طراحی سایت در جیروکاستر آلبانی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت در جیروکاستر آلبانی در اینترنت حرفی برای گفتن داشته باشید. تابحال این اتفاق برای شما رخ داده است که در گوگل بدنبال موضوع خاصی گشته باشید و بلافاصله بعد از اینکه گوگل نتایج رو برایتان به نمایش درآورد روی دو الی سه لینک اول کلیک کرده باشید تا محتوای آن را مطالعه نمایید و درصورتی که از آن محتوا بهره کافی ببرید با مشاورین یا م سئو لین آن وب سایت ارتباط برقرار کرده باشید. به این فرآیند که در چند خط برایتان شرح دادم به صورت کلیات سئو سایت گفته میشود که روی یک وب سایت که توسط یک شرکت طراحی سایت تولید شده انجام میگردد. شرکت سیماگر تمامی این فرآیند را با دارا بودن تیم های تخصصی در زمینه طراحی سایت، سئو سایت، تبلیغات و برندینگ و بازاریابی اینترنتی برای شما در کمترین زمان ممکن انجام میدهد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

خداحافظی از شهر برات راحت نبود.

مقصد بعدیم شهر قدیمی جیروکاسترا (Gjirokastra) بود.

گزینه ها برای این مسیر زیاد نیست.

من اولین سرویس یعنی ساعت ۸ رو انتخاب کردم، سرویس بعدی ساعت ۱۱ بود.

قیمت بلیط هم ۹۰۰ لک شد.

ون برات به جیروکاسترا اطراف جیروکاسترا سه ساعت توی یک ون از جاده های زیبا ولی داغون آلبانی که با انواع گل ها در فصل بهار تزیین شده بودند عبور کردم تا به جیروکاسترا برسم.

از جایی که ون من رو پیاده کرد تا هاستل نیم ساعتی پیاده راه بود که کوچه های سنگی و شیب دار جیروکاسترا کمی اذیت کرد.

تاکسی برای این مسیر شاید دو یورو بیشتر نمیشد ولی این رسم پیاده خودم رو به هاستل رسوندن باعث میشه عددهای شناسنامه برام کمرنگ بشه، واسه همین دوسش دارم 👍 اینجا توی جیروکاسترا سنگ حرف اول و آخر رو میزنه.

از هزاران سال قبل خونه های اینجا سنگی بوده و همچنان هم سنگی باقی مونده، حتی سقف خونه ها هم با سنگ پوشانده شده! بخاطر همین ویژگی جالب و البته تاریخ کهنش، یونسکو شهر جیروکاسترا رو در لیست میراث جهانی قرار داده.

کوچه های شیب دار جیروکاسترا عتیقه فروشی در آلبانی ناهار سوپ مرغ و چهار عدد گوله برنج برشته با تخم مرغ و پنیر داخلش، ۴۰۰ لک شهر سنگی جیروکاسترا کشور آلبانی اولین جایی که دیدم قلعه شهر بود.

قلعه شهر جیروکاستر هم خودش جالبه هم منظره زیبایی از شهر و کوه های اطرافش داره.

ورودی قلعه ۲۰۰ لک هست.

وقتی من رفتم بلیط فروش نبودش و منم فرصت رو مغتنم شمردم 😉 قلعه جیروکاسترا عروس اومده بود قلعه عکس بگیره قلعه جیروکاسترا قلعه و مسجد جیروکاستر دیدن قلعه و انواع توپ هایی که توش بود یک ساعتی طول کشید.

دو تا موزه هم داخل قلعه هست که هر دوش ارزش دیدن داره.

یکی تاریخ منطقه جیروکاسترا رو به زبان انگلیسی از زمان پارینه سنگی نشون میده.

دومی که من خیلی فضاش رو دوست داشتم همه چیز به زبان آلبانیایی و مربوط به زمان کمونیسم هست.

مجسمه ها و نقاشی های حماسی و انواع اسلحه ها که مقاومت کشور رو در برابر نازی ها و ایتالیایی ها نشون میده.

فرصت خوبی بود تا هنرنمایی کمونیست ها رو اینجا ببینم.

قسمتی از موزه هم زندان قلعه و سلول هاش بود که در دوره های مختلف تاریخی همین کاربری رو داشته.

موزه زمان کمونیست آلبانی زندان قدیمی قلعه جیروکاسترا بعد از دیدن قلعه گشتی در شهر زدم و یکی از خانه های قدیمی عثمانی که ورودیش ۲۰۰ لک بود رو دیدم.

اتاق پذیرایی یک خانه عثمانی در جیروکاسترا شهر جیروکاستر آلبانی خانه قدیمی عثمانی در جیروکاسترا صنایع دستی شهر جیروکاسترا قلعه شهر جیروکاسترا آلبانی عصر هم یک پل قدیمی عثمانی رو دیدم.

نیم ساعت از مرکز جیروکاستر تا پل عثمانی راه بود.

راهنمای مسیر صاحب هلندی هاستل “شهر سنگی” بود که خوب پیدا کردن پل رو خیلی راحت کرد.

به گفته خودش در سال ۳۰۰ روز میاد تا این پل و برمی گرده.

اطراف پل پر بود از گل و صدای زنگوله بز ها و گاهی فریاد چوپان ها.

واسه مدیتیشن عالی بود اونجا.

دره مسیر پل عثمانی پل قدیمی عثمانی در شهر جیروکاسترا آلبانی سقف خانه های جیروکاسترا هم با سنگ پوشیده شده شهر سنگی جیروکاسترا آلبانی عتیقه فروشی جیروکاسترا دو تا هاستل خوب داره، یکی هاستل شهر سنگی (Stone City) که من بودم و قیمتش ۱۰ یورو بود و اون یکی هاستل بابامتو (Babameto) که قیمتش ۷ یورو هست.

هر دو در مرکز شهر قدیم و عالی هستند.

لابی و آشپزخانه هاستل شهر سنگی شام من ماهی و ماست چکیده به قیمت ۶۵۰ لک احمد خانی عاشق سفر و دیدن سرزمین های متفاوت ماهی و ماست لک و پیس میاره ها! ممنونم.

نگران نباشید اتفاقی نیافتاد :)

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

map