دیجیتال مارکتینگ شبکه های اجتماعی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

درخواست مشاوره

image
جهت انجام مشاوره فیلد زیر را پر کرده و هزینه مشاوره را بپردازید تا با شما تماس بگیریم.

با دیجیتال مارکتینگ شبکه های اجتماعی شما میتوانید در بین تمامی رقبا متمایز شوید به شرطی که خلاقیت را در اصل امور خود قرار دهید. شرکت ما در یکی از شرکتهای زیر مجموعه خودش بنام شرکت سئو راز با داشتن تجربه اجرای 6 استارت آپ ابن موضوع را به جد مشاهده کرد که در یکی از استارت آپ ها بنام اهوازیشو یک طرح کمپین تبلیغات ی با توجه به اصل خلاقیت را اجرا نمود. شرح این اتفاق این بود که بدلیل گرم بودن هوا در اهواز پرده های خودرو پر استفاده هستند و برای جلوگیری از گرم شدن اتاق خودرو بسیار پر استفاده است ازاین رو با سفارش ده هزار پرده سایه بان که روی شیشه های عقب خودرو نصب میشد تواسنت با به معرض دید قرار دادن لوگو اهوازیشو برند خودش را در شهر اهواز جا بیاندازد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ بخش های مختلفی دارد.

یکی از موارد مهم در بازاریابی دیجیتال، شبکه های اجتماعی است که با پیشرفت این شبکه های اجتماعی روز به روز نقش پررنگ تری را در بازاریابی دیجیتال ایفا می کنند.

شبکه های اجتماعی در دنیای دیجیتالی کنونی رنگ و رونق زیادی گرفته و تبادل اطلاعات را برای استفاده کنندگان آن ها راحت کرده است.

شما می توانید هر ایده ای که دارید، از طریق این شبکه ها با دوستان خود مطرح کرده و نظر آن ها را دریافت کنید؛ حال می تواند یکی از این ایده ها، کسب و کاری دیجیتالی باشد که می خواهید در بستر وب به راه بیندازید.

  بسیاری از کاربران این شبکه ها، افراد خبره این کار هستند که با گرفتن کامنت های مختلف از آنها، راه را برای شما روشن و هدف را قابل دسترس می نمایند.

در کنار این کار می توانید به بازاریابی محصولات خود بپردازید و امیدوار باشید که مشتریان زیادی را به خود جذب نمایید.

این شبکه ها فضای مناسبی را فراهم کرده اند تا فعالیت های خود را برای هزاران نفر نمایش داده و آن ها را با کسب و کار خود آشنا کنید و مهمتر از آن، متوجه شدن موتورهای جستجو به سوی این شبکه ها می باشد.

در نتیجه سرچ در گوگل یا هر موتور دیگری این شبکه ها را به راحتی می توان یافت و به مقصود خود رسید.

  در یک صفحه اجتماعی، نام شرکت و محصولات خود را با طرحی زیبا بسازید و سپس در وب سایت خود به آدرس آن شبکه اجتماعی اشاره نمایید و آیکون آن را در صفحه ای در آنجا درج نمایید.

این رابطه دو سویه باعث می شود که ترافیک سایت تان بالا رود و این به سئو سایت شما کمک شایانی می کند، پست هایی با محتوای مرتبط با کارتان است، تهیه کنید و از آن در شبکه های اجتماعی استفاده نمایید.

می توانید از متن های جذاب یا حتی ویدئوهایی که به توضیح کسب و کار شما می پردازد، بهره ببرید و با طرح سوالاتی که ذهن مخاطب شما را به خود درگیر می نماید، آن ها را ترغیب به بازدید دوباره از سایت نمایید و این گونه به سئو سایت تان نیز کمک کرده اید.

الگوریتم های گوگل همواره در حال تغییر هستند.

از سال 2000 میلادی صدها تغییر بزرگ و کوچک در الگوریتم های گوگل پدید آمده است که روند صعود یا نزول صفحه شما را با تغییرات بسیاری همراه خواهد کرد.

الگوریتم های گوگل همواره در حال تغییر هستند.

از سال 2000 میلادی صدها تغییر بزرگ و کوچک در الگوریتم های گوگل پدید آمده است که روند صعود یا نزول صفحه شما را با تغییرات بسیاری همراه خواهد کرد.

