دیجیتال مارکتینگ در صنعت ساختمان

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

درخواست مشاوره

image
جهت انجام مشاوره فیلد زیر را پر کرده و هزینه مشاوره را بپردازید تا با شما تماس بگیریم.

با دیجیتال مارکتینگ در صنعت ساختمان حرفه ای شما میتوانید کل بازار را در یک چشم بهم زدن به سمت و سوی محصولات و خدمات شرکت خودتان سوق دهید ، بله این است قدرت تبلیغات حرفه ای است.در تبلیغات سعی کنید بر اساس یک استراتژی حرکت کنید و با توجه به موقعیت استراـژیک خود بدنبال برنامه ریزی دقیق جهت اجرایی کردن عملیات باشید. در بازاریابی هوشمند میبایست از یک تیم حرفه ای و خبره جهت انجام امور خود مشورت بگیرید و سعی نمایید تا حد ممکن چابک عمل نمایید.شرکت سیماگر یک شرکت با رویکرد خلاقیت گرایی است که باتوجه به کنارهم قرار دادن اصل تجربه و خلاقیت سعی در ارائه بهترین کمپین تبلیغاتی برای شما مشتریان گرامی میباشد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

ورود نام کاربری: رمز عبور: «چشم پوشی از بازاریابی اینترنتی مانند این است که کسب و کاری راه بیندازید، ولی به کسی نگویید!» – تولید کننده یا فروشنده مصالح ساختمانی هستید و می خواهید فروش تان را افزایش دهید؟ – سازنده یا پیمانکار هستید و می خواهید کارهای بیشتری را بگیرید؟ – مهندس هستید یا معمار و می خواهید پروژه های بیشتری را بدست آورید؟ – نیروی بازاریابی و فروش در صنعت ساختمان هستید و می خواهید مشتریان بیشتری بدست آورید؟ https://fekresakht.

com/wp-content/uploads/2020/09/dmbi.

mp4 در دوره آموزش رایگان دیجیتال مارکتینگ در صنعت ساختمان با این روش بازاریابی قدرتمند آشنا شده و می توانید از آن برای رشد و توسعه کسب و کارتان استفاده کنید.

محتوای این آموزش بصورت زیر است: قسمت اول: دیجیتال مارکتینگ در صنعت ساختمان قسمت دوم: راز سایت های پولساز در صنعت ساختمان قسمت سوم: چطور در اینستاگرام کسب و کار ساختمانی خود را بازاریابی کنیم؟ روش ثبت نام برای ثبت نام در این دوره رایگان، ایمیل معتبر خود را در فرم زیر وارد کنید.

بلافاصله بعد از ثبت نام، قسمت اول آموزش به ایمیل شما ارسال می شود.

  فکرساخت با مدیریت مهندس حمید اسدبیگی در زمینه «آموزش بازاریابی در صنعت ساختمان» فعالیت می کند.

محصولات ما عبارتند از: – کتاب های بازاریابی – فیلم های آموزشی – دوره های آنلاین و حضوری

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان م سئو لیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

انواع خدمات

image
map