طراحی سایت خدمات بسته بندي كالا و بار به منظور حمل بار

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت خدمات بسته بندي كالا و بار به منظور حمل بار کسب وکار اینترنتی حرفه ای به صورت فروشگاهی و یا خدماتی در سطح اینترنت یکه تازی کنید. داشتن یک وب سایت حرفه ای و بهینه سازی و سئو کردن آن میتواند وضعیت اقتصادی شما را تغییر دهد. یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی که علی الخصوص در این دوره ویروس منحوس کرونا میتوان انجام داد، سرمایه گذاری بر روی کسب و کار اینترنتی میباشد. شرکت سیماگر از معدود شرکت های معتبر در زمینه طراحی سایت، سئو سایت ، تبلیغات و برندینگ و بازرایابی اینترنتی است که توانسته با کنار هم قرار دادن یک تیم متخصص در هریک از زمینه های فوق برای مشتریان ارزش آفرینی و توسعه بازار داشته باشد. سیماگر خود را متعهد به توسه مشتریان میداند زیرا که توسه سیماگر در توسعه مشتریان میباشد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

 خدمات بار هواپیمایی ماهان در مسیرهای داخلی با تکیه بر شبکه گسترده هوایی خود و بهره گیری از تعداد 552 پرواز در هفته از سایر مبادی پروازی به سایر مقاصد داخلی و خارجی و تعداد 86 پرواز از مبدا مشهد به سایر مقاصد داخلی و خارجی از قابلیت تحویل بار در کوتاهترین زمان ممکن برخوردار می باشد .

 این مجموعه در ایستگاههای داخلی خود با در اختیار داشتن نمایندگی های فعال فروش در شهرستان ها که همگی از مجوز ها و گواهی نامه های معتبر تحت نظر سازمان هواپیمایی کشور برخوردارند توانسته است به نیازهای متقاضیان استفاده از سرویس و خدمات حمل و نقل در شبکه داخلی کشور پاسخ داده و به عنوان نمادی از کیفیت برتر و اعتبار این صنعت مطرح گردد .

در پروازهای داخلی ماهان حداکثر بار مجاز در کلاس پروازی اکونومی 20 کیلوگرم و در کلاس تجاری 25 کیلوگرم است لذا اضافه بار مسافران ازطريق صدور بارنامه به مقاصد داخلي ارسال می گردد همچنین افرادي كه مسافرنيستند اما قصد ارسال بار به مقاصد داخلي دارند نیز مي توانند از طریق خدمات بار ماهان نسبت به ارسال بار خود اقدام نمایند .

 در قسمت کارگو ترمینال ماهان محموله توسط کارکنان پذیرش رویت می گردد و پس از تایید قابلیت حمل محموله با هواپیما و بسته بندی مناسب فرم اظهارنامه با قید ارزش کالا توسط مشتری پر می گردد.

در مرحله بعد محموله توسط قسمت حراست چک و با تایید نهایی واحد حراست بارنامه صادر می گردد و تگ بار به محموله الصاق می گردد .

بارنامه پس ازصدور به منظور بررسي نهايي به مشتري ارايه مي شود .

صدور بارنامه انعقاد قراردادي است ما بين فرستنده کالا و شركت حمل كننده که مسووليت هايي را براي فرستنده و تعهد هايي را براي شركت حمل كننده ايجاد مي نمايد.

متقاضیان محترم جهت ارسال و کسب اطلاعات می توانند به این واحد مراجعه و از طریق روشهای ارتباطی زیر با این واحد تماس حاصل فرمایند  آدرس:کیلومتر 4 جاده مخصوص به سمت آزادی – جنب پایگاه قدر سپاه – ترمینال بار هواپیمایی ماهان تلفن:  0912-8238263- 021 نمابر:  0912-8238263 -021 پست الکترونیک: [email protected]  خدمات بار هواپیمایی ماهان با تکیه بر شبکه مناسب حمل و نقل بین المللی خود به نقاط اصلی منطقه و خاور دور توانسته است مسیری مطمئن و کارآمد در ارسال و دریافت بار از ایستگاههای خارج از کشور در نقاط اصلی تجارت بین الملل از جمله در کشور چین ، امارات ، اروپا برقرار نماید .