مهمترین الگوریتم های گوگل را در سال 2018 بشناسید و بر اساس آن سایت و کسب و کار دیجیتالی خویش را بهینه سازید تولید ویدئوهای مختلف و پخش آن در این شبکه ها، به راحتی می تواند ذهن مخاطبان آن را درگیر نماید و اعتبار آنلاین آن برند را بالا ببرد.

محتواهای معتبر نیز در کنار ویدئوها می تواند هم مخاطب دائمی را جذب نماید و هم اعتبارزا برای برند باشد.

این نوع بازاریابی، یک بازاریابی آنلاین محسوب می شود که دارای متدهای مختلف است که اگر می خواهید در این کار موفقیّت به دست آورید، باید تمامی آن ها را بیاموزید.

    با توجه به اینکه شبکه اجتماعی فیس بوک برای کسانی که در داخل ایران هستند زیاد کاربردی نیست ولیکن هنوز به عنوان یک شبکه اجتماعی قدرتمند در جهت ایجاد صدای برند بسیار کارا و کاربردی می باشد که دو مقاله زیر می تواند به شما در ساختن یک صفحه فیس بوک بیزنسی قدرتمند کمک نماید: صفحه کسب و کار فیس بوک خود را چگونه حرفه ای کنیم؟ چگونه یک صفحه بیزنسی بسیار عالی در فیس بوک بسازیم؟   قدرت بازاریابی شبکه های اجتماعی را نمی توان نادیده گرفت.

 شبکه های اجتماعی ابزارهای بانفوذی هستند که می توان در آموزش و تبلیغات و حتی فرهنگ سازی برای یک جامعه بهره برد.

در گذشته افراد برای به دست آوردن اطلاعات، مجبور بودند که ساعت ها در کتابخانه ها به دنبال مطلب موردنظر خود بگردند.

حال آن که شبکه های اجتماعی مختلف می توانند حجم وسیعتری از اطلاعات را در قالب های فشرده در مدت زمان کوتاهی در اختیار مخاطبان خود قراردهند.

این شبکه ها، محیط های جذاب تری را فراهم نموده اند که هر روز بر تعداد مخاطبان شان افزوده می شود؛ به طوری که مخاطبان آن ها خود را بی نیاز از هر رسانه دیگری می دانند که این البته از مزایای این شبکه ها محسوب می شود و از آن در راه رسیدن به اهداف می توان بهره برد، حال آن هدف می تواند یک بازاریابی دیجیتالی در سطح وسیع این شبکه ها باشد که باعث توسعه روز افزون کسب و کار شما گردد.

اخیراً جناب دکتر محمد حسین مهریزدان مهمان برنامه «رویش» از رادیو اقتصاد بودند و در این برنامه در مورد بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) و روش های آن، بهره برداری از بازاریابی دیجیتال برای توسعه کسب و کار و جذب مخاطب در بازاریابی دیجیتال صحبت های مفید و مختصری را برای علاقه مندان داشتند.

در ادامه با بررسی موضوعات این گفتگو با ما همراه باشید.

محتوای صوتی و پادکست صوتی دیجیتال مارکتینگ دکتر مهریزدان را در رادیو اقتصاد حتما بشنوید قدرت شبکه های اجتماعی در دنیای بازاریابی امروز آنچنان زیاد است که نقش آن ها را  به عنوان یک واقعیت مسلم در زمینه شبکه سازی و روابط عمومی نمی توان نادیده گرفت و بازاریابی امروز هم بدون روابط عمومی کارائی گذشته خویش را ندارد.

برای همین این مقاله را نیز می توانید مطالعه نمایید چگونه شبکه های اجتماعی قدرتمندی داشته باشم و بتوانم با مدیریت آن ها درآمد کسب کنم؟ کاربرانی که از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند، اگر برابر کاربران سایت ها نباشند، تعدادشان به نیمی از آن ها خواهد رسید.

اگر شما طرح و مقاله ای دارید که باعث رونق کسب و کارتان است، به هیچ وجه نباید این فرصت را از دست بدهید.

به وفور یافت شدن گوشی های هوشمند با قیمت های مناسب، استفاده از شبکه های اجتماعی را برای کاربرانش راحت کرده است.

از طرفی بیشتر این شبکه ها برای سیستم عامل گوشی ها طراحی شده یا حداقل بیشتر امکانات آن از طریق گوشی ها قابل دسترس است.

