طراحی سایت در اوسون نیجریه

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت در اوسون نیجریه در اینترنت شما میتوانید کاری کنید که کسب و کارتان بیشتر دیده شود. شما ابتدا به ساکن میبایست یک طراحی سایت انجام دهید و پس از آن برای بهینه سازی و نمایش داده شدن بر اساس کلماتی که مرتبط با فضای شغلی تان است وب سایت تان را به اصطلاع سئو کنید . در صورتی که برنامه های خیلی بیشتر و قوی تری مدنظر دارید میبایست وب سایت تان را در فضای وب سایت های پر بازدید تبلیغات نمایید و البته همواره این موضوع رو دقت نمایید که به برندینگ برندتان ضربه ای وارد نشود. شرکت سیماگر با دارابودن کادر تخصصی قوی در موضوعات ذکر شده آماده همکاری با شما عزیزانی که هوشمندانه بدنبال توسعه زیرساخت کسب و کارتان هستید میباشد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

تهران– ایرنا– دولت مکزیک به‌تازگی یک مجسمه برنزی نادر را که از آفریقا به خارج از این قاره قاچاق شده بود، به نیجریه پس داد، حال کاشف به‌عمل آمده که این مجسمه، یک اثر تقلبی ارزان قیمت است.

در ابتدا گمان می رفت این اثر متعلق به قبیله یوروبا (Yoruba) در نیجریه با قدمت ۱۵۰۰ ساله باشد، اما مشخص شد که اثر بازگردانده شده به نیجریه چیزی نیست یک نسخه کپی شده ارزان است.

جولین ولپر (Julien Volper) سرپرست موزه سلطنتی آفریقای مرکزی در بلژیک به روزنامه هنر گفت: تائید می کنم که این اثر، تقلبی و بسیار بیکیفیت است.

می توانید تعداد زیادی از انواع یکسان این آثار را در سایت ای‌بی (eBay) پیدا کنید.

این واقعا مسخره و مایه شمساری برای مکزیک است.

این اثر تاریخی در اصل باید اثری از شهر باستانی ایفه (Ife) باشد که اکنون در ایالت اوسون (Osun) نیجریه واقع است.

  ماموران گمرک فرودگاه بین المللی بنیتو خوآرز (Benito Juárez) در مکزیکوسیتی این اثر را در حین قاچاق مصادره کرده بودند.

دولت مکزیک با صدور بیانیه ای اعلام کرد: این مجسمه و اصالت آن از سوی کارشناسان و نهادهای هر دو کشور مورد تایید قرر گرفته است.

مکزیک یادآور شده بود که به امید تحکیم روابط دیپلماتیک با کشورهای سراسر جهان، این اثر را بازگردانده است.

مکزیک همچنین اعلام کرد که برای این کشور، احیای اموال فرهنگی مسروقه، یک اولویت است و این کشور با سودجویی غیرقانونی از اقلام باستان شناسی مخالف است.

این در حالی است که از دید سایرین، اقدام نمادین مکزیک، تلاشی شتاب زده برای پیوستن به روند بازگرداندن آثار هنری آفریقا است.

ایو برنار دبی (Yves-Bernard Debie) وکیل مدافع مستقر در بروکسل که در زمینه تجارت فرهنگی فعالیت دارد، گفت: (اقدام مکزیک) بار دیگر شتاب دولت ها برای مدیریت بازگرداندن آثار بدون توجه به حقایق قانونی و تاریخی را نمایان می کند.

این روزها پس دادن آثار باستانی و فرهنگی آفریقا شتاب گرفته است.

گمان می رود که حدود ۹۰ درصد از میراث فرهنگی آفریقا در اروپا باشد.

  چپاول و غارت آثار باستانی مستعمرات در دوره استعماری، قصه تازه‌ای نیست اما تلاش برای بازگرداندن آثاری که سالهاست در موزه‌های غرب خاک می خورند، تازگی دارد.

کشورهای استعمار شده به طور روزافزونی خواستار بازگرداندن آثار هنری و باستانی چپاول شده‌شان هستند.

تهران – ایرنا – یونان برای پایان‌دادن به نزاعی در مورد گنجینه «الگین» و متقاعدکردن انگلیس به… تهران - ایرنا – بازگرداندن آثار هنری غارت شده آفریقا به کشورهای مبدا، مساله ای مهم در مناسبات… تهران – ایرنا – وزیر فرهنگ فرانسه درجریان سفر اخیر خود به کشور آفریقایی بنین اعلام کرد که پاریس… تهران- ایرنا- جمعی از فیلمسازان و فعالان سینمای انیمیشن با انتشار… تهران- ایرنا- نمایش کمدی «گُرگاس، یا روز به‌خیر آقای وزیر» به کارگردانی… تهران- ایرنا- اولین و تنها جفت کفش کتانی جهان که از چینی ساخته شده،… تهران- ایرنا- شهرام کرمی، مهرداد کورش‌نیا و علیرضا اوسیوند به عنوان… نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

map