شرکت طراحی نرم افزار موبایل

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

طراحی وب اپلیکیشن از سال 85 در ایران شروع به رنگ دهی کرد و به تدریج در طی این سال ها بین مردم رواج پیدا کرد. شروع کننده این موج سایت بزرگ دیجی کالا که مالکین محترم آن برادران محمدی بوده اند، بوده است و تا به امروز که اسنپ و تپسی و افق کوروش یا همان اّکالا بوده و .. هستند رسیده است.

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر و باسابقه و فعال در زمینه تولید نرم افزار و وب اپلیکیشن های توزیع شده است که با تکیه به تجربه و استفاده بجا از تکنولوژ های جدید در معماری نرم افزار تضمین یک وب اپلیکیشن مستحکم و توزیع پذیر و امن را به شما میدهد.با شرکت طراحی نرم افزار موبایل شما میتوانید از بستر اینترنت به کسب و کار خود بپردازید و در گوشی های موبایل برای ارائه خدمات و محصولات تان حضور مستمر پیدا کنید.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

مشـــاوره رایـگــــان: 051 - 3 609 70 10 همانطور که در مقاله اپلیکیشن اندروید و اپلیکیشن موبایل چیست عنوان کردیم ساخت اپلیکیشن موبایل نیاز به این دارد که ابتدا بستر سیستم عامل موبایل را شناسایی کرده و سپس نسبت به طراحی اپلیکیشن موبایل اقدام کنیم.

ممکن است ساخت اپلیکیشن موبایل (mobile application) برای مقاصد متفاوتی باشد و ممکن است طراحی اپلیکیشن موبایل براساس نیاز کاربر مربوطه آن صورت بپذیرد.

برای مثال وقتی یک کاربر جهت ساخت اپلیکیشن موبایل برای سایت نیاز به ساخت آن دارد ابتدا باید بستر سیستم عامل آن را شناسایی کند و سپس اقدام به طراحی اپلیکیشن موبایل نماید.

همانطور که قبلا نیز گفته شده طراحی اپلیکیشن موبایل ممکن است بر پایه سیستم عامل اندروید صورت پذیرد که در اینجا باید به ساخت اپلیکیشن اندروید اقدام شود؛ و یا ممکن است ساخت اپلیکیشن موبایل بر مبنای سیستم عامل دیگری مانند iOS و یا هر سیستم عامل دیگری صورت پذیرد.

اما در حال حاضر طراحی اپلیکیشن اندروید به دلیل اینکه کاربران سیستم عامل های اندروید در ایران فراگیرتر هستند به مراتب بیشتر از ساخت اپلیکیشن موبایل برای دیگر سیستم عامل هاست.

برای اینکه بتوان به طراحی اپلیکیشن اندروید (android application) اقدام کرد و ابتدا به امر باید دانست برای آموزش طراحی اپلیکیشن اندروید یک کاربر نیاز به آموزش برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید دارد.

گرچه با توجه به برخی ابزارهای موجود ممکن است ساخت اپلیکیشن اندروید بدون برنامه نویسی نیز امکان پذیر است، اما باید دقت داشت که طراحی اپلیکیشن اندروید اگر قرار باشد به راحتی امکانپذیر باشد دیگر نیازی به شرکت ساخت اپلیکیشن اندروید نبود.

این ابزارها تنها امکان طراحی اپلیکیشن اندروید (android application) را در سطح کاملا مقدماتی فراهم می کنند که در برخی موارد نیز ممکن است طراحی اپلیکیشن اندروید به خطا خورده و شما نتوانید از با موفقیت به ساخت اپلیکیشن اندروید خود پایان دهید.

اگر بخواهیم برخی از ابزارهای ساخت اپلیکیشن اندروید بدون برنامه نویسی را نام ببریم می توان به Infinite Monkeys ، Buzztouch ، Appsbar ، Runrev Livecode ، Telerik Icenium اشاره کرد که این ابزارها می توانند در سطحی کاملا مقدماتی به شما در ساخت یک app کمک کنند.

اما همانطور که طراحی اپلیکیشن موبایل برای سایت نیازمند داشتن دانش در زمینه طراحی سایت می باشد طراحی اپلیکیشن اندروید نیز نیازمند داشتن اطلاعات کافی در زمینه برنامه نویسی اندروید می باشد.

حال آنکه ممکن است از مقاصد طراحی اپلیکیشن اندروید برای سایت باشد یا خیر.

در زمینه ساخت اپلیکیشن موبایل شرکت های زیادی فعال هستند که ممکن است این اپلیکیشن ها بسته به سیستم عامل های مختلف بر روی بسترهای متفاوتی ارائه شوند.

برای مثال چند شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل وجود دارند که توانایی این را دارند که بتوانند هم بر روی بستر اندروید اقدام به طراحی اپلیکیشن موبایل بکنند و هم بتوانند به ساخت اپلیکیشن اندروید بپردازند.

ما در نهایت به معرفی چند شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل نیز می پردازیم.

در دنیا شرکت های زیادی اقدام به طراحی اپلیکیشن موبایل نموده اند.

از جمله این شرکت ها می توان به شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل تلگرام اشاره کرد که در این اپلیکیشن شما می توانید به ارسال و دریافت پیام از طریق اینترنت با دوستان خود بپردازید.

همچنین شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل اینستاگرام فیسبوک می باشد که در آن می توانید تصاویر خود را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

علاوه بر این شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل zapya نیز شرکتی است که نرم افزاری جهت انتقال فایل، تصاویر و ویدئو ها بین تلفن های همراه طراحی کرده است.

