سئو سایت حناسازي

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با سئو سایت حناسازي حرفه ای شما میتوانید کل بازار را در یک چشم بهم زدن به سمت و سوی محصولات و خدمات شرکت خودتان سوق دهید ، بله این است قدرت SEO که می تواند یک شرکت خیلی کوچک با تعداد پرسنل کم را بالاتر از یک شرکت بزرگتر با پرسنل بیشتر قرار دهد. اما چطوری و به چه نحوی ؟ کلید کار در دست شرکت های سئو کار میباشد که شرکت سیماگر مدعی آن است بکی از شرکت های برتر در زمینه سئو وب سایت میباشد که تضمین بهینه سازی رتبه و جایگاه شما را در موتور های جستجو تعهد میدهد. ارزش مادی یک سایت به دو عامل اصلی بستگی دارد یک میزان تحمل فشار و قدرت و در زمان هایی که در خواست زیادی از کاربران را پاسخ میدهد و دو موضوع اصلی ما یعنی سئو میباشد. شرکت سیماگر یک شرکت تخصصی در زمینه طراحی سایت و سئو ، برندینگ ، تبلیغات ، بازاریابی اینترنتی میباشد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

مدیر پایگاه میراث جهانی ارگ بم از رایزنی موسسه‌ی «کرایتر» فرانسه با این پایگاه برای مرمت دروازه‌ی دوم ارگ بم خبر داد.

مدیر پایگاه میراث جهانی ارگ بم از رایزنی موسسه‌ی «کرایتر» فرانسه با این پایگاه برای مرمت دروازه‌ی دوم ارگ بم خبر داد.

به گزارش خبرنگار سرویس میراث فرهنگی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افشین ابراهیمی اظهار کرد: از حدود دوماه پیش، این موسسه‌ی علمی - پژوهشی درخواست خود را برای مرمت دروازه‌ی دوم ارگ بم به پایگاه ارائه کرده است و اکنون ما در حال صحبت و رایزنی در این زمینه هستیم.

وی با اشاره به پایان مرمت بخش زیادی از برج یک ارگ توسط مدرسه‌ی عالی مرمت ایتالیا در سال 90، ادامه داد: در روز پایانی مرمت این بخش از ارگ قدیم بم، تفاهم‌نامه‌ای با این گروه مرمتی برای آغاز مرمت کاروانسرای بم امضا شد که هنوز اعتبار آن تأمین نشده است.

این عضو پژوهشگاه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با اشاره به این‌که تا کنون 98 درصد آواربرداری در محوطه‌ی ارگ قدیم بم انجام شده است گفت: 85 درصد از ایمن‌سازی محوطه انجام شده است.

او همچنین از در دست مرمت بودن کارخانه‌ی حناسازی ارگ قدیم بم خبر داد و افزود: تا کنون 10 درصد موزه‌ی مشاهیر این محوطه‌ی ثبت جهانی مرمت شده است.

به گزارش ایسنا، ارگ جهانی بم سال 1345 در فهرست آثار ملی به ثبت رسید و در پنجم دی‌ماه 1382 براثر زلزله مهیبی که در این شهرستان رخ داد بخش زیادی از آن تخریب شد.

با این وجود، این محوطه‌ی تاریخی 17 تیرماه 1383 در فهرست میراث جهانی در خطر یونسکو به ثبت رسید و از اواخر همان سال مرمت این بنا توسط کمیته‌ای شامل بهترین متخصصان مرمت و سازه آغاز شد.

انتهای پیام نظر خود را بیان نمایید نظری ثبت نشده است جهت مشاوره رایگان درباره تبلیغات، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱ - ۲۳۰ ۴۴ ۳۳۳ +۹۸ ۲۱ ۲۳۰ ۴۴ ۳۳۳ تلگرام آفتاب اینستاگرام آفتاب +۹۸ ۲۱ ۲۳۰ ۴۴ ۱۰۳ ایران، تهران، میدان نوبنیاد ، کوهستان سوم ، پلاک ۳ پشتیبانی آفتاب

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

map