طراحی سایت بذر گندم

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

اصلا ما چرا باید طراحی سایت بذر گندم داشته باشیم ؟؟

استیو جابز هم مالک شرکت اپل هم نه به این شکل اما این سوال را پرسیده بود. او تک تک عملیات هایی را که در شرکتش انجام می شد را به چالش کشید و همه نیروهای کاری از مهندسان گرفته تا پرسنل مالی را به انجام کارها به روشهای متفاوتی با گذشته واداشت. زیرا همیشه از آنها می خواست که راجع به اینکه چرا کاری را به یک روش خاصی انجام می دهند فکر کنند و این جواب که “خب این روش ایه که همه همینطوری انجام میدن” اصلا برای او قانع کننده نبود.

من وقتی چندین سال پیش اولین حرفه تجاری خود رو شروع کردم اولین چیزی که از خودم پرسیدم این بود که آیا من به یک وبسایت نیاز دارم؟ چرا چنین فکری کردم؟ چرا من به وب سایت نیاز دارم؟ به چه شرکت طراحی سایت اعتماد کنم؟

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر در زمینه طراحی سایت و سئو سایت ، تبلیغات ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ میباشد که آماده مشاوره و آگاه سازی شما مشتریان گرامی در جهت توسعه کسب وکار اینترنتی میباشد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

The online version of the Iranian daily Hamshahri رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: با ورود ۲ هزار و ۵۰۰ تن بذر گندم از کردستان به همدان مشکل کمبود بذر حل می‌شود.

به گزارش سیماگر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، منصور رضوانی جلال،  رئیس سازمان جهاد کشاورزی همدان بیان کرد: مشکل کمبود بذر گندم دیم برطرف شده است، با ورود ۲ هزار و ۵۰۰ تن بذر از کردستان مشکل بذر درخواستی کشاورزان برطرف می‌شود.

بذر تهیه‌شده و هم‌اکنون در دست توزیع است و به‌مرور به دست همه کشاورزان خواهد رسید.

امسال تقاضا برای بذر دیم بیشتر شده زیرا برخی کشاورزان به شیوه آیش هم کشت می‌کنند و برای تأمین بذر موردنیاز کشاورزان استان، گندم بذر از استان کردستان خریداری شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی همدان اضافه کرد: در صورت کافی نبودن میزان بذر واردشده به استان، مجدداً اقدام به خرید بذر از دیگر استان‌ها خواهیم کرد.

حقوق سیماگر متعلق به موسسه همشهری است Copyright © 2020 سیماگر All rights reserved

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map