پیش نیاز هر گونه اقدام برای طراحی اپلیکیشن اندروید دارا بودن نیروی فنی و برنامه نویس اندروید و همچنین امکانات سخت افزاری مرتبط با آن می باشد.

طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید سلسله مراتب دارد.

به عناون مثال ابتدا باید با توجه به نیازها و انتظاراتی که از اپلیکیشن مربوطه دارید به طراحی و پیاده سازی طرح اولیه آن اقدام نمائید.

شما در ابتدا باید بدانید برای اینکه یک اپلیکیشن اندروید بتواند پاسخگوی نیاز کاربر باشد نیاز به چه دسترسی ها و چه امکاناتی دارد.

برای مثال شرکت ساخت اپلیکیشن اندروید در ابتدای امر که موضوع مربوط به طراحلی اپلیکیشن موبایل مشخص شد اقدام به مشخص نمودن صفحات مورد نیاز و دسترسی هایی که کاربر در طول کار با اپلیکیشن به آنها نیاز پیدا می کند می نماید.

از جمله این دسترسی ها می توان مثلا به صفحه ثبت نام در اپلیکیشن موبایل جهت عضویت و استفاده از امکانات، صفحه ورود به حساب کاربری در اپلیکیشن اندروید جهت وارد شدن به حساب کاربری خود، صفحه فراموشی رمز عبور جهت دسترسی کاربر به رمز عبوری که قبلا در اپلیکیشن موبایل خود وارد نموده است، صفحه نمایش پروفایل کاربر که پس از ورود به اپلیکیشن اندروید در آنجا تنظیمات شخصی خود را مشاهده می کند، صفحه ویرایش پروفایل که برای تغییر مشخصات کاربر پس از ورود به اپلیکیشن موبایل مورد استفاده قرار می گیرد و سایر صفحاتی که در اپلیکیشن اندروید کاربر به آن نیاز پیدا می کند.

شرکت ساخت اپلیکیشن اندروید پس از مشخص نمودن صفحات و دسترسی ها و امکانات اولیه اپلیکیشن اندروید شروع به پیاده سازی ایده و نحوه دسترسی به سایر صفحات اپلیکیشن اندروید می نماید به طوری که باید صفحه منوی اصلی اپلیکیشن موبایل جهت دسترسی کاربر به تمام بخش ها، صفحه های میانی جهت دسترسی کاربر به دسته بندی ها، صفحه جزئیات جهت دسترسی یوزر به محتوای مورد نظر و سایر صفحاتی که یک اپلیکیشن اندروید نیاز به آن دارد پیاده سازی شود.

برای مثال ما در اینجا چند مورد از اپلیکیشن هایی که توسط شرکت ها ساخته شده اند آورده ایم: شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید شهرنما مشهد سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد می باشد.

اپلیکیشن اندروید نقشه همراه مشهد نمونه دیگری از می باشد که شرکت ساخت اپلیکیشن اندروید آن شهرداری مشهد می باشد.

اپلیکیشن اندروید مشهدی گردی دیگر نرم افزاری است که توسط یکی از شرکت های ساخت اپلیکیشن اندروید طراحی در مشهد شده است.

یک شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید در مشهد نیز اقدام به طراحی اپلیکیشنی با نام اتوبوسهای مشهد نموده است.

تعدادی شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل در مشهد مشغول به فعالیت می باشند.

وقتی یک شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل درمشهد که سابقه طولانی مدتی در زمینه ارائه خدمات به مشتریان به شما پیشنهاد ارائه خدمات می کند قاعدتا باید از تیم برنامه نویسی اندروید قدرتمندی برخوردار باشد.

از جمله این شرکتهای شرکت ساخت اپلیکیشن اندروید در مشهد که تحت عنوان شرکت داه پردازی فراتک به فعالیت می پردازد با سابقه طولانی مدت در زمینه ارائه خدمات به مشتریان و با بهره گیری از تیم برنامه نویسی قدرتمند خود اقدام به طراحی و ساخت سفارش اپلیکیشن اندروید و همچنین ساخت نرم افزار فروشگاهی اندروید می نماید.

در نهایت می توان اینگونه عنوان کرد که طراحی اپلیکیشن اندروید نیازمند دارا بودن دانش برنامه نویسی و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری لازم جهت انجام آن می باشد که برای پیاده سازی آن بهتر است یک شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید اقدام به پیاده سازی آن نماید.

شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل و اندروید فراتک در حال حاضر آمادگی پیاده سازی انواع اپلیکیشن اندروید، فروشگاه اینترنتی نرم افزار آندروید، نرم افزار اندروید فروشگاه، نرم افزار فروش اندروید، نرم افزار فروشگاه برای اندروید و ساخت نرم افزار فروشگاهی اندروید را دارد.

شما می توانید با ما در تماس باشید تا کارشناسان ما بسته به نیاز شما بهترین پیشنهاد را در زمینه پیاده سازی اپلیکیشن اندروید ارائه دهند.

برای اطلاعات بیشتر از صفحات زیر بازدید نمائید: اپلیکیشن موبایل اپلیکیشن اندروید اپلیکیشن اندروید چیست؟ سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید و فروشگاه اندروید هزینه و قیمت و تعرفه ساخت و طراحی اپلیکیشن اندروید و موبایل کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به شرکت داده پردازی فراتک می باشد.

دسترسی های سریع مطالب مفید عضویت در خبرنامه

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات ، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان م سئو لیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map