طراحی سایت انرژی متر یا انرژی سنج

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت انرژی متر یا انرژی سنج کسب وکار اینترنتی خود در شبکه های اجتماعی را پررنگ نمایید. شاید این جمله کمی برایتان عجیب به نظر برسد منتها منظور از اینکه از طریق شبکه اجتماعی این تجربه رو داشته باشید این هست که داشتن یک طراحی سایت ملزومه موفق شدن در اینستاگرام میباشد و بر اساس تحقیقات بررسی شده در سطح جهانی این موضوع به اثبات رسیده که برای موفق شدن یک کسب و کار در سطح اینترنت شما میبایست تمامی زیرساخت های اصلی را آماده داشته باشید از جمله این زیرساخت ها طراحی سایت، سئو سایت ، تبلیغات ، برندینگ و بازاریابی است که همه این ها را میتوانید در شرکت سیماگر تجربه نمایید. کادر متخصص و هزینه مناسب و بجا شما را در توسعه اینترنتی چند گام به جلو خواهد برد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

صدور قبض فرعی آب و برق و گاز متناسب با میزان مصرف هر واحد مشاهده آنلاین ریز مصارف، تشخیص هوشمند نشت آب و ترکیدگی لوله، صدور قبض، انجام امور مالی و مدیریتی ساختمان پس از افزایش قیمت حامل های انرژی در سال 1389 به دلیل نبود راهکار مناسب سازندگان ساختمان برای رفع مشکل از سیستم های متمرکز مانند موتورخانه به سمت استفاده از سیستم های مستقلی همچون پکیج های حرارتی، داکت اسپلیت ها و … حرکت کردند غافل از اینکه از نظر مهندسی این تجهیزات برای استفاده در ساختمان هایی طراحی شده که تعداد واحد کمی دارند، به همین دلیل پس از گذشت حدود یک دهه از این رویداد و بروز مشکلات استفاده از سیستم های مستقل در ساختمان ها، بخشی از سازندگان به خصوص در ساختمان های لوکس مجبور به بازگشت به سیستم های متمرکزی همچون موتورخانه بدون راهکاری برای حل مشکل تفکیک قبض آب و تفکیک قبض گاز و تفکیک قبض برق چیلر شدند.

یکی از بهترین و عادلانه ترین روش ها برای تقسیم و تفکیک هزینه های انرژی و قبوض استفاده از سامانه انرژی میتر است، که وظیفه آن محاسبه مصرف دقیق واحدها در بخش های مختلفی همچون آب، سیستم های سرمایش و گرمایش و … بوده که در پی آن منجر به صدور قبوض فرعی برای واحدها متناسب مصرف می باشد.

انرژی متر چیست؟ سامانه تفکیک مصرف انرژی ( انرژی سنج) مجموعه ای است متشکل از کنتورهای اندازه گیری که در مبادی ورودی واحدها و مشاعات ساختمان قرار گرفته که با اندازه گیری دقیق مقدار مصرف در بخش های مختلف، قبض های مشاع آب و برق و گاز را متناسب مصرف هر واحد تفکیک و قبوض فرعی برای آن ها صادر می کند.

مواردی که توسط کنتور انرژی تفکیک می شوند: توضیح کارکرد سامانه انرژی میتر به زبان ساده توضیحات اجمالی درباره ساختار سامانه تفکیک انرژی و آب توضیحات تکمیلی درباره انواع کنتور و دبی سنج فایل قابل دانلود مربوط به توضیحات بخش های مختلف سامانه انرژی میتر اولین و اصلی ترین قسمت پکیج انرژی میترینگ ادوات و تجهیزات اندازه گیری (میتر) هستند که در ورودی هر بخش (واحد، مشاعات، تجهیزات مصرف کننده انرژی و آب) نصب شده و وظیفه اندازه گیری مقدار مصرف آب، انرژی حرارتی، برودتی و برق را به عهده دارند.

میترها (کنتورها) به سه بخش کلی تقسیم می شوند: نکات قابل توجه: به دلایل زیر در غالب پروژه ها جهت تفکیک مصارف آب و برق و گاز تنها از میترهای سیال آب استفاده می شود 1.

بیش از 90% گاز مصرفی در ساختمان هایی که دارای موتورخانه مرکزی هستند توسط مشعل در دیگ ها سوخته و تبدیل به انرژی گرمایی جهت گرم کردن آب گرم بهداشتی و گرمایش حوزه های مختلف مانند گرمایش ساختمان، انواع مبدل ها مانند مبدل های استخر و … می شود، به همین خاطر در صورت استفاده از میترهای سیال آب می توان این بخش عمده را اندازه گیری کرد.

2.

کنتور گاز (Gas meter) بیشتر در پروژه هایی استفاده می شود که دارای مصرف زیاد گاز در یک بخش خاص هستند، مانند آشپزخانه صنعتی یا رستوران در ساختمان های تجاری 3.

تفکیک مصرف برق در ساختمان ها غالبا مربوط به چیلرهای تراکمی است که بخش عمده ای از برق مشاعات را به خود اختصاص می دهند، تفکیک مصرف این بخش توسط کنتور انرژی (Heat meter) که بر روی خطوط تهویه مانند فن کویل یا هوارسان (هواساز) نصب است انجام می شود.

4.

کنتور برق (Power meter) برای دو منظور استفاده می شود: شبکه ارتباطی برای انتقال داده های اندازه گیری شده توسط میترها (سنجنده) به سامانه تجمیع کننده مرکزی (Concentrator) استفاده می شود.

شبکه ها از نظر نوع بستر ارتباطی به 3 دسته تقسیم می شوند: در برخی مواقع بسته به نیاز پروژه از ادواتی مانند روتر (Router) در شبکه های با سیم یا بی سیم جهت انتقال داده استفاده می شود، این تجهیز در پروژه هایی که طول مسافت بین کنتور و تجمیع کننده و یا تعداد کنتورها زیاد باشد مورد استفاده قرار می گیرد داده های اندازه گیری شده توسط کنتورها از طریق شبکه ارتباطی به دستگاه تجمیع کننده ارسال می شوند، این داده ها بسته به نوع تنظیمات بصورت ساعتی یا روزانه در دستگاه تجمیع کننده ذخیره شده و برای سرور تعبیه شده در شبکه اینترنت ارسال می شود.

ارسال این اطلاعات از طریق اینترنت ADSL و یا اینترنت سیم کارت تعبیه شده در داخل دستگاه انجام می شود.

در واقع این دستگاه دارای دو شبکه مجزا می باشد: ارتباط کاربر با سامانه از طریق پنل کاربری است، دو پنل برای ارتباط با سامانه در نظر گرفته شده: در واقع پنل های کاربری در ارتباط با سرور موجود در شبکه اینترنت هستند، همانطور که گفته شد داده های کنتورها نیز از طریق سامانه تجمیع کننده به این سرور ارسال می شوند اطلاعات تکمیلی این بخش در صفحه (سامانه آنلاین تحت وب چیست) قرار دارد تلفن: 66197993-66197987-02166195654 فکس: 02189784841ایمیل: sales@behsazenergy.

irساعات کار: شنبه تا چهارشنبه 8:00 الی 17:00آدرس: تهران، بزرگراه محمدعلی جناح، کوچه امراللهی

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map