طراحی سایت انجیر چسب

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت انجیر چسب شما کسب وکار اینترنتی خود که را کنار شغل سنتی تان است فعال نمایید تا از دیگر فرصت هایی که تابحال تجربه نکرده اید بهره مند شوید. تا به امروز تمامی کسانی که به صورت عمده و خرده در بازار فعالیت میکردند فضای اینترنت را کمی خاموش دیده بودند با بالا رفتن سطح آگاهی مردم و حضور اپلیکیشن هایی مانند اینستاگرام این نیاز در خود پیدا کرده اند و به صورت جسته و گریخته بدنبال طراحی سایت و سئو سایت وب سایت یا وب اپلیکیشن شان افتاده اند.

شرکت سیماگر یکی از شرکت هایی معروف در زمینه طراحی سایت، سئو و بازاریابی اینترنتی میباشد که توسط تیمی جوان و خلاق و خوش فکر با سابقه 15 ساله در زمینه برنامه نویسی و راه اندازی استارت آپ و دیجیتال مارکتینگ تاسیس شده است. با طراحی سایت انجیر چسب شما میتوانید از بستر اینترنت به کسب و کار خود بپردازید و فرصت های فروش خود را برای بهتر دیده شدن افزایش دهید.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

نامهای متداول: فیکوس پمیلا، پومیلا، انجیرچسب، فیکوس چسبنده، فیکوس بالا رونده نام انگلیسی: climbing fig نام علمی: FICUS PUMILA خانواده: moraceae خاستگاه و موطن گیاه: بومی شرق آسیا است.

توضیحات در مورد گیاه و شرایط نگهداری آن: فیکوس پومیلا یا پمیلا گیاهی چسبنده به سطوح سیمانی و بتنی است و به خوبی این سطوح را پوشش میدهد.

این گیاه خزنده اغلب به عنوان گیاه خانگی محسوب میشود و برای تزیین دیوار ها استفاده می شود.

بسیار سریع رشد میکند و تا زمانی که در خاک مناسب باشد، نیاز کمی در به مراقبت دارد.

انجیر چسب در آب و هوای گرم بهتر است خارج از ساختمان نگهداری شود.

خاک مناسب: بهترین خاک برای پومیلا خاک رسی و چسبنده است.

روشهای ازدیاد و تکثیر: پمیلا از طریق قلمه زدن هم به خوبی قابل تکثیر و ازدیاد است خوابانیدن شاخه: امکانپزیر است ود به خوبی ریشه می دهد نیاز های نوری پمیلا: به محیط روشن ولی در سایه علاقه دارد آبیاری: آبیاری مداوم و آب دادن و مرطوب کردن سطوحی که به آن چسبیده است به رشد سریع آن بسیار کمک خواهد نمود.

کاربرد ها: به غیر از استفاده از آن به عنوان یک گیاه تزئینی، میوه پمیلا pumila قابل مصرف بوده و همچنین در آشپزی استفاده می شود.

در تایوان ، میوه آن خشک شده و موارد استفاده دارد.

خراشیده کردن دانه ها و استخراج ژل سطح آن در تایوان و سنگاپور نیز استفاده های گوناگون دارد.

آفات و بیماریها و عوارض: انواع  گونه ها: Ficus  Pumila در ارقام و رنگ های مختلفی وجود دارد.

    عکس هایی دیگر از گیاه فیکوس پمیلا ( انجیر چسب ) : 

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات ، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map