طراحی سایت در اوشانا ناميبيا

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت در اوشانا ناميبيا شما میتوانید سریعا کسب وکار اینترنتی خود را ایجاد و توسعه دهید، دنیای امروز اینترنت در تلاش است تا کسب و کار سنتی دیروز را به کسب وکار اینترنتی امروز متصل کند . شبکه های اجتماعی و فضای وب سایت باعث بیشتر دیده شدن و در نهایت باعث افزایش فروش میشود.

شرکت سیماگر با حضور برنامه نویسان برتر چند ساله ایران و چین و هند توانسته است در زمینه طراحی سایت، سئو و بازاریابی اینترنتی حضور پر رنگی داشته باشد..با طراحی سایت در اوشانا ناميبيا شما میتوانید از بستر اینترنت به کسب و کار خود بپردازید و فرصت های فروش خود را با بهتر دیده شدن افزایش دهید.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

The online version of the Iranian daily Hamshahri آدولف هیتلر اونونا در انتخابات محلی در نامیبیا با رای ۸۵ درصد مردم برنده شد اما وعده داد هیچ برنامه‌ای برای کشورگشایی به شیوه پیشوای آلمان نازی ندارد.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از دیلی‌میل، سیاستمداری که همنام رهبر پیشین آلمان نازی است، در انتخابات محلی نامیبیا برنده شد و به مجلس راه یافت.

اونونا که حالا به واسطه همنام بودن با آدولف هیتلر به چهره‌ای سرشناس در سراسر جهان تبدیل شده، اعلام کرد پدرش بدون اینکه بداند مرام هیتلر چیست نام او را برایش برگزیده و خودش هم هیچ علاقه و ارتباطی با جهان‌بینی نازی‌ها و کشورگشایی به شیوه رایش ندارد.

نامیبیا سال‌ها مستعمره آلمان بود و هنوز هم در برخی خیابان‌های این کشور آفریقایی نام‌های آلمانی فراوان به چشم می‌خورد.

حتی در برخی شهرها و روستاها مردم به زبان آلمانی حرف می‌زنند و شاید طبیعی باشد نامی چون آدولف هیتلر هم بین شهروندانش به چشم بخورد.

اونونا گفته همسرش او را آدولف صدا می‌زند و خودش هم معمولا با نام آدولف اونونا معرفی می‌شود اما برای عوض کردن نام و درآمدن از سایه هیتلر شاید کمی دیر شده باشد.

هیتلر آفریقایی سال ۲۰۱۵ نماینده مردم منطقه اوشانا شده بود و امسال هم توانست با به دست آوردن ۱۱۹۶ رای بر رقیب خود با ۲۱۳ رای پیروز شود و دوباره به مجلس بازگردد.

مقام‌های محلی نام او را در برگه‌های رای‌گیری آدولف اچ نوشته بودند اما پس از انتشار رسمی نتایج انتخابات، مشخص شد نام اصلی فرد پیروز آدولف هیتلر است.

نامیبیا با نام آفریقای جنوب غربی آلمانی از ۱۸۸۴ تا پایان جنگ جهانی اول مستعمره این کشور اروپایی بود و با از بین رفتن امپراتوری آلمان، نامیبیا هم به همین نام شناخته شد.

هر چند پس از آن در دوره آپارتاید تحت سلطه آفریقای جنوبی و از ۱۹۹۰ مستقل شد.

حقوق سیماگر متعلق به موسسه همشهری است Copyright © 2020 سیماگر All rights reserved

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات ، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

map