ضرورت دیجیتال مارکتینگ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

درخواست مشاوره

image
جهت انجام مشاوره فیلد زیر را پر کرده و هزینه مشاوره را بپردازید تا با شما تماس بگیریم.

با ضرورت  دیجیتال مارکتینگ شما میتوانید در بین تمامی رقبا متمایز شوید به شرطی که خلاقیت را در اصل امور خود قرار دهید. شرکت ما در یکی از شرکتهای زیر مجموعه خودش بنام شرکت سئو راز با داشتن تجربه اجرای 6 استارت آپ ابن موضوع را به جد مشاهده کرد که در یکی از استارت آپ ها بنام اهوازیشو یک طرح کمپین تبلیغات ی با توجه به اصل خلاقیت را اجرا نمود. شرح این اتفاق این بود که بدلیل گرم بودن هوا در اهواز پرده های خودرو پر استفاده هستند و برای جلوگیری از گرم شدن اتاق خودرو بسیار پر استفاده است ازاین رو با سفارش ده هزار پرده سایه بان که روی شیشه های عقب خودرو نصب میشد تواسنت با به معرض دید قرار دادن لوگو اهوازیشو برند خودش را در شهر اهواز جا بیاندازد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا / www.

shahrara.

net آنچه در این مقاله می آموزید: دیجیتال مارکتینگ مهمترین ترین و عملی ترین روش بازاریابی است که در کسب و کارهای مدرن امروزی مورد استفاده قرار میگیرد.

در واقع فرقی ندارد که خدمات شما بر بستر اینترنت باشد یا آفلاین.

در هر صورت فضای آنلاین و پتانسیل های تبلیغاتی آن نباید نادیده گرفته شود.

امروزه خیلی‌ از صاحبین کسب و کار به این درک رسیده‌اند که بازاریابی سنتی به تنهایی نمی‌تواند پاسخگوی نیاز آن‌ها در زمینه جلب مشتری باشد و دنیای تجارت فرق کرده و پیش به سوی تجارت الکترونیک می‌رود.

دیجیتال مارکتینگ طیفی وسیع از فعالیت های تبلیغاتی بر بستر اینترنت میباشد.

فضاهای متعددی همچون شبکه های اجتماعی، وبسایت، اپلیکیشن ها و .

.

.

در دنیای دیجیتال مارکتینگ فراهم شده اند تا کسب و کارها را در راه رسیدن به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود یاری بخشند.

دیجیتال مارکتینگ تعریفی دقیق و ثابت ندارد.

زیرا گستره وسیعی از فعالیت ها و ابزارهاست و بیشتر به عنوان یک مفهوم کلی تلقی میشود.

شاید در یک تعریف جامع چنین بتوانیم بگوییم که: "دیجیتال مارکتینگ یعنی استفاده از رویکردها و فعالیت‌ها با استفاده از ابزاری مدرن برای دستیابی و ارتباط با مصرف کنندگان بالقوه.

" برخی از مهم ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ را میتوان در دسته بندی زیر خلاصه کرد: خیلی از افراد در آغاز رویارویی با واژه دیجیتال مارکتینگ به دنبال تفاوت هایش با شیوه سنتی هستند؟ اینکه چرا باید از دنیای سنتی به دنیای دیجیتال روی بیاورند؟ چه مزایای این روش به نسبت روش سنتی دارد؟ حقیقتا کمپین های دیجیتال مارکتینگ اصول کلی بازاریابی سنتی را دارا هستند و یکی از زیر شاخه های مارکتینگ محسوب میشوند.

با این تفاوت که ابزارهای متنوعی برای پیاده سازی کمپین ها ارائه میکنند.

این ابزارها فاصله ای وسیع با دنیای سنتی دارند و قادر هستند تا پیام کمپین را در مقیاسی گسترده و در مدت زمانی کمتر به گوش مشتریان برسانند.

بزرگترین تفاوت در بین کمپین‌های دیجیتالی و کمپین‌های سنتی رویکرد بازاریابی درونگرا کمپین های دیجیتال مارکتینگ است.

زیرا همین رویکرد استفاده از ابزارهای متنوع را سبب میشود.

در واقع در بازاریابی به شیوه درونگرا دیگر نیازی نیست که صاحب کسب و کار به دنبال مشتری باشد.

بلکه این مشتری است که به دنیال خدمات میگردد و از این لحاظ مخاطبین بالقوه شناسایی و جذب می‌شوند.

دیگر چه چیزی از این بهتر میتواند باشد که صاحب کسب و کاری باشید و به دنبال مشتریان خود نگردید؟ اینکه مشتری خود به سراغ خدمات شما بیاید بزرگترین دستاوردی است که بازاریابی در حوزه دیجیتال یا همان دیجیتال مارکتینگ میتواند به کسب و کار شما هدیه کند.

