طراحی سایت اوریگامی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

طراحی سایت اوریگامی از فرصت هایی است که شما را با ما آشنا کرده است ، بله شما از این طریق با ما آشنا شدید تا برای داشتن یک سفر درآمد زا در اینترنت آماده شوید. شاید تابحال این اتفاق برای شما افتاده باشه که رقیبتان در این اوضاع اقتصادی تلفن کاری اش زنگ خور به شدت زیادی دارد و شما در ذهنتان به این فکر فرو بروید که چرا کسب و کار شما که دقیقا هم صنف با او است چنین وضعیتی ندارد. ما برای شما این معما را حل خواهیم کرد شما با داشتن یک وب سایت حرفه ای و سئو کردن آن میتوانید در سطح اینترنت به قدری معروف شوید که پس از آن هر کاربری که نام فیلد شغلی شما یا کلماتی که معرف شغل شما هستند را در اینترنت و علی الخصوص در سایت گوگل جستجو کرد وب سایت شما جزو نمایش های برتر سایت گوگل قرار بگیرد و مشتری برای گرفتن خدمات و یا خرید محصول با کلیک بر روی سایت تان با شما ارتباط بگیرد.

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر و باسابقه موفق در این زمینه است و با یک تماس و مشاوره آگاهانه شما را به حضور در اینترنت ترغیب خواهد کرد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

در واقع اوریگامی، هنر و اندیشه تا کردن کاغذ برای خلق اشکال مختلف از قبیل  حیوانات،وسایل تزئینی، شکل­های هندسی و اشکالی مرتبط با گرافیک، معماری، صنعت .

بدون نیاز به استفاده از چسب و قیچی می باشد، که از هنرهای کهن کشور ژاپن به حساب می­ آید.

برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی برای مجتمع های آموزشی، مدارس، دانشگاه ها، شرکت ها و سازمان ها طراحی معماری داخلی و خارجی با استفاده از تکنیک اوریگامی مشاوره، طراحی و اجرای ایده های تبلیغات ی اوریگامی طراحی و تولید بسته آموزشی اوریگامی به سفارش سازمان ها برگزاری کنفرانس و مسابقات اوریگامی طراحی و ساخت بسته بندی سفارشی محصول       اوریگامی، هنر کاغذ و تا، می‌تواند به دانشمندان در توصیف پدیده‌های ساده و پیچیده‌ی فیزیکی کمک کند.

میورا اوری یکی از معروف‌ترین اوریگامی‌های چند سال اخیر به شمار می‌رود که به‌صورت واقعی پیاده‌سازی شده است سال ۱۹۷۰، یک اخترفیزیک شناس به نام کوریو میورا، یکی از معروف‌ترین و تأثیرگذارترین انواع اوریگامی را طراحی کرد؛میورا […]     ماهواره های تاشو: چگونه هنر اوریگامی به یک محقق علوم فضا الهام بخشید؟ هنر ظریف اریگامی بیش از ۱۰۰۰ سال است که استفاده می شود، اما آیا این هنر باستانی می تواند در روشن کردن اسرار فضا نقش داشته باشد؟ یک استارتاپ بریتانیایی روشی جدید برای کاهش میزان فضای مورد نیاز جهت ارسال […]

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

map