را کاهش دهید و در آینده برای توسعه وبسایتتان هزینه های کمتری داشته باشید ، مطمئنا سعی می کنید که به جای اینکه تمامی امکانات ساده را از اول برنامه نویسی و طراحی کنید که این خود باعث افزایش تعرفه برنامه نویسی طراحی سایت شما از همان ابتدا خواهد شد، از امکانات از پیش برنامه نویسی شده و آماده استفاده می کنید که به مراتب هزینه طراحی وب سایت کمتری داشته و سسیستم مدیریت محتواهای معروفی نظیر وردپرس سالهاست که بر روی میلیون ها سایت در سطح بین المللی و جهانی فعال هستند و از آزمون های امنیتی و کاربری مختلفی سر بلند بیرون آمده اند.

      یکی از فاکتور های بسیار تاثیر گذار در قیمت نهایی طراحی سایت ، طراحی ظاهر و قالب سایت است که از به User Interface نیز یاد می شود، اگر دقت کنید اولین چیزی که نظر شما را جلب می کند در تمامی سایت هایی که در دنیای وب جستجو و مشاهده می نمایید ، ظاهر سایت است و از روی ظاهر در مورد اون شرکت تصمیم می گیرید که این سایت یک شرکت حرفه ای است و یا سایت یک شخص که در خانه کار می کند .

بنابراین ظاهر سایت تاثیر بسزایی در آینده کسب کار اینترنتی شما دارد .

هرچه بودجه بیشتری برای طراحی سایت در نظر بگیرید ظاهر بهتر و نتیجه نهایی حرفه ای تری بدست خواهید آورد  .

در لیست نرخ طراحی سایت توشن ، پکیجی به نام طراحی سایت با گرافیک اختصاصی و خلاقانه  مشاهده می کنید که هزینه نسبتا بالاتری نسبت به سایر پلن های ارائه شده دارد .

این هزینه بالاتر به خاطر زمان بیشتری که طراحی گرافیک اختصاصی و خلاقانه می طلبد تعیین شده است .

در این نوع طراحی گرافیک سایت شما کاملا خلاقانه و حرفه ای خواهد بود و کابران شما با دیدن سایت شما  متوجه می شوند که شرکت شما یک شرکت بزرگ و حرفه ای است.

البته باز هم باید توجه کنید که با توجه به بودجه باید این تصمیم را بگیرید شما می توانید در ابتدا با یک ظاهر اختصاصی شده آماده با هزینه طراحی سایت کم  ، طراحی سایت را استارت بزنید و در آینده و پس از رونق کسب و کار خود توانید ظاهر سایت را تغییر دهید و حرفه ای تر کنید.

  هزینه پشتیبانی سالانه طراحی سایت در پکیج های توشن به صورت انتخابی هست و شما بعد از یکسال می توانید در صورت نیاز این هزینه را پرداخت کنید که به مدت یکسال سایت شما پشتیبانی شود و از تمامی خرابی ها و مشکلات احتمالی که به صورت غیر عمد توسط خود شما ایجاد می شود جلوگیری کند و در صورت نیاز برطرف شود و همچنین امنیت سایت شما توسط واحد پشتیبانی حرفه ای توشن به صورت کامل نضمین خواهد شد.

البته باز هم ذکر می کنیم که این هزینه کاملا انتخابی هست و شما می توانید این هزینه را پرداخت نکنید و در این صورت سایت شما از حالت پشتیبانی خارج خواهد شد و مدیریت سایت و هاست بر عهده شما خواهد بود.

همچنین در صورت عدم پرداخت هزینه آپدیت ها و به روز رسانی های جدید سایت نیز دیگر بر روی وب سایت شما اعمال نخواهد شد.

  در برخی از پروژه ها کارفرما نیاز به پیاده سازی امکانات اختصاصی و متفاوت در پروژه را دارد که در امکانات پایه قیمت طراحی سایت لحاظ نشده است برای همین است که برای مثلا قیمت طراحی سایت شرکتی با امکانات پایه قید شده است که شروع قیمت از ایکس تومان خواهد بود ولی اگر شما بخواهید امکانات خاصی به سایت اضافه کنید مبنای شروع قیمت برابر خواهد شد با: قیمت پکیج + قیمت طراحی و برنامه نویسی امکانات اختصاصی شما می توانید قیمت دقیق طراحی سایت پکیج انتخابی به همراه امکانات اختصاصی را با تماس با شماره های توشن و مشاوره رایگان با کارشناسان ما بدست آورید .

