سئو سایت نقره كاري و نقره سازي

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با سئو سایت نقره كاري و نقره سازي شما میتوانید سریعا فروش کسب وکار اینترنتی تان را افزایش هید و در مدت زمانی مشخص به درآمد پرسودی برسید. سئو سایت به صورت کلی به 3 صورت انجام میشود که بهترین و درست ترین روش آن سئو کلاه سفید یا همان ارگانیک است که البته در ایران متخصصان خیلی اندکی به این علم مسلط هستند و بیشتر از روش های غیر مرسوم و نا صحیح استفاده میکنند.

شرکت سیماگر با حضور متخصصان برتر و سابقه درخشان حضور در شرکت XBOX Microsoft توانایی انجام صحیح سئو به صورت ارگانیک را دارا بوده و در انجام این امر ضمانت بهینه سازی رتبه برای وب سایت را تعهد میدهد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

سئو یا بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو به شما کمک میکند تا وقتی کاربران در موتور های جستجو مانند گوگل جستجو میکنند وبسایت شما در رتبه های بالا و لینک های اول نمایش داده شود و این باعث افزایش چشمگیر ورودی کاربران به سایت شما می شود.

اما سئو سایت باید با آگاهی کامل و به صورت اصولی انجام شود و اگر به دست افراد غیر حرفه‌ای سپرده شود، ممکن است حتی نتیجه ی بدی روی وبسایت شما داشته باشد.

بعد از بهبود اصولی وضعیت وبسایت برای موتور های جستجو کم کم برای کلید واژه هایی که کاربران سرچ میکنند سایت شما به صفحات اول و لینک های اول می آید و این باعث می شود که در لیست سرچ برای مشتریانتان دیده شوید بر اساس آمار گوگل، بیش از 80% کاربران بر روی لینک های اول کلیک می کنند و اگر وضعیت وبسایت شما مطلوب باشد و در رتبه های خوبی قرار داشته باشد شما افرادی را به سایت خود هدایت می‌کنید که واقعاً به دنبال محصولات و خدمات شما هستند و سعی دارند از طریق جستجو نیاز خود را برآورده کنند.

حال زمان دیده شدن شما در دنیای اینترنت است.

کاربران خدمات محصولات و .

.

.

شما را می بینند و این باعث افزایش چشمگیر رشد کسب و کار شما می شود.

ما نمونه کارها و داستان های موفق زیادی داریم که میتوانید از قسمت نمونه کارها برخی از آنها را مشاهده نمایید کارشناسان ما برای خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ از افراد با تجربه و حرفه ای و دارای مدارک معتبر از شرکت گوگل می باشند مسیر نقره ای توانسته مشتریان خصوصی و دولتی ،استارت آپ ها و شرکت های بزرگی رادررزومه ی خود با پروژه های موفق داشته باشد.

شما از طریق پیامک و ایمیل از روند کار مطلع هستید و می توانید ما را پایش کنید ما در طی فرآیند انجام کار شما را از تمام مراحل انجام کار با ارائه گزارش های مستمر؛ باخبر خواهیم ساخت.

قیمت دهی خدمات سئو به صورت شفاف و کارشناسی شده با توجه به نیازمندی های شما، با جزئیات کامل ارائه خواهد شد.

بهینه سازی سایت موجب پیشرفت جایگاه شما در موتور های جست و جو می شود و از آن جایی که دسترسی کاربران سطح اینترنت به شما تنها از طریق موتو های جستجو میسر است، میزان بازدید و ورودی وبسایت شما افزایش می یابد.

زمانی که شما با نام و کلمات مرتبط با کسب و کارتتان و در رتبه های اول گوگل باشید مشتریان و یا اصطلاحا بازار هدف شما در سریع ترین زمان و به عنوان اولین نفر ها شما را پیدا کرده و در صورت مناسب بودن محصولات یا خدمات شما، اقدام به ارتباط گیری می کنند.

مرحله ی اول برای چیدن استراتژی سئو نصب ابزار های تحلیل وبسایت است.

مثل گوگل آنالتیک، گوگل سرچ کنسول و … در این مرحله تحقیق در مورد کلمات کلیدی با توجه به بازار هدف، رقبا و مخاطبان و نیازمندی آنها صورت میگیرد.

