طراحی سایت در او سوریه

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت در او سوریه شما در سطح اینترنت میتوانید کسب و کار سنتی خودتان را رونق دهید داشتن یک وب سایت و بهینه سازی آن ( سئو سایت ) دارای فواید بسیاری است، بسیاری از شرکت‌های طراحی وب سایت وجود دارند که نه تنها کارشان گویای کیفیت کار بالای آنهاست بلکه مشاوره های قوی در زمینه تبلیغات و برندینگ و بازاریابی اینترنتی دارند که با ارائه این مشاوره ها جای هیچ گونه نگرانی برای شما باقی نمی‌گذارند.

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر در زمینه طراحی سایت و سئو سایت است و آمادگی کامل خود را در زمینه توسعه کسب وکار اینترنتی داریم با توجه به این نکته که اکثر شما دوستان افراد بسیار باهوشی هستید و این رو خوب میدونید که اکثر موفقیت ها هم پشت ترس ها قرار گرفته پس ترس خود را کنار بگذارید و با یک مشاوره از دنیای وب سایت های اینترنتی کسب در آمد کنید.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

فردا و پس فردا در ژنو نشست کارشناسان ایران، روسیه و ترکیه به عنوان کشورهای تضمین کننده آتش بس سوریه برگزار خواهد شد و به موازات آن هم قرار است گروهی از معارضان سوری نشستی برگزار کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الحیات، قرار است فردا دوشنبه نشست کارشناسان کشورهای تضمین کننده آتش بس در سوریه یعنی ایران، روسیه و ترکیه برای بررسی تشکیل کمیته قانون اساسی سوریه برگزار شود.

پیشتر «استفان دی میستورا» فرستاده سازمان ملل در پرونده سوریه گفته بود که این نشست به مدت دو روز در ژنو برگزار خواهد شد.

روزنامه الحیات به نقل از منابع آگاه خود گزارش داده که فهرستی با نام ۱۰۰ نماینده برای تشکیل کمیته قانون اساسی ارائه شده است که اکثر اعضای آن از هیأت عالی مذاکره کننده سوریه و گروه های شرکت کننده در نشست سوچی هستند.

قرار است این فهرست در حاشیه نشست فردا به دی میستورا داده شود.

بر اساس این خبر هیأت معارضان در میان اعضای جریان الغد سوریه، معارضان مسکو، جریان وابسته به «هیثم المناع» و هیأت عالی مذاکره کنندگان سوری تشکیل شده است.

این در حالی است که «میس کریدی» سخنگوی جبهه دموکراتیک سوری در گفتگو با الحیات تأکید کرده که هنوز برای شرکت در نشست ژنو از جریان او دعوت به عمل نیامده است.

از سوی دیگر «یحیی العریضی» سخنگوی هیأت عالی مذاکره کننده معارضان سوری اعلام کرده که بعید نیست این هیأت در نشستی که قرار است ۲۵ ماه جاری در ژنو با حضور نمایندگان کشورهایی چون آمریکا، بریتانیا، فرانسه و دو کشور عربی برگزار شود، حضور پیدا کنند.

از سوی دیگر «میخائیل بوگدانوف» معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که «الکساندر لاورنتیف» فرستاده ویژه رئیس جمهوری روسیه و معاون وزیر خارجه روسیه به عنوان نمایندگان این کشور در نشست سه جانبه طرف های تضمین کننده آتش بس سوریه در ژنو حضور پیدا خواهد کرد و افزود: فرصت خوبی داریم تا با دی میستورا دیدار کرده و مشورت هایی داشته باشیم.

این در حالی است که شبکه خبری المیادین هم گزارش داده که به موازات نشست کشورهای تضمین کننده آتش بس در ژنو، نشستی هم با حضور طرف های معارض سوری روز دوشنبه فردا در ژنو برگزار خواهد شد.

خبرنگار المیادین در ژنو تأکید کرد که نمایندگانی از گروه های معارض سوری که در نشست سوچی بوده اند به ویژه جریان الغد که ریاست آن را «احمد الجربا» برعهده دارد، معارضان مسکو و جریان قمح به رهبری هیثم المناع در این نشست حضور پیدا خواهند کرد و درباره ساز و کار تشکیل کمیته قانون اساسی گفتگو خواهند کرد.

از سوی دیگر روزنامه الحیات به نقل از منابع روسی گزارش داد که احتمالا به زودی توافقی میان مسکو و تل آویو ایجاد خواهد شد که طی آن پلیس نظامی روسیه در جبهه های جنوبی سوریه مستقر شوند.

روز گذشته رسانه های اسرائیلی گزارش داده بودند که «ولادیمیر ایوانوسکی» فرمانده پلیس نظامی روسیه در پی گفتگوی تلفنی ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه با «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل به اراضی اشغالی سفر کرده است.

یک منبع روسی آگاه به روزنامه الحیات گفته که مذاکرات با روسیه برای توافق درخصوص استقرار پلیس نظامی روسیه در استان های درعا و القنیطره و به ویژه مناطق منتهی به مرزهای جولان اشغالی ادامه دارد و تأکید کرد که احتمالا در صورت تضمین عدم استقرار نیروهای ایرانی در این مناطق، تل آویو با این طرح موافقت کند.

All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.

0 International License.

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map