طراحی سایت بذرکار کودکار

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت بذرکار کودکار در اینترنت حرفی برای گفتن داشته باشید. تابحال این اتفاق برای شما رخ داده است که در گوگل بدنبال موضوع خاصی گشته باشید و بلافاصله بعد از اینکه گوگل نتایج رو برایتان به نمایش درآورد روی دو الی سه لینک اول کلیک کرده باشید تا محتوای آن را مطالعه نمایید و درصورتی که از آن محتوا بهره کافی ببرید با مشاورین یا م سئو لین آن وب سایت ارتباط برقرار کرده باشید. به این فرآیند که در چند خط برایتان شرح دادم به صورت کلیات سئو سایت گفته میشود که روی یک وب سایت که توسط یک شرکت طراحی سایت تولید شده انجام میگردد. شرکت سیماگر تمامی این فرآیند را با دارا بودن تیم های تخصصی در زمینه طراحی سایت، سئو سایت، تبلیغات و برندینگ و بازاریابی اینترنتی برای شما در کمترین زمان ممکن انجام میدهد.

shape main-pic

تلفن همراه

0912 144 23 55

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 823 826 3

خدمات ما

دستگاه فوق دارای کارنده های کفشکی از نوع کاردی بوده که قابلیت کاشت انواع بذر ریزدانه (یونجه، کلزا و …) و غلات (گندم، جو، نخود، سویا و …) را دارا بوده و به دلیل داشتن کارنده های از نوع کاردی در بستری که خاک ورزی حفاظتی انجام گردیده قابلیت کشت را دارا می باشد.

کارنده ها دارای سیستم حفاظتی فنری بوده و قابلیت کشت کود زیر بذر را در بستر فراهم می‌نماید.

گیربکس های جداگانه کود و بذر و سکوی بارگذاری سهولت کار را برای کاربر را به خوبی فراهم می نماید.

این دستگاه در دو مدل ۱۸ ردیفه (۱۸-TD) و ۲۰ ردیفه (۲۰-TD) قابل سفارش می باشد.

سیستم اتصال: سه نقطه به تراکتور یا ( سوار شونده ) می باشند.

سیستم موضع های مورب (مارپیچی) یا Helical برای ریزش بذر با طراحی پیشرفته شرکت کانگسکیلد، این دستگاه را از سایر دستگاه های مشابه متمایز نموده و ریزش بذر و کود در طول ردیف را به صورت یکسان و پیوسته بدون کپه کاری تضمین مینماید.

تمامی حقوق سایت برای ادوات کشاورزی صحرا محفوظ می باشد.

اجرای سایت توسط طراحی آنلاین

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

map
image
shape
shape
shape
shape
واتساپ
واتساپ
سوالی دارید؟ در خدمتیم.