  تمامی پروژه های طراحی سایت توشن، به صورت مالکیت صد در صد به نام شخص حقوقی یا حقیقی در پنل کاربری توشن این شخص قرار خواهد گرفت و کارفرما می تواند هر زمان که اراده کرد بعد از طراحی ، سایت خود را از سرور های توشن بدون هیچ هزینه ای ، خارج نماید و در اختیار شرکت و یا شخص دیگری قرار دهد .

همچنین تمام کلمه عبور ها و اطلاعات ورود به سایت بعد از اتمام طراحی در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت و حفظ امنیت سایت های میزبانی شده بر عهده واحد پشتیبانی توشن خواهد بود تا زمانی که سایت در سرور های توشن قرار داشته باشد و نزد آن شرکت میزبانی شود.

  توجه داشته باشید که قیمت نهایی که در ابتدا پروژه با شما بسته خواهد شد فقط برای امکاناتی است که در قرارداد ذکر شده است و تا زمان تحویل نهایی پروژه معتبر خواهد بود.

چنانچه در آینده شما نیاز داشته باشید تا امکانات و تغییرات جدیدی در سایتتان ایجاد کنید ، بر اساس میزان ساعت کاری که پیاده سازی آن امکانات و تغییرات توسط واحد برنامه نویسی و توسعه نیاز خواهد داشت  برای شما فاکتور ایجاد شده و بعد از پرداخت ، موارد مد نظر کارفرما پیاده سازی شده و تحویل داده خواهد شد.

  PHP Laravel ASP Yii Nodejs CI WordPress Joomla .

.

.

قالب اختصاصی شده و لایسنس دار نامحدود قابل انتخاب - 500 هزار تومان حداقل 7 روز کاری بسته به جزییات کار کلیه سایت های خدماتی، آموزشی، بورس، صنعت گران، شرکت های کوچک و بزرگ ساختار بهینه سازی و SEO شده و معرفی به گوگل مشاوره رایگان و راه اندازی کمپین تبلیغات ی بعد از اتمام پروژه آموزش آنلاین ، پشتیبانی 24 ساعته ، گارانتی امنیت و سرعت GRADE A,B 2.

900.

000تومان PHP Laravel ASP Yii Nodejs CI WooCommerce , Magento , Prestashop , Opencart .

.

.

قالب اختصاصی شده و لایسنس دار نامحدود قابل انتخاب - 500 هزار تومان حداقل 7 روز کاری بسته به جزییات کار کلیه کسب و کارهایی که فروش محصولات فیزیکی و فایل دارند.

ساختار بهینه سازی و SEO شده و معرفی به گوگل مشاوره رایگان و راه اندازی کمپین تبلیغاتی بعد از اتمام پروژه آموزش آنلاین ، پشتیبانی 24 ساعته ، گارانتی امنیت و سرعت GRADE A,B 3.

900.

000تومان PHP Laravel ASP Yii Nodejs CI WordPress Joomla .

.

.

قالب اختصاصی شده و لایسنس دار نامحدود قابل انتخاب - 500 هزار تومان حداقل 10 روز کاری بسته به جزییات کار کلیه شرکت های بازرگانی ساختار بهینه سازی و SEO شده و معرفی به گوگل مشاوره رایگان و راه اندازی کمپین تبلیغاتی بعد از اتمام پروژه آموزش آنلاین ، پشتیبانی 24 ساعته ، گارانتی امنیت و سرعت GRADE A,B 4.

100.

000تومان PHP Laravel Custom CMS قالب اختصاصی شده و لایسنس دار نامحدود قابل انتخاب - 500 هزار تومان حداقل 12 روز کاری بسته به جزییات کار صرافی ها و کسب و کارهایی که می خواهند خرید و فروش ارز دیجیتال داشته باشند و از کیف پول های وب مانی ، پرفکت مانی ، پی اس و وچر استفاده کنند.

ساختار بهینه سازی و SEO شده و معرفی به گوگل مشاوره رایگان و راه اندازی کمپین تبلیغاتی بعد از اتمام پروژه آموزش آنلاین ، پشتیبانی 24 ساعته ، گارانتی امنیت و سرعت GRADE A,B 9.

900.

000تومان PHP Laravel ASP Yii Nodejs CI WordPress Joomla .

