طراحی سایت در ساگارماتا نپال

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت در ساگارماتا نپال کسب وکار اینترنتی خود در شبکه های اجتماعی را پررنگ نمایید. شاید این جمله کمی برایتان عجیب به نظر برسد منتها منظور از اینکه از طریق شبکه اجتماعی این تجربه رو داشته باشید این هست که داشتن یک طراحی سایت ملزومه موفق شدن در اینستاگرام میباشد و بر اساس تحقیقات بررسی شده در سطح جهانی این موضوع به اثبات رسیده که برای موفق شدن یک کسب و کار در سطح اینترنت شما میبایست تمامی زیرساخت های اصلی را آماده داشته باشید از جمله این زیرساخت ها طراحی سایت، سئو سایت ، تبلیغات ، برندینگ و بازاریابی است که همه این ها را میتوانید در شرکت سیماگر تجربه نمایید. کادر متخصص و هزینه مناسب و بجا شما را در توسعه اینترنتی چند گام به جلو خواهد برد.

shape main-pic

تلفن همراه

0912 144 23 55

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 823 826 3

خدمات ما

نپال در حال ساخت بزرگراهی به اورست بوده که این کار انتقاد بسیاری را در پی داشته است.

به گزارش ایسنا، کشور نپال قصد دارد که بزرگراهی به اورست تاسیس کند.

 انتشار این خبر باعث شد که دولت نپال با حاشیه ها و انتقادات جدی روبرو شود.

علی رغم انتقادات زیاد کوهنوردان و حامیان محیط زیست، این جاده جدید هرگز وارد پارک ملی ساگارماتا (منطقه حفاظت شده‌ای در هیمالیا، نپال شرقی که توسط کوه اورست احاطه شده‌ و جزو میراث یونسکو است) و حتی کمپ های اصلی اورست نخواهد شد و تنها شهر لوکلا که در شمال شرقی نپال قرار دارد را با دیگر نقاط این کشور متصل می کند.

  حتی با وجود شیوع کرونا شاهد هستیم که همچنان برای ساخت این بزرگراه تلاش می شود و قرار است تا دسامبر ۲۰۲۲ این بزرگراه افتتاح شود.

در حال حاضر هم ۲۷۷ کیلومتر جاده بین کاتماندو و شهرک فاپلو وجود دارد.

راه جدید ۷۷ کیلومتر به سمت روستایی در پایین لوکلا به این مسیر خواهد افزود.

به نظر می آید این راه تاثیر زیادی روی افزایش گردشگران و کوهنوردان ندارد چرا که کوهنوردان خارجی به ندرت تصمیم گرفته‌اند که ۱۴ ساعت در این جاده خشن تا مقصد رانندگی کرده و زمان از دست دهند و اغلب شاهدیم که بیشتر کوهنوردان به سراغ پرواز نیم ساعتی به لوکلا خواهند رفت.

البته این مسیر می تواند در شرایط بد آب و هوایی کمک خوبی باشد چرا که اگر شرایط آب و هوایی فرودگاه لوکلا خراب باشد و پروازی صورت نگیرد، کوهنوردان می توانند مسیر زمینی را جایگزین کنند.

محلی ها معتقدند که این بزرگراه می تواند وضعیت اقتصادی آنان را بهبود ببخشد.

این پروژه بزرگراهی از شش ساله گذشته آغاز شده و عواملی مانند کمبود بودجه، زلزله ۲۰۱۵ و سختی زمین باعث شده این پروژه پیشرفت کندی داشته باشد.

انتهای پیام

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

map
image
shape
shape
shape
shape
واتساپ
واتساپ
سوالی دارید؟ در خدمتیم.