شغل بازاریابی اینترنتی چیست

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

درخواست مشاوره

image
جهت انجام مشاوره فیلد زیر را پر کرده و هزینه مشاوره را بپردازید تا با شما تماس بگیریم.

شغل  بازاریابی اینترنتی چیست از فرصت هایی است که شما را با ما آشنا کرده است ، بله شما از این طریق با ما آشنا شدید تا برای داشتن یک سفر درآمد زا در اینترنت آماده شوید. از قدیم تا به امروز بازاریابی یکی از مهم ترین بخش های هر شرکت بوده است که امروز بیشتر به سمت بازاریابی اینترنتی گرایش پیدا کرده است . شما از این طریق میتوانید در وب سایت های پر بازدید ، شبکه های اجتماعی پر بازدید و موثر و هزاران جای دیگر با کمترین هزینه و بیشتر بازخورد حضور پیدا کنید. دیجیتال مارکتینگ یک اصل اساسی در برقراری ارتباط با مشتریان از طریق فضای اینترنت میباشد.

شرکت سیماگر آماده ارائه خدمات بازاریابی اینترنتی از جمله سئو به شما عزیزان میباشد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

بهتر زندگی کردن یاد گرفتنی است - مرجع مقالات آموزشی و فیلم آموزشی برای موفقیت و پیشرفت بازاریابی اینترنتی، هنر و علم فروش محصولات و خدمات در بستر شبکه‌های دیجیتالی از قبیل اینترنت و شبکه‌های تلفن همراه است.

هنر بازاریابی اینترنتی به معنای یافتن ترکیبی مناسب از استراتژی‌های بازاریابی اینترنتی است که سبب جذب بازار هدف می‌شود و در واقع امکان فروش را فراهم می‌آورد.

علم بازاریابی اینترنتی، تحقیق و تحلیلی است که در خصوص انتخاب استراتژی‌های بازاریابی اینترنتی و سنجش میزان موفقیت این استراتژی‌ها انجام می‌گیرد.

این استراتژی شامل دو روش بهینه‌سازی موتورهای جستجو (Search Engine Optimization) (SEO) و بازاریابی موتورهای جستجو (Search Engine Marketing) (SEM) می‌شود.

SEO فرآیند تنظیم وب‌سایت است تا هنگامی که مشتریان بالقوه کلمه‌ی مورد نظر خود را که منطبق با محصولات شما است وارد می‌کنند، وب‌سایت شما در لیست موتور جستجو در رتبه‌های بالاتری قرار بگیرد.

SEO رایگان است.

اما SEM بازاریابی اینترنتیِ پولی است که مثلا برای هزینه‌ي پرداخت از طریق کلیک (pay-per-click)، هنگامی که کاربر یکی از کلمات کلیدی شما را در موتورهای جستجو مثل گوگل وارد می‌کند، تبلیغ شما به نمایش درخواهد آمد.

آمارهای SEM می‌تواند بازخوردهای بسیاری خوبی در خصوص اثربخشی تبلیغ شما ارائه دهد، آمارهایی همچون نرخ کلیک (click-through rate) (تعداد دفعات کلیک بر روی تبلیغ به ازای تعداد دفعاتی که صفحه‌ای مشتمل بر تبلیغ به نمایش درمی‌آید).

در حالی که هنوز آگهی‌های تبلیغات ی در صفحات اینترنت دیده می‌شود، اما گزینه‌های بی‌شمار دیگری از صفحات جانبی گرفته (صفحاتی که پیش یا پس از صفحه‌ی مورد نظر به نمایش درمی‌آید) تا تبلیغات نوشتاری نیز وجود دارد.

علاوه بر این، شبکه‌های اجتماعی مختلف مثل فیسبوک پلتفرم‌های تبلیغاتی خاص خود را نیز عرضه می‌کنند.

به محض اینکه شما لیستی از ایمیل‌های مشتریان بالقوه‌ تهیه نمودید، بازاریابی ایمیلی می‌تواند یک روش مؤثر برای رساندن پیام‌تان باشد.

شما می‌توانید این لیست را با توجه به اخبار شرکت، رویدادهای آینده و پیشنهادهای ویژه به‌روز نمایید.

همچنین می‌توانید خبرنامه‌ها و پیشنهادهای شخصی‌سازی‌شده‌ای با توجه به نیاز مشتریان خود ارسال کنید.

شبکه‌های اجتماعی از قبیل توییتر (Twitter)، فیسبوک (Facebook)، لینکداین (LinkedIn) و پینترست (Pinterest) فرصت‌های مناسبی برای بازاریابی آنلاین فراهم نموده‌اند.

