راه اندازی استارت آپ سرمایه گذاری جمعی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

راه اندازی راه اندازی استارت آپ سرمایه گذاری جمعی را چگونه انجام دهیم؟؟

در شرکت سیماگر، تجربه ، خلاقیت ، نو آوری ، سرعت و دقت را در طراحی و پیاده سازی استارت آپ آنلاین را تجربه کنید . با راه اندازی راه اندازی استارت آپ سرمایه گذاری جمعی شما میتوانید کسب و کار و فروش اینترنتی خود را افزایش دهید و در تمامی شبکه های اجتماعی شروع به جذب مشتری کنید.

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر در زمینه برنامه نویسی و تولید نرم افزار میباشد که کادری مجرب و حرفه ای آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

طراحی استارت آپ بسته به حجم کاربران و تعداد بازدیدهای روی وب اپلیکیشن نیاز به معماری های نرم افزار مختلف دارد . اپلیکیشن های فروشگاهی و یا پربازدید امروز به صورت سیستم های توزیع شده شناخته میشوند.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

سرمایه گذاری جمعی به فرآیند جمع آوری سرمایه مالی برای یک فرآیند داری ریسک ( سرمایه گذاری در استارت آپ ) گفته می‌شود که از طریق هزینه‌ها و پول‌هایی با مقادیر کم و ناچیز از طرف سرمایه گذار‌ها (“جمع” سرمایه گذاری کننده) جمع آوری می‌شود؛ که متناقض با الگوی جایگزین آن است که در آن مقادیر هنگفتی از پول از تعداد کمی از سرمایه گذارها و حامی‌ها جمع آوری می‌شود.

خیریه‌ها و مجامع بشر دوستانه به صورت مرسوم و سنتی از هر دو‌ استراتژی برای جذب سرمایه استفاده کرده‌اند (یعنی هم از عموم مردم یا “جمع” و هم از خیرهای کم تعداد پولدار که خواهان اهدای هزینه‌های مالی بوده‌‌اند)، در حالی که کسب و کارها معمولا از روش‌هایی استفاده کرده‌‌اند که شامل حامیان کمتر ولی بزرگتر و پولدارتر بوده است.

اینترنت امروزی به صورت گسترده‌ای باعث افزایش قابلیت جمع آوری کننده‌های سرمایه برای تبادل اطلاعات، درخواست مبالغ اهدایی و دریافت حمایت مالی از تمامی افرادی شده ‌است که می‌توانند به اینترنت دسترسی داشته باشند.

ویژه نامه کشاورزی ویژه نامه سرمایه گذاری خطرپذیر ویژه نامه هوش مصنوعی ویژه نامه فینتک ویژه نامه کارآفرینی اجتماعی سیماگر رسانه‌‌ای تخصصی است که می‌کوشد ضمن پوشش اخبار و رویدادهای جامعه استارتاپی، با تولید محتوای شناختی و کاربردی بخشی از نیاز محتوایی این جامعه را تامین نماید و در راستای شکوفایی آن نقش‌آفرینی کند.

– ارتباط با مدیر وبسایت هرهفته از بهترین مقالات سیماگر مطلع شوید.

.

.

یک ایمیل حاوی لینک فعالسازی برای شما ارسال شد، پس از کلیک روی لینک شما با موفقیت عضو خبرنامه سیماگر خواهید شد

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه طراحی استارت آپ، تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات ، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد.

ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان م سئو لیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

انواع خدمات

image
map