مورد مهمی که باید بدان اشاره داشت این است که دیجیتال مارکتینگ تنها به فعالیت های سئو و بهینه سازی ، ایمیل مارکتینگ و تبلیغات بنری محدود نمیشود.

در بازه فعالیت های دیجیتال مارکتینگ ظریف ترین فعالیت ها همچون انتخاب نام دامنه وبسایت تا انتخاب شبکه های اجتماعی و صفحه های مورد استفاده تا ارسال پیام کوتاه، سیستم‌های کد دستوری USSD، آگهی‌های دیجیتالی تلوزیونی و بیلبوردهای الکترونیکی جای دارند.

دیجیتال مارکتینگ به شیوه های متنوعی و بر بسترهای خاصی انجام میشود.

که در اینجا به صورت خلاصه به چهار دسته تقسیم شده است: ۱– دستگاه‌های دیجیتال: شاید میتوانستیم نام دیگری هم برای این دسته بندی معرفی کنیم.

دستگاه های دیجیتال همان ابزارهای دیجیتال روزمره ما هستند.

وبسایت ها، اپلیکیشن ها و گجت هایی که همه ما به صورت مداوم از آن ها استفاده میکنیم .

ابزار تکنولوژی به صورت گسترده در زندگی روزمره ما تاثیرگذار هستند و بخش های زیادی از ارتباطات و مصارف را شامل میشوند.

دیجیتال مارکتینگ به شکلی حرفه ای و تاثیرگذار در این بخش از زندگی رخنه کرده است.

۲– زیرساخت‌های دیجیتال: دیجیتال مارکتینگ از زیر ساخت های ایجاد شده در بستر اینترنت همچون شبکه های اجتماعی متنوع استفاده بهینه به عمل می آورد.

هر شبکه اجتماعی میتواند یک رسانه قدرتمند برای معرفی هدف یک کمپین باشد.

وب سایت های متنوع اجتماعی همچون فیسبوک، توییتر، یوتیوب، لینکدین و … در این سال ها نقشی انکارناپذیر در دیجیتال مارکتینگ داشته اند.

۳– رسانه دیجیتال: استفاده مناسب از رویکرد بازاریابی درونگرا از طریق کانال‌های ارتباطی پرداختی، مالکیتی و شخصی نظیر تبلیغات، ایمیل و پیام، موتورهای جستجو و شبکه‌های اجتماعی به روشنی در کمپین های دیجیتال مارکتینگ قابل ملاحظه است.

۴– منابع دیجیتال: ایجاد منابع اطلاعاتی از فعالیت مشتریان و رصد و بازرسی آنها به منظور شناخت بیشتر از رویکرد مشتریان روشی است که در دیجیتال مارکتینگ بدان زیاد اهمیت داده میشود.

ابزارهای دیجیتالی فضایی خاص برای دستیابی به منابع دیجیتالی را فراهم ساخته است.

حال که همه چیز بررسی شده است ، بسترها و ابزار دیجیتال مارکتینگ شناسایی شده است.

دیگر باید به آنجایی برسیم که بدانیم واقعا دیجیتال مارکتینگ چقدر برای کسب و کار اهمیت دارد؟ شاید این بحث دیگر تکراری باشد که بگوییم حضور در رسانه های دیجیتال الزامی است.

دیگر بر همه روشن است که حضور در فضای پرمخاطب مساویست با دیده شدن! جدا از بحث بدیهی پرمخاطب بودن فضاهای اجتماعی باید دید خود را نیز عوض کرد، زیرا دید مردم به کسب و کار و تبلیغات عوض شده است.

مردم دیگر به آنچه که در تبلیغات بیان میشود اکتفا نمیکنند و برایشان مهم است تا بدانند دیگر مخاطبان درباره یک برند چه نظری دارند؟ اطلاع از تجربه کاربری دیگر مشتریان و به اشتراک گذاری احساسات و بازخوردها شکلی دیگر از تبلیغات را فراهم ساخته است.

به نوعی که دیگر لازم نیست تا از زبان خود برند اطلاعات لازم به مشتریان داده شود.

این وظیفه برگردن مخاطبین و مشتریان افتاده است.

فضای رسانه ای و اجتماعی بزرگترین نقش را در انتقال بازخوردهای تبلیغاتی و تجارب کاربری دارد.

لذا باید حضور در دنیای مدرن مارکتینگ را جدی گرفت و به صورت حرفه ای به آن قدم نهاد.

چرا که برداشتن قدم های اشتباه در این مسیر میتواند از ورود نکردن به آن هم ضرر رسان تر باشد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا / www.

shahrara.

net با ثبت نام در ویرگول به آرشیو بزرگی از مقالات مرتبط با این موضوع دسترسی خواهید داشت مطلبی دیگر از این نویسنده مطلبی دیگر در همین موضوع افزایش بازدید بر اساس علاقه‌مندی‌های شما از این پس او نمی‌تواند پروفایل کاربری و مطالب شما را ببیند.

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

انواع خدمات

map