طراحی سایت در سارابوری تایلند

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت در سارابوری تایلند در اینترنت شما میتوانید کاری کنید که کسب و کارتان بیشتر دیده شود. شما ابتدا به ساکن میبایست یک طراحی سایت انجام دهید و پس از آن برای بهینه سازی و نمایش داده شدن بر اساس کلماتی که مرتبط با فضای شغلی تان است وب سایت تان را به اصطلاع سئو کنید . در صورتی که برنامه های خیلی بیشتر و قوی تری مدنظر دارید میبایست وب سایت تان را در فضای وب سایت های پر بازدید تبلیغات نمایید و البته همواره این موضوع رو دقت نمایید که به برندینگ برندتان ضربه ای وارد نشود. شرکت سیماگر با دارابودن کادر تخصصی قوی در موضوعات ذکر شده آماده همکاری با شما عزیزانی که هوشمندانه بدنبال توسعه زیرساخت کسب و کارتان هستید میباشد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

تور آذربایجان تور گرجستان تور ارمنستان تور امارات تور ترکیه تور سواحل ترکیه تور تایلند تور مالزی گردشگری ایران گردشگری جمهوری آذربایجان گردشگری ترکیه گردشگری امارت گردشگری تایلند گردشگری ارمنستان گردشگری گرجستان گردشگری مالزی گردشگری سنگاپور مجله بیسان گشت تازه های مجله بیسان گشت پر بازدید های مجله بیسان گشت خرید در تایلند تجربه‌ای لذت‌بخش است.

در شهرهای توریستی تایلند یعنی بانکوک، پاتایا و پوکت مراکز خرید متعددی وجود داشته و و اجناس اورجینال و ارزان قیمت زیادی از برندهای مختلف به راحتی در آن‌ها پیدا خواهد شد.

مراکز خرید تایلند لوکس و متعدد هستند.

تایلند از حدود 76 استان و تعداد بسیار زیادی شهر تشکیل می‌شود، با این حال تنها 3 شهر آن توریستی هستند؛ بانکوک، پوکت و پاتایا محبوب‌ترین شهرها برای گردشگران در تور تایلند  به شمار می‌روند.

هر یک از این شهرها برای هدفی متفاوت مناسب هستند.

به عنوان نمونه برای دیدن مکان‌های تاریخی، خرید در تایلند و گشت و گذار در شهری شلوغ با فرهنگ‌های متفاوت باید بانکوک، پایتخت کشور را انتخاب کنید.

در صورت تمایل به استراحت و کسب آرامش در جزیره‌ای شبیه به بهشت، باید به پوکت سفر کنید.

افرادی که شب نشینی و گشت و گذار در بارهای متعدد را دوست دارند، سفر به پاتایا را ترجیح خواهند داد.

خوشبختانه تورهای تایلند به صورت ترکیبی برگزار می‌شوند، به همین دلیل با یک تیر، دو نشان خواهید زد.

خرید در تایلند با توجه به ارزش پایین‌تر ارز آن در مقایسه با بسیاری از کشورهای دنیا پیشنهادی اقتصادی است، به همین دلیل افراد زیادی تنها با اهداف تجاری به بانکوک یا دیگر شهرهای آن سفر می‌کنند.

تایلند ، چین و ترکیه همواره جزو اصلی‌ترین مقصدهای کسب و کارهای ایرانی به منظور وارد کردن کالاهای خارجی بوده‌اند.

تعدد شعب برندهای مختلف و از طرفی کیفیت بالای صنایع دستی و پوشاک تایلندی اصلی‌ترین دلایل ترغیب مسافران برای خرید در تایلند محسوب می‌شوند.

بدیهی است گشت و گذار در شهری مملو از مراکز خرید و فروشگاه‌های مختلف،‌ هر فردی را به خرید در تایلند اغوا خواهد کرد! برخی مجتمع‌های تجاری تایلند مخصوصا پایتخت آن در سطح بین‌المللی شناخته شده هستند.

به عنوان نمونه می‌توان به مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک اشاره کرد که محبوبیت بسیار زیادی دارد.

شاید سیام پاراگون از نظر ابعاد چهارمین مرکز خرید بزرگ تایلند باشد، اما نظر لوکس بودن، شعب برندهای مختلف و کیفیت کالاهای ارائه شده، در کنار مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک بهترین مکان به منظور خرید در تایلند محسوب می‌شود.