با این توضیحات، تبلیغ در شبکه های اجتماعی مرقون به صرفه است.

بیشتر این پیام رسان های اجتماعی که در ایران موجودند، قابلیت ایجاد یک کانال را دارند که بستر مناسبی را برای تبلیغات فراهم نموده اند.

بازاریابی در دنیای کنونی از اهمیت زیادی برخوردار است.

به طوری که گاه درآمد یک بازاریاب حرفه ای از بقیه مشاغل بیشتر است امّا مدیریت هم زمان همه این شبکه ها برای صاحبان برند ها کمی پیچیده و سخت است.

  حتماً بخوانید:  برندینگ در شبکه های اجتماعی   اهمیت تبلیغات با توجه به بالا رفتن رقابت افزایش یافته و دیگر نمی توان تنها راه تبلیغات را به رسانه های اجتماعی چون تلویزیون و رادیو.

.

.

خلاصه نمود و تأثیر شبکه های اجتماعی را نادیده گرفت.

افزایش تعداد کاربران استفاده کننده از این شبکه ها، این موضوع را می رساند که رقابت تا حد زیادی در آن ها افزایش یافته تا جایی که آمارها نشان می دهند، بیشتر کسب و کارهای کوچک و بزرگ از همین شبکه ها برای تبلیغ کالاها و فعالیت های خود استفاده می کنند.

  ایجاد کمپین های تبلیغاتی می تواند یک محصول را دائماً در مقابل دیدگان مخاطبان قرار دهد.

این امر در گذشت زمان باعث تشویق آن ها به خرید محصول معرفی شده می نماید و با تداوم این کار خواهید دید که همین مشتریان به خریداران دائمی تبدیل می شوند.

امروزه افراد دوست دارند مسیر زندگی شان را با پیشرفت تکنولوژی تطبیق دهند امّا توجّه به این نکته مهم است که افراد مانند گذشته به خرید یک محصول روی نمی آورند بلکه ابتدا اطلاعات زیادی در مورد آن به دست آورده و اگر آن تبلیغ متناسب با محصول ارائه شده نباشد، به سرعت کانال خرید خود را تغییر می دهند؛ پس در تبلیغات خود به این امر توجه زیادی معطوف نمایید.

از سال 2010 که اینستاگرام پا به عرصه حضور گذاشت انقلابی در شبکه های اجتماعی به وجود آمد.

جای تعجب ندارد که بسیاری از متخصصان بازاریابی رسانه ای در برندهای مطرح پوشاک  و شرکت های بزرگ آرایشی به سراغ فرصت های بازاریابی در اینستاگرام آمده اند چرا که 22 درصد نسل هزاره از این پلتفرم جدید استقبال کرده اند.

مقاله ایستاگرام مارکتینگ را حتما مطالعه نمایید شبکه های اجتماعی با عمر کم امّا تاثیر فراوان در زندگی بشر وارد شدند، کمتر کسی است که در روز یک بار به صفحه خود در شبکه اجتماعی سر نزند.

 از بین این شبکه ها می توان به "فیسبوک" که مکان مناسبی برای تبلیغات و هدف گیری در سراسر دنیا می باشد، اشاره کرد.

همچنین "توییتر" که به شما کمک می کند مقاله هایتان را به سرعت انتشار یک ویروس در شبکه های اجتماعی انتشار دهید و "اینستاگرام" که یک برنامه محبوب برای اشتراک گذاری عکس ها و ویدئوها از یک رویداد خاص محسوب می شود، اشاره کرد.

  حتماً بخوانید: اشتباهات رایج در بازاریابی شبکه های اجتماعی   حرف آخر در عصر کنونی سنت و سنت گرایی دیگر پاسخگوی نیاز کسب و کارهای جوامع کنونی را نمی دهد.

سرعت، علاقه مردم این دوره و زمان است؛ حال می خواهد این سرعت در کسب و کار دیجیتال باشد یا در تولید ماشین های تندرو، به هر حال شبکه های اجتماعی، فضای اینترنت و موبایل های هوشمند را نمی توان از زندگی بشر امروز حذف کرد.

شبکه های اجتماعی آن چنان بر زندگی افراد تاثیر گذاشته که حتی در شکل ارتباطات اجتماعی آنها به خوبی دیده می شود.

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به محمد حسین مهریزدان میباشد.

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

انواع خدمات

image
map