دانلود کتاب تبلیغات به زبان آدمیزاد

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

درخواست مشاوره

image
جهت انجام مشاوره فیلد زیر را پر کرده و هزینه مشاوره را بپردازید تا با شما تماس بگیریم.

با دانلود کتاب تبلیغات به زبان آدمیزاد کسب وکار اینترنتی خود را توسعه دهید یکی از مهمترین روش های تبلیغات ، تبلیغات در موتورهای جستجو میباشد. شرکت سیماگر یکی از شرکت های فعال در زمینه تبلیغات کلیکی در گوگل میباشد که با دارا بودن کادری حرفه ای و مسلط به Google AdWords بهترین تنظیمات را برای شما انجام میدهد. تبلیغات در گوگل را باید به صورت حرفه ای روی وب سایت تنظیم نمایید تا از هزینه های اضافی و غیر مفید توسط کارشاسان جلوگیری شود. شرکت سیما گر برای شما در موتور جستجو گوگل ، موتور جستجو یاهو، موتور جستجو بینگ با کمترین هزینه کارمزد و اجرت خدمات آنی ارائه میدهد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

کتابخانه عمومی مبتنی بر ویکی پدیا برای استفاده از امکانات کتابخانه وارد شوید.

از مجموعه کتاب های « به زبان آدمیزاد » راهی آسان برای در اختیار گرفتن قدرت تبلیغات و افزایش موفقیت حرفه ای! تبلیغات به زبان آدمیزاد راهنمایی است که مسیر پرپیچ وخم رسیدن به تبلیغات مثمر را نشان میدهد.

این مسیر از کوچه پس کوچه‌ها، خیابان‌های فرعی و بعضاً گذرگاه‌های مخفی میگذرد.

تبلیغات ممکن است بسیار هولناک باشد.

این حرفه زبان خاص خودش را دارد، با صف طویلی از انتخاب‌های گوناگون سروکار پیدا میکند، زمانیکه به درستی صورت گیرد، نیاز به خلاقیت، شفافیت و اصول پروپاقرصی دارد تا راه خود را باز کند؛ و بالاخره تبلیغات نیاز به پول دارد.

اما به هرحال تبلیغات لازمه‌ی موفقیت در تجارت و کسب و کار است.

از این راهنمای سفر برای پیدا کردن مسیر خود در راه‌های تودرتوی تبلیغات استفاده کنید؛ با استفاده از این کتاب درمی‌یابید که سنگفرش خیابان‌ها از طلاست.

این کتابی سودآور برای شرکتی بزرگ و تجاری نیست که بودجه‌ای نامحدود برای آب کردن محصولات پرمصرف و نقدینگی بالا برای تبلیغات تلویزیونی دارد، بلکه کتابی برای مقاطعه کاران، صاحبان شرکت‌های کوچک یا متوسط و افراد باتجربه ای است که خدمات مهم ارائه می‌دهند.

در یک کلام، کتاب تبلیغات به زبان آدمیزاد به درد کسی می‌خورد که می‌خواهد کار و کاسبی راه بیندازد و به کمک تبلیغات، تجارتی پررونق پایه‌گذاری کند.

این کتاب به درد گروه دیگری هم می‌خورد، گروهی که بودجه‌ی تبلیغات درصد زیادی از سود ناویژه ی آنها و درنتیجه بار سنگینی بر سود ویژه‌ی آنهاست.

گری.

آر.

دال راضیه اسلامیه 368 35 اسکن شده دیدگاهی دارید؟

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان م سئو لیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

انواع خدمات

map