سفارش طراحی اپلیکیشن اندروید

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با سفارش  طراحی اپلیکیشن اندروید در اینترنت شما میتوانید کاری کنید که کسب و کارتان بیشتر دیده شود. یکی از ایده های جدیدی که در کشور عزیزمان ایران به شدت رو به رشد است و بیتشر توسط جوانان انجام میگردد آن است که به صورت گروه تیم هایی رو تشکیل میدهند و با داشتن یک ایده بدنبال یک تیم برنامه نویسی میگردند تا آن را برایشان پیاده سازی کند.

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر در راستای پیاده سازی و طراحی وب اپلیکیشن های اندرویدی و iOS است که میتواند در این امر به عنوان یک تیم قابل اتکا در کنار شما قرار گیرد.

shape main-pic

تلفن همراه

0912 144 23 55

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 823 826 3

خدمات ما

با توجه به نیاز عمده کاربران به سفارش طراحی اپلیکیشن با طرح اختصاصی،در آذران وب دپارتمان جداگانه ای به نام "طراحی و سفارش اپلیکیشن" وجود دارد تا پاسخگوی نیاز مشتریان برای توسعه اپلیکیشن در پلتفرم های اندروید و IOS باشد.

آذران وب نامی آشنا در زمینه طراحی و توسعه اپلیکیشن اندروید و IOS یکی از دغدغه های مشتریان کارکرد اپلیکیشن اندروید در انواع پلتفرم هایی است که با سیستم عامل اندروید کار می کنند.

ویژگی ارزشمند اپلیکیشن های آذران وب پشتیبانی آن از انواع ورژن های اندروید می باشد.

تمامی اپلیکیشن های طراحی شده در آذران وب از متد متریال دیزاین برای طراحی فلت در سطح UI استفاده می کنند که باعث کاربرپسند بودن اینگونه اپلیکیشن ها می شود.

هزاران نمونه اپلیکیشن موبایل +8.

000 مشترک طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش آنلاین غذا سفارش اپلیکیشن با قابلیت موقعیت یاب منطبق بر Google Map توسعه بک اند (Back-End) و API جهت اتصال Application اندروید و IOS به بانک اطلاعاتی وب سایت ساخت و طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS با کاربرد معارفه شرکت اپلیکیشن اندروید و IOS برای سرگرمی و بازی طراحی و توسعه اپلیکیشن استارت آپی منطبق بر ایده شما کاهش سود حاصل از اپلیکیشن به روز رسانی اپلیکیشن مهاجرت کاربران به وب سایت قدیمی شدن Application عدم اعتماد مشترکین

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات ، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان م سئو لیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map
image
shape
shape
shape
shape
واتساپ
واتساپ
سوالی دارید؟ در خدمتیم.