مرکز خرید سنترال ورلد نه تنها در تایلند، بلکه در سراسر دنیا جزو بزرگترین‌ها است.

این مجتمع دارای 500 فروشگاه بوده و بر اساس آمار، روزانه نزدیک به 150 هزار نفر در آن رفت و آمد می‌کنند! با توجه به ترکیبی بودن تورهای تایلند که به صورت بانکوک + پوکت یا بانکوک + پاتایا برگزار می‌شوند، فهرست مراکز خرید در تایلند در یک صفحه آورده شده‌اند.

البته نباید فراموش کنید در صورت خرید تور بانکوک و پوکت، به خاطر سفر هوایی بین این دو شهر، در صورت افزایش بار به بیش از 10 کیلوگرم مجبور به پرداخت هزینه زیادی برای اضافه باز خواهید شد، به همین دلیل بهتر است با توجه به برنامه سفر خود، خرید کمتری در شهر بانکوک داشته باشید.

خرید در تایلند در بازارهای شبانه پایتخت آن، از جمله جالب‌ترین اعمالی است که می‌توان حین اقامت چهار روزه خود در بانکوک انجام داد.

در صورت تمایل به خرید اجناسی منحصربه‌فرد و خاص که حتی در لوکس‌ترین مراکز خرید نیز پیدا نخواهند شد، می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید.

به عنوان نمونه می‌توان به بازار پراتونام بانکوک اشاره کرد که در صورت نیاز به خرید اجناس فیک و های کپی مکانی ایده‌آل محسوب می‌شود! بازارهای شناور روی آب، جزو خاص‌ترین، متفاوت‌ترین و منحصربه‌فردترین مکان‌هایی هستند که به بهانه خرید در تایلند می‌توانید به آن‌ها سر بزنید.

آن‌ها پیشتر مراکز خرید شلوغی بودند که در مسیر آبی عبور و مرور مردم ایجاد شدند،‌ اما با توجه به جذابیتشان، با وجود ساخت جاده‌های فراوان و اختراع اتومبیل‌، هنوز به عنوان مکان‌های توریستی سر پا باقی مانده‌اند.

حتی مردم محلی زیادی نیز برای خرید در تایلند به بازارهای شناور روی آب شهرهای مختلف آن مراجعه می‌کنند.

در این دسته می‌توان بازار شناور کلانگ لات مایوم بانکوک را نام برد که نزدیک به 20 کیلومتر از شهر فاصله دارد.

معبد وات آرون بانکوک (Wat Arun Ratchawararam Bangkok) از جمله خاص‌ترین و دیدنی‌ترین مکان‌های شهر بانکوک و روی هم رفته کشور تایلند تلقی می‌شود.

دسترسی به وات آرون با توجه به قرارگیری آن در دل بانکوک راحت است.

هر شهری را با نمادهایی خاص می‌شناسند.

به عنوان نمونه استانبول، مهم‌ترین شهر ترکیه برای توریست‌ها، مملو از مساجد و کلیساهای گوناگون است، اما در بانکوک تعداد زیادی معبد پیدا .

.

.

ادامه مطلب مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک (Bangkok Siam Paragon Complex) یک مجتع تجاری بسیار بزرگ در پایتخت تایلند است.

این مرکز خرید نزد مردم محلی بانکوک، مردم دیگر شهرهای تایلند و مخصوصا توریست‌ها، اعتبار خاصی دارد.

سیام پاراگون بانکوک را باید از نظر ابعاد، چهارمین مرکز خرید بزرگ این شهر دانست.

سایر مراکز خرید بزرگ پایتخت تایلند به ترتیب آیکان سیام، سنترال ورلد و سنترال پلازا وست گیت .

.

.

ادامه مطلب مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک (Bangkok Central World Complex) یکی دیگر از مراکز خرید بسیار بزرگ پایتخت تایلند به شمار می‌رود.

وسعت مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک سبب شده جزو بزرگترین مراکز خرید کل دنیا قلمداد شود.

خرید کردن حین سفر، یکی از لذت‌بخش‌ترین قسمت‌ها است.

در تور بانکوک می‌توان با رفتن به بازار آخر هفته چاتوچاک بانکوک اقدام به خرید سوغاتی و کالاهایی خاص .

.

.