کلمات کلیدی به دست آمده مرتب سازی و دسته بندی میشوند.

سپس اولویت کلمات کلیدی براساس میزان رقابت و ارتباط با موضوع اصلی تعیین میگردد.

بررسی وضعیت رقبا و شناسایی و بررسی نقاط قوت و ضعف آنها، دیدگاه بهتری نسبت به وضعیت بازار به دست میدهد .

این مرحله به شما کمک خواهد کرد تا با آگاهی بیشتری نسبت به وضعیت بازار و رقبا در حوزه ی کسب و کار خود تصمیم گیری و برنامه ریزی نمایید.

با استفاده از ابزارهای تخصصی وضعیت سئو داخلی و خارجی سایت شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

گزارشی از وضعیت سئوی داخلی (عناوین، متا تگ ها، توضیحات متا، لینک سازی داخلی) و سئوی خارجی (بررسی لینک های بی کیفیت، وضعیت انکرتکست ها، تعداد لینک های موجود) در اختیار شما میگیرد.

با توجه به لیست کلمات کلیدی به دست آمده، برنامه تولید محتوا و ایده ها و موضوعات پیشنهادی برای تولید محتوا برای شما ایجاد خواهد شد.

در این مرحله برنامه لینک سازی داخلی و خارجی مطابق با استانداردهای گوگل ارائه میشود.

همچنین سایت های معتبر و مناسب برای ریپورتاژ آگهی به شما معرفی می‌شوند.

برنامه ای جهت تولید صفحات مورد نیاز مطابق با کلمات کلیدی مرتبط ارائه میشود که مشخص میکند چه تعداد صفحه، با چه کلمات کلیدی و چه محتوایی بهتر است به سایت شما اضافه شود.

نقشه سایت مورد بررسی قرار میگرد و در صورتی که وجود نداشته باشد ایجاد میگردد تا شانس دیده شدن صفحات وبسایت در موتورهای جستجو افزایش یابد.

تعداد لینک های داخلی، متن و محل قرار گیری آنها در تمام صفحات اصلی و وبلاگ سایت مورد بررسی و اصلاح قرار میگیرد.

سرعت سایت و ریسپانسیو بودن آن مورد بررسی قرار میگیرد و در صورت لزوم اصلاحات در آن انجام خواهد شد.

فایل robot.

txt مورد بررسی قرار میگید و یا در صورت نبود آن، ایجاد میشود تا در دسترسی موتورهای جستجو محدودیت های لازم ایجاد میشود.

در این مرحله لینک های اسپم و بی کیفیت شناسایی شده و توسط ابزارهای مخصوص حذف خواهند شد.

ابتدا با توجه به استراتژی تعداد بک لینک های مورد نیاز مشخص میشوند، سپس لینک سازی هدفمند در سایت های مرتبط آغاز میشود.

از آنجایی که لینک سازی در شبکه های اجتماعی می تواند تاثیر بسزایی در سئوی سایت شما داشته باشد، لینک سازی در شبکه های اجتماعی مختلف  مثل فیس بوک، لینکدین، اینستاگرام و … انجام خواهد شد.

متن ریپورتاژ شما از نظر سئو مورد بررسی قرار خواهد گرفت و اصلاحات مورد نیاز بر روی آن اعمال خواهد شد، سپس در سایت های مناسب و معتبر، به منظور ایجاد بک لینک های دائمی منتشر میشود.

وضعیت وب سایت با استفاده از ابزارهای تخصصی زیر نظر قرار میگرد تا گزارش هایی در مورد تعداد بازدید و تعداد لینک ها و به طور کلی روند بهبود وب سایت شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

محتوای صفحات مختلف سایت با توجه به کلمات کلیدی یافت شده و مرتبط با موضوع، بهینه سازی خواهند شد تا موجب افزایش رتبه در نتایج جستجو شوند.

ساختار محتوای سایت از نظر عنوان و متا تگ ها و توضیحات متا مورد بررسی و بهبود قرار خواهد گرفت.

به علاوه تگ های H با توجه به کلمات کلیدی اصلی و فرعی اصلاح خواهند شد.

برای محتوای غیر متنی مثل تصاویر، ویدئو، صوت و … عناوین و توضیحات alt مناسب در نظر گرفته خواهد شد.

