طراحی سایت انتقال ، دیالیز و بخشنامه

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

وب سایت، امکان حضور هر شخص، مجموعه، شرکت و سازمان را در دنیای وب فراهم می کند. داشتن یک وب سایت اینترنتی مانند داشتن یک مغازه، فروشگاه و یا فضایی است که دارای هیچ محدودیت مکانی و زمانی نیست و در دسترس کل جهان می باشد. با ما همراه باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن شما را وراد فضای کسب و کار اینترنتی کنیم.

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر و باسابقه و فعال در زمینه تولید تخصصی طراحی سایت ، سئو و بازاریابی اینترنتی میباشد .با طراحی سایت انتقال ، دیالیز و بخشنامه شما میتوانید از بستر اینترنت به کسب و کار خود بپردازید و فرصت های فروش خود را با بهتر دیده شدن افزایش دهید.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

با پیگیری ها و تلاش مسوولین دانشگاه و معاونت درمان در اوج مشکلات اقتصادی و بخصوص بحران ارزی، با همکاری هیات امنای ارزی وزارت بهداشت،6 دستگاه دیالیز به ارزش 12 میلیارد ریال خریداری گردید و یک دستگاه نیز بنیاد امور بیماران خاص به مرکز دیالیز فسا اهدا نمود.

به گزارش وب دا فسا؛ دکتر مجتبی سهراب پور با بیان اینکه ماهیانه تعداد 900 تا 1000 مورد دیالیز در بیمارستانهای فسا انجام می شود، افزود: بخش های دیالیز بیمارستانهای فسا با 19 تخت فعال به بیماران خدمات ارایه می کنند که با اضافه شدن دستگاه های جدید، مشکلات 120 بیمار دیالیزی دایمی و همچنین بیماران اورژانسی و مهمان از شهرستانهای اطراف کاهش می یابد و این بیماران خدمات با کیفیت بالاتری را دریافت می کنند.

کارشناس مسوول بیماران خاص معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی فسا نیز اظهار کرد: پیگیری و رفع مشکلات حوزه بیماران خاص از مهمترین اهداف مجموعه مدیریتی دانشگاه می باشد و مسئولان با حساسیت ویژه ای پیگیر مشکلات این بیماران می باشند.

مریم اسفندیاری ادامه داد: دستگاههای جدید در حال نصب می باشد و با پیگیری های انجام شده از بنیاد امور بیماران خاص، در آینده ای نزدیک این بنیاد یک دستگاه دیالیز دیگر به دانشگاه اهدا خواهد کرد.

آدرس : تهران، شهرك قدس، خيابان سیمای ایران، بین فلامک و زرافشان، ستاد مركزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی.

تلفن : 8145.

.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی با مشارکت مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی - طراحی سایت توسط پورتال هوشمند نیافام Copyright © 2007-2020 Ministry of Health and Medical Education - All rights reserved-sitemap

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات ، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map