ادامه مطلب مرکز خرید آسیاتک ریور فرانت بانکوک (Bangkok ASIATIQUE The Riverfront) از جمله مهم‌ترین مراکز خرید بانکوک به عنوان پایتخت تایلند، محسوب می‌شود.

مرکز خرید آسیاتک تایلند سرباز است و به همین دلیل جذابیت خاصی دارد.

مرکز خرید آسیاتک ریور فرانت در لنگرگاه سابق شرکت East Asiatic Company قرار گرفته و رو به روی شارون کرانگ و رودخانه چائو فرایا قرار دارد.

این مرکز خرید در مقایسه با بسیاری .

.

.

ادامه مطلب مرکز خرید ام بی کی بانکوک (MBK Center Bangkok) از جمله مکان‌های دیدنی است که ضمن سفر خود به تایلند حتما باید از آن دیدن کنید.

مرکز خرید ام بی کی تایلند را باید جزو بزرگ‌ترین مراکز خرید بانکوک به عنوان پایتخت این کشور دانست.

در مرکز خرید ام بی کی بانکوک چیزی حدود 2 هزار مغازه در 8 طبقه وجود دارد.

شاید این تعداد به نظر .

.

.

ادامه مطلب بازار پراتونام بانکوک (Bangkok Pratunam Market) را باید یکی از پرهیاهوترین بازارهای پایتخت تایلند دانست.

خرید از بازار پراتونام بانکوک به جای مجتمع‌های تجاری، علاوه بر صرفه اقتصادی، جذابیت‌های خاص خود را دارد.

بازار پراتونام بانکوک در محله‌ای شلوغ با همین نام واقع شده است.

به منظور خرید لوازم و لباس‌های ارزان، این یکی از بهترین بازارهایی است که می‌توانید به آن پا بگذارید.

همچنین هتل‌های واقع .

.

.

ادامه مطلب مرکز خرید سیام اسکوئر وان بانکوک (Bangkok Siam Square One) جزو جدیدترین مراکز خرید تاسیس شده در پایتخت تایلند به شمار می‌رود.

این مرکز خرید در حوالی میدان سیام واقع شده و به همین دلیل خیلی زود، محبوبیت بالایی کسب کرده است.

شهرداری، مرکز خرید سیام اسکوئر وان بانکوک را درست در مقابل مرکز خرید سیام پاراگون در هفت طبقه ساخته است، به همین دلیل برای خرید .

.

.

ادامه مطلب بازار شبانه راچادا رات فای بانکوک (Bangkok Ratchada Rot Fai Night Market) از جمله بازارهای شبانه جذاب پایتخت تایلند است.

می‌توان طی شب به این بازار رفت و در کنار خرید کردن اوقات خوشی را گذراند.

دسترسی به بازار شبانه رات فای بانکوک به خاطر مجاورت با ایستگاه متروی Cultural Centre بسیار راحت است.

با رفتن به آن همان حس و حال خوبی که دیگر بازارهای .

.

.

ادامه مطلب بازار شناور کلانگ لات مایوم بانکوک (Bangkok Khlong Lad Mayom Floating Market) یکی از سه بازار شناوری است که در حومه شهر بانکوک قرار دارد.

گشت و گذار در این بازار لذتی وصف نشدنی خواهد داشت.

از بازار شناور کلانگ لات مایوم تا شهر بانکوک چیزی حدود 20 کیلومتر فاصله وجود دارد، به همین دلیل برای رفتن به آن مجبور به استفاده از وسایل حمل و نقل .

.

.

ادامه مطلب بازار پاک کلونگ تالات بانکوک (Bangkok Pak Khlong Talat Market) یکی از سنتی‌ترین و محبوب‌ترین بازارهای شهر بانکوک محسوب می‌شود.

به همین دلیل مردم محلی و توریست‌های زیادی همه روزه از این بازار دیدن می‌کنند.

پاک کلونگ تالات بزرگترین بازار عمده فروشی و خرده فروشی گل تازه در پایتخت تایلند محسوب می‌شود.

پس اگر به گل و گیاه علاقه زیادی دارید، حین تور بانکوک خود احتمالا .

.

.

ادامه مطلب Copyright © BISUNGASHT 2017-2020 طراحی سایت : بیسان وب ثبت نام کاربر جدید ورود پیگیری رزرو تور جستجو

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

map