ما به شما کمک میکنیم تا با توجه به بازار کسب و کارتان و نیازهای مشتریان خود، کلمات کلیدی مرتبط و هدفمند را شناسایی نمایید تا با استفاده از آن بتوانید فرآیند سئو و تولید محتوا را به بهترین شکل انجام دهید.

در جهت بهبود سئوی داخلی و خارجی مثل: ساختار سایت، برطرف کردن ایراداتی که باعث امتیاز منفی در سئو میشود، لینک سازی داخلی و خارجی، ریپورتاژ آگهی و ایجاد محتوا بر اساس کلمات کلیدی مرتبط، شما را راهنمایی خواهیم کرد.

کارشناسان ما به شما کمک میکنند تا با در نظر گرفتن اصول سئو، محتوای جذاب و با کیفیتی برای مخاطبان ایجاد نمایید و به این ترتیب رتبه ی بالاتری در نتایج جستجوی گوگل به دست آورید.

آی او اس IOS, اندروید, سئو, وب اپلیکیشن, وب سایت اندروید, سئو, وب سایت تبلیغات گوگل, دیجیتال مارکتینگ, سئو, وب اپلیکیشن, وب سایت آی او اس IOS, اندروید, سئو, وب اپلیکیشن, وب سایت سئو یا بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو به شما کمک میکند تا رتبه ی وبسایت خود را در موتورهای جستجو بهبود ببخشید.

اینکار باعث میشود در زمان جستجوی کاربران، در صفحه ی اول نتایج قرار بگیرید و مخاطبان هدف بیشتری به وبسایت شما هدایت شوند.

استفاده از روش های استاندارد سئو و رعایت اصول آن به صورت حرفه ای، ترافیک ورودی وبسایت شما و در نتیجه مشتریان شما را افزایش می دهد.

اما نکته ی مهم اینجاست که اگر اینکار به صورت غیر حرفه ای انجام شود، ممکن است نتیجه ی عکس داشته باشد.

سئوی اصولی وبسایت کاری است که باید به صورت مداوم انجام شود و به طور کلی به سه قسمت تقسیم میشود: مدت زمان مورد نیاز برای یک وبسایت با توجه به کلمه ی کلیدی مرتبط با کسب و کار و میزان رقابت موجود برای آن تعیین خواهد شد.

کلمات کلیدی کلماتی هستد که در حوزه ی کسب و کار شما مهم هستند و اگر شما به نحو مناسبی از این کلمات استفاده نمایید، می توانید اطمینان حاصل کنید که در صورتی که این کلمات مورد جستجوی کاربران قرار بگیرند، وبسایت شما در نتایج اولیه نمایش خواهد یافت و به این ترتیب مخاطبان بیشتری را به سایت خود هدایت می نمایید و این اولین قدمی ست که برای افزایش مشتریان و فروش خود بردارید.

تکنیک های متفاوتی برای اعمال فاکتورهای سئو وجود دارد که برخی از آنها روش های سالمی هستند.

روش هاس سالم که به آنها سئوی کلاه سفید هم میگویند نیازمند زمان بیشتری هستند اما تاثیر گذاری همیشگی دارند.

روش های غیر سالم یا سئوی کلاه سیاه روش های سریعی هستند که در مدت زمان کوتاه بازدهی خواهند داشت اما ممکن است موجب جریمه شدن وبسایت شما توسط گوگل شود.

سئوی کلاه خاکستری نیز به روش هایی گفته میشود که هم زود بازده هستند و هم منجر به جریمه گوگل نخواهند شد.

مدت زمان تقریبی مطالعه: 14 دقیقه مدت زمان تقریبی مطالعه: 10 دقیقه برای دریافت آخرین مقالات ایمیل خود را وارد نمایید ارسال به صورت محرمانه (NDA) پشتیبانی ۲۴ساعته ما نیازمندیهای مشتری رو به طور کامل مورد بررسی قرار می دهیم ما چندین طرح مفهومی جهت نهایی کردن طرح نهایی آماده می کنیم تحلیل و تخمین زمان انجام پروژه شما بر اساس مستندات ایده و اسرار مشتری را حفظ می کنیم طراحی سایت با ❤️ توسط مسیر نقره ای 759 Pinewood Avenue Switch The Language

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map