طراحی سایت در بیت لحم فلسطین

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت در بیت لحم فلسطین در اینترنت شما میتوانید کاری کنید که کسب و کارتان بیشتر دیده شود. شما ابتدا به ساکن میبایست یک طراحی سایت انجام دهید و پس از آن برای بهینه سازی و نمایش داده شدن بر اساس کلماتی که مرتبط با فضای شغلی تان است وب سایت تان را به اصطلاع سئو کنید . در صورتی که برنامه های خیلی بیشتر و قوی تری مدنظر دارید میبایست وب سایت تان را در فضای وب سایت های پر بازدید تبلیغات نمایید و البته همواره این موضوع رو دقت نمایید که به برندینگ برندتان ضربه ای وارد نشود. شرکت سیماگر با دارابودن کادر تخصصی قوی در موضوعات ذکر شده آماده همکاری با شما عزیزانی که هوشمندانه بدنبال توسعه زیرساخت کسب و کارتان هستید میباشد.

shape main-pic

تلفن همراه

0912 144 23 55

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 823 826 3

خدمات ما

منابع آگاه از تصویب طرح ساخت ۹۸۰ واحد مسکونی توسط مقامات رژیم صهیونیستی برای گسترش روند شهرک سازی در محله الزیتون در جنوب بیت لحم خبر دادند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، مقامات رژیم صهیونیستی در راستای گسترش شهرک سازی خود در اراضی اشغالی فلسطین طرح ساخت ۹۸۰ واحد مسکونی دیگر در محله الزیتون واقع در جنوب بیت لحم را تصویب کردند.

این طرح شامل ساخت مجتمع‌های مسکونی در روستاهای الطور، عناتا، العیزریه و ابو دیس واقع در منطقه موسوم به "E۱" می‌شود.

در همین حال، حسن بریجیه، مدیر دفتر سازمان "مقاومت در برابر دیوار و شهرک‌سازی" در بیت ‌لحم، گفت: این اقدام در چارچوب طرح اسرائیل برای الحاق کرانه باختری و توسعه شهرک‌ها قرار دارد تا طی چند ماه آتی شامل مناطق وسیعی از فلسطین شود.

وی افزود: اجرای این طرح شهرک‌سازی منجر به ایجاد اتصال و ارتباط میان تمامی شهرک‌های واقع در منطقه قدس شرقی و خارج از مرزهای شهرداری رژیم اشغالگر در قدس می‌شود و روستاهای فلسطینی این منطقه را به مناطق محاصره شده تبدیل می‌کند.

وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین نیز این اقدام دولت رزیم صهیونیستی را محکوم کرد.

این وزارتخانه در بیانیه‌ای تأکید کرد که تصمیم رزیم صهیونیستی برای ساخت ۹۸۰ واحد مسکونی جدید در بیت لحم در سایه تصمیمات اخیر برای عادی سازی روابط با این رزیم اتخاذ شده است.

وزارت خارجه فلسطین در ادامه آورده است: تصمیم دولت اسرائیل حلقه‌ای از زنجیره متوالی نقض‌های روزافزون اسرائیل علیه شهروندان بی‌سلاح فلسطینی است و در چارچوب طرح‌های الحاق، سرقت و غصب تدریجی اراضی فلسطین قرار می‌گیرد.

در ادامه این بیانیه آمده است: این تصمیم تأکیدی بر تبلیغات گمراه کننده و مواضع دروغین در رابطه به تصمیمات عادی سازی روابط با اسرائیل است، به ویژه مواضع دروغینی که سعی در ارتباط دادن عادی سازی با دستیابی به صلح داشتند.

انتهای پیام

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

map
image
shape
shape
shape
shape
واتساپ
واتساپ
سوالی دارید؟ در خدمتیم.