شعارهای تبلیغاتی شرکت های صنعتی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

درخواست مشاوره

image
جهت انجام مشاوره فیلد زیر را پر کرده و هزینه مشاوره را بپردازید تا با شما تماس بگیریم.

با شعارهای تبلیغات ی شرکت های صنعتی شما امکان بیشتر دیده شدن و تسهیل فروش را برای شرکت خود به ارمغان می آورید ، تبلیغات اینترنتی و تبلیغات محیطی نقش مهم و کلیدی در سازمان ها و شرکت ها و مغازه و فروشگاه ها دارد و همیشه یکی از مزیت های رقابتی قابل تکیه در سناریو های بازاریابی بوده است.

شرکت سیماگر با حضور متخصصان برتر علوم بازاریابی و تبلیغات و برندینگ و استاتید برتر دانشگاه های کشور در این حوزه و یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید نرم افزار میباشد که با هوشمند سازی کسب و کار یک پکیج درآمد زا را برای شما فراهم میکند.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

شعارهای تبلیغاتی (Slogan) را می توان جمله هایی کوتاه و ظریف پیرامون مهمترین ادعاها درباره‌ی شرکت و محصول خود دانست.

جملات کوتاهی که بارها و بارها در انواع تبلیغات شرکتها تکرار می شوند و در ذهن مشتریان ماندگار می گردد و از این طریق تصویری از شرکت را در ذهن جامعه ی هدف ایجاد می کنند.

شعارهای تبلیغاتی را می توان بخشی از برنامه ی بازاریابی شرکتها دانست.

در اینجا می توانید لیستی از مطالبی که در پایگاه اطلاع رسانی صنعت به موضوع « شعارهای تبلیغاتی » پرداخته است را مشاهده فرمایید.

شعار تبلیغاتی یک جمله یا گروه کوچکی از لغات می باشد که به صورت خاصی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند تا هویت و ماهیت یک برند یا شرکت را به نمایش بگذارند، هرچه انتخاب این شعار هوشمندانه تر باشد.

.

.

تالیا، اولین شبکه مستقل پیش پرداخت تلفن همراه.

.

.

واژه انگلیسی Slogan (شعار) از عبارت Slough-ghairm ( با تلفظ Slogorm) از زبان گالیک اسکاتلندی به معنای battle cry ( نعره.

.

.

معمولاً لیستهای برترین ها و بهترین ها،.

.

.

یكی از عناصر مهم در معرفی و برندسازی.

.

.

پس از مطالعه ی مطلب « مقدمه کوکاکولا شعارهای تبلیغاتی قابل توجهی.

.

.

کلمه ی Slogan به معنای شعار (که در اینجا منظور، شعار تبلیغاتی موجود در کمپین بازاریابی است) از یک کلمه ی اسکاتلندی به نام « Battle Cry » آمده است.

شعار تبلیغاتی بیانیه.

.

.

همان چیزی كه این روزها پایه و اساس تبلیغات را تشكیل می‌دهد تا جایی كه موج تبلیغات تمام صنایع و خدمات را با خود همراه.

.

.

نمونه شعارهای تبلیغاتی شرکتهای مطرح دنیا گاهی واژه ها تاثیرگذارتر از.

.

.

مسوار همانند سایر فلزات از آن دست کالاهایی ست که به شدت به نوسانات قیمت دلا.

.

.

دانلود اکسلهای کاربردی دانلود اکسل محاسبه اقساط وام دانلود اکسل محاسبه حقوق کارکنان دانلود پاورپوینت - دیجیتال مارکتینگ - ants - دیگ بخار - اکانت لیندا - علفتراش هوندا - طراحی سایت کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان م سئو لیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

انواع خدمات

image
map