در این خصوص نمایندگان فروش و خدمات بار این مجموعه در کشورهای تحت شبکه پروازی بین المللی آماده پذیرش و ارسال بار کلیه متقاضیان و صاحبان صنعت و تجارت در مبادی یاد شده می باشند و ار انجایی که حمل و نقل هوایی طی چند دهه گذشته تحول و انقلاب بزرگی در صنعت هوانوردی کشور بوده است  شرکت هواپیمایی ماهان جهت تدوین استراتژی موثر در این زمینه تلاش نموده با بررسی و تجزیه و تحلیل موقعیت منطقه ایی و بازار تجارت جهانی بستری مناسب جهت بسط سیستم ارتباطات و اطلاعات و رشد اقتصادی کشور با در نظر گرفتن قوانین و مقررات ملی و بین المللی در صنعت هوانوردی دارد  .

 محموله های صادراتی پس از چك محموله اجازه ورود بار به محوطه ترمينال بار را صادر مي گردد که با ارايه برگه گمرك به واحد حراست بار، فرستنده مي تواند بار خود را به سالن پذيرش منتقل نمايد که در اين قسمت ابتدا بسته ها توسط واحد پذيرش بار وزن مي شوند .

بعد از دريافت برگه توزين ، ارزياب گمرك، بار را از جهت قوانين گمركي بازرسي مي نمايد .

در صورت عدم ممنوعيت، بار به واحد بسته بندي منتقل مي شود.

لازم به ذكر است برخي از اين ممنوعيت ها در فرم اظهارنامه گمرك قيد شده است و بعضي از كالاها نيز براي صادرات نياز به برخي از مجوزهاي خاص دارند.

پس از بسته بندي، بار توسط واحد پذيرش، پذيرفته مي شود و برگه اي در اين خصوص صادر مي شود كه در آن اطلاعاتي از قبيل وزن بار، مقصد، ابعاد بسته ها و.

.

.

درج شده است .

پس از صدور اين برگه، پته سبز گمركي هم توسط واحد گمرك صادر مي شود.

فرستنده با در دست داشتن نسخه پذيرش و پته گمركي به واحد فروش بار و يا آژانس هاي باري مراجعه مي نمايد.

واحد فروش بار با توجه به اطلاعات درج شده در نسخه پذيرش و پته گمركي طبق قوانين مربوطه بارنامه را صادر مي نمايد.

در اين مرحله فرستنده بايد بارنامه صادر شده را بررسي و پس از حصول اطمينان از صحت اطلاعات مندرج،آن را امضا كند.

 صدور بارنامه بيانگر قراردادي مابين فرستنده و شركت حمل كننده خواهد بود و مسووليت هايي براي فرستنده و تعهدهايي براي شركت حمل كننده دربر خواهد داشت.

با صدور بارنامه، به تعداد بسته ها «تگ» بار چاپ و به فرستنده ارايه مي شود و فرستنده با در دست داشتن رسيد بارنامه خود و تگ ها به سالن پذيرش كه بسته هايش در آنجا قرار دارد باز مي گردد و با مراجعه به نماينده فروش بار ، تگ را به روي بار الصاق مي نمايد.

در بازبيني نهايي واحد حراست، بارها از نظر امنيتي چك و بسته ها X-ray مي شوند تا در صورت عدم وجود اشيا ممنوعه، بار به داخل انبار منتقل و براي ارسال آماده گردد.

متقاضیان محترم جهت ارسال و کسب اطلاعات می توانند به این واحد مراجعه و از طریق روشهای ارتباطی زیر با این واحد تماس حاصل فرمایند .

آدرس: فرودگاه امام خمینی - جنب گمرک  حوزه 2 – دفتر فروش خدمات بار ماهان تلفن : 0912-8238263- 021 نمابر:0912-8238263- 021 فروش بار خارجی :[email protected]

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map
واتساپ
واتساپ
سوالی دارید؟ در خدمتیم.