.

.

قالب اختصاصی شده و لایسنس دار نامحدود قابل انتخاب - 500 هزار تومان حداقل 30 روز کاری بسته به جزییات کار کلیه کسب کارهای شرکتی و فروشگاه با طراحی گرافیک اختصاصی، خلاقانه و امکانات اختصاصی ساختار بهینه سازی و SEO شده و معرفی به گوگل مشاوره رایگان و راه اندازی کمپین تبلیغاتی بعد از اتمام پروژه آموزش آنلاین ، پشتیبانی 24 ساعته ، گارانتی امنیت و سرعت GRADE A,B 14.

900.

000تومان قول ما به شما اینست که بعد از طراحی سایت ، سرعت سایت شما بهترین نمره را از سایت های تست سرعت جیتی متریکس دریافت کند ، با استفاده از سرور های قدرمند و پرسرعت و کدنویسی های بهینه و استفاده از ماژول های افزایش سرعت لایسنس دار تضمینی امنیت سایت شما به عهده ماست و در صورت هرگونه ایجاد مشکل در امنیت سایت ،توشن تمامی ضرر و زیان ها را جبران خواهد کرد ، به صورت روزانه از سایت شما بکاپ گرفته می شود و همیشه اطلاعات سایت شما در دسترس خواهید بود در هر ساعت از شبانه روز با شماره های ما تماس بگیرید ، کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود و در صورت برخوردن به مشکل در کمترین زمان مشکل سایت شما را حل خواهند کرد ما به شما تضمین میدهیم که با استفاده از مشاوران دیجیتال مارکتینگ ما و کمتری بودجه از روی اول بعد از آماده شدن سایتتان ، مشتری به سمت شما سرازیر خواهد شد نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه نام * ایمیل * وب‌ سایت ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید: لطفا پیش از ارسال دیدگاه، چند مورد زیر را مطالعه نمایید: - دیدگاه خود را به زبان فارسی ارسال نمایید.

- به دیدگاه کاربران دیگر احترام بگذارید، پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، تایید نخواهند شد.

- از ارسال لینک‌ سایت های شخصی و ارائه اطلاعات شخصی در متن دیدگاه پرهیز فرمایید.

- موارد مرتبط با بخش پشتیبانی را از طریق مرکز پشتیبانی مطرح فرمایید تا در اسرع وقت بررسی شوند.

بسیار سریع و دقیق در ارائه خدمات پشتیبانی، منظم و مطمئن در پشتیان گیری، توشن از بهترین تجربه های هاستینگی بوده که تا به حال داشتم.

همینجا جای تشکر ویژه داره از مدیریت بخش پشتیبانی که کم بهشون زحمت ندادم تو این مدت.

مدیر سایت نمونه کار من با توشن توسط یکی از دوستان آشنا شدم و چند ماهی هست که از خدمات این مجموعه استفاده میکنم؛ قبلا برای ارسال ایمیل تبلیغاتی با شرکت های دیگه مشکل داشتیم که خدا رو شکر با توشن مشکلمون حل شد.

کاکتوس کامپیوتر به نظر من توشن و خدمات آن خیلی متفاوت از بسیاری از فعالان این عرصه هست.

به نظر من صداقت در ارائه خدمات و هزینه بسیار مناسب و عدم فروش بیش از حد منابع از خصیصه های متمایز این شرکت هست.

مدیر سایت برندستان چنانچه سوالی دارید و یا نیاز به دریافت مشاوره رایگان دارید لطفا اطلاعات و توضیحات خود را با صرف کمتر از 10 ثانیه زمان در فرم پایین وارد نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان توشن با شما تماس حاصل نمایند! نام و نام خانوادگی (الزامی) تلفن / شماره همراه / ایمیل (الزامی) توضیحات اضافه (اختیاری) خود را درگیر مشکلات هاست و سرور نکنید! حل این مشکلات را به ما بسپارید و به توسعه سایت و کسب و کار خود بیاندیشید! مشاوره و فروش:          +21 0912-8238263 سوال فنی دارید؟ ارسال تیکت پشتیبانی توشن (‌شرکت ایده گستر سبز سپنتا به شماره ثبت 527655 ) ارائه دهنده خدمات سرور مجازی و اختصاصی ایران و اروپا ، هاستینگ ، لایسنس و دامنه تمامی حقوق این سایت محفوظ است - هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

map