شبکه‌های اجتماعی، بستری برای گفتمان هستند در نتیجه لازم است تا به جای صرفا گذاشتن پست‌های تبلیغاتیِ خدمات و محصولات خود، حضوری فعالانه در این شبکه‌ها داشته باشید.

موبایل‌ها به سرعت به وسایلی تبدیل شدند که همه‌ی مردم همیشه آن را با خود به همراه دارند، در نتیجه ارسال پیام‌های متنی و سایر روش‌های تبلیغات موبایلی بهترین روش برای دستیابی به مشتریان بالقوه است.

داشتن یک وبلاگِ کاری نیز روش دیگری برای گفتگو با مشتریان و اطلاع‌رسانی به آنها در خصوص محصولات یا خدمات شماست.

از وبلاگ می‌توان برای ارائه‌ی توصیه و گرفتن بازخورد‌های سودمند استفاده کرد.

علاوه بر وبلاگ‌ها، میکروبلاگ‌ها نیز وجود دارند که زیرمجموعه‌ی وبلاگ‌ها هستند و به طور معمول شامل متون کوتاه ارسالی از طریق ایمیل، پیام‌رسانی فوری یا توییتر می‌شوند.

این‌ها تعدادی از استراتژی‌های بازاریابی اینترنتی هستند اما هنوز روش‌ها و استراتژی‌های دیگری نیز در حال توسعه هستند.

بازاریابی اینترنتی روز به روز از اهمیت بیشتری نزد صاحبان کسب‌و‌کارهای کوچک برخوردار می‌شود.

در گذشته، بازاریابی اینترنتی چیزی بود که کسب‌و‌کارهای بزرگ محلی غالبا از آن چشم‌پوشی می‌کردند چرا که صرف وقت و هزینه بر روی بازاریابی اینترنتی وقتی که کل کسب‌و‌کار شما محلی باشد به هیچ وجه قابل توجیه نبود.

اما امروزه با افزایش جستجوی محلی و عادت جدید مردم به جستجوی اولیه از طریق اینترنت، بازاریابی اینترنتی اهمیت پیدا کرده است.

و این موضوع آنچنان پیش رفته است که گفته می‌شود همه‌ی کسب‌و‌کارها باید بازاریابی اینترنتی را به برنامه‌های بازاریابی خود بیفزایند.

در کنار تبلیغات آنلاین، شهرت آنلاین هم بسیار مهم است.

حتی اگر از بستر اینترنت برای تبلیغ خدمات یا محصولات خود استفاده نکرده باشید، پیش از آنکه یک مشتری جدید به کسب‌و‌کار شما روی بیاورد، این امکان را دارد تا به صورت آنلاین نظرات دیگران را در خصوص فعالیت شما جویا شود؛ در نتیجه کسب شهرت به خاطر کیفیت و ارائه‌ی خدمات به مشتریان اهمیت فراوانی دارد.

مشتریان ناراضی بیشتر نظرات خود را در فضای اینترنت بیان می‌کنند تا مشتریان راضی، بنابراین داشتن یک شهرت قوی و نظرات مثبت فراوان برای موفقیت یک کسب‌و‌کار در دنیای دیجیتال امروز بسیاری حیاتی است.

روش‌های پرداخت از طریق کلیک (PPC) و بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) دو روش پرکاربرد بازاریابی اینترنتی هستند که از زوایای مختلف برای کمک به ترویج کسب‌و‌کار شما بهره می‌گیرند.

در ادامه به بررسی این روش‌های می‌پردازیم.

پرداخت از طریق کلیک، نوعی از بازاریابی ربایشی (Inbound Marketing) است که برای ترویج کسب‌و‌کار از طریق تبلیغات در کنار نتایج ارگانیک یا طبیعیِ جست‌وجو به کار می‌رود.

هر تبلیغ به‌واسطه‌ی جستجوی کلمه‌ی کلیدی خاصی به نمایش درمی‌آید و تبلیغ‌کننده تنها زمانی برای تبلیغ خود پول می‌دهد که کاربر روی آن کلیک کند و از وب‌سایت او بازدید نماید، به همین دلیل به این روش، پرداخت از طریق کلیک می‌گویند.

خدمتِ تبلیغ پرداخت از طریق کلیک در همه‌ی مورتورهای جستجوی اصلی از جمله گوگل، یاهو و بینگ علاوه بر موتورهای جستجو و وب‌سایت‌های کوچک‌تر ارائه می‌شود.

هدف از بهینه‌سازی موتورهای جستجو افزایش قابلیت بازدید و ترافیک وب‌سایت شما با استفاده از دستیابی به بالاترین رده‌های نتایج موتورهای جستجو است.

فرآیند بهینه‌سازی موتورهای جستجو به این معناست که شما وب‌سایت خود را به طریقی بهبود ببخشید که جذابیت را در نظر موتورهای جستجو چه از نظر محتوا و کدنویسیِ درون‌ سایتی و چه از نظر حضور برون‌‌سایتی تضمین نماید.

هر چه قدر وب‌سایت شما موتور جستجو پسندتر باشد، احتمال اینکه وب‌سایت در نتایج ارگانیک این موتورها برای عبارات کلیدی خاص در رتبه‌های بالاتری قرار گیرد، بیشتر می‌شود.

موتورهای جستجو از الگوریتم‌های پیچیده برای تعیین ترتیب نتایج جستجو بر اساس عبارت جستجو شده استفاده می‌کنند.

این الگوریتم‌ها صدها عامل مختلف از نحوه‌ی کدنویسی وب‌سایت گرفته تا ارتباط محتوای وب‌سایت با عبارت مورد جستجو و تعداد لینک‌های ربایشی در وب‌سایت را مورد توجه قرار می‌دهند.

بازاریابی اینترنتی یک اصطلاح کلی است که برای توصیف روش‌های مختلف از جمله SEO و PPC به عنوان استراتژی‌های بازاریابی به کار می‌رود.

بسیاری از شرکت‌ها از PPC برای کسب سریع نتیجه و از SEO به عنوان استراتژی دراز مدت بازاریابی خود استفاده می‌کنند و ترکیبی از آنها را در غالب یک کمپین بازاریابی آنلاین مد نظر قرار می‌دهند.

برگرفته از: thebalance.

com netregistry.

com.

au کتاب الکترونیکی ۱۸،۰۰۰ تومان ۱۳،۹۰۰ تومان صنایع خوندم و آینده پژوهی (یه چیزی تو مایه های مهندسی رمّالی).

ترجمه کردم، گیم دیزاین کردم، برنامه نویسی کردم، کارای گرافیکی کردم، پروژه هل دادم، وبلاگ نویسی کردم، آشپزی کردم(املت فقط).

الانم در خدمت بچه های چطور هستم آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و ایمیل مرا در این مرورگر برای افزودن دیدگاه در آینده، ذخیره کن.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید اگر این دیدگاه پاسخ داده شد، به من ایمیل بزنید.

سلام خیلی مفید بود .

پربازدیدترین مطالب بازاریابی راههای جذب مشتری در مغازه؛ راهکارهایی ساده برای فروش بیشتر هشتگ چیست و چطور یک هشتگ هوشمندانه و موثر بسازیم؟ همه چیز درباره اصول بازاریابی و فروش اینفوگرافی چیست و چگونه می‌توان آن را ساخت؟ بهترین نحوه معرفی یک محصول چیست آخرین مطالب ویروس کرونای انگلیسی چیست؟ هرآنچه باید بدانیم ۲۶ باور اشتباه درباره لاغری و کاهش وزن که نباید بپذیرید استفاده از خمیردندان برای درمان جوش؛ هرآنچه باید بدانید افسردگی صبحگاهی؛ علائم، دلایل و راه‌های درمان آن هزینه نگهداری از گربه؛ لیست کامل هزینه‌ها همراه با جزئیات (آذر ۹۹) ترین های جهان بهترین کشورها برای زندگی در سال ۲۰۱۹ بهترین کشورها برای راه اندازی کسب و کار در سال ۲۰۱۹ عجیب ترین میوه های دنیا چه خواصی دارند؟ بهترین فیلم های جهان؛ ۲۵ فیلم معروف دنیا که حداقل یک بار باید ببینید ثروتمندترین زنان جهان در سال ۲۰۱۸ گران‌ترین ساعت‌های مچی و جیبی دنیا ۶۸ راه اثبات شده برایافزایـش قــدرت مــغـز خوش آمدید.

به حساب کاربری خود وارد شوید.

بازیابی رمز عبور آدرس ایمیلی که با آن ثبت‌نام کرده‌اید را وارد نمائید تا یک رمز عبور جدید برای شما ارسال شود.

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه طراحی استارت اپ ، تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات در حوزه IT میباشد.

ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

انواع خدمات

map