طراحی سایت در سیوداد رئال اسپانیا

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت در سیوداد رئال اسپانیا شما در سطح اینترنت میتوانید کسب و کار سنتی خودتان را رونق دهید داشتن یک وب سایت و بهینه سازی آن ( سئو سایت ) دارای فواید بسیاری است، بسیاری از شرکت‌های طراحی وب سایت وجود دارند که نه تنها کارشان گویای کیفیت کار بالای آنهاست بلکه مشاوره های قوی در زمینه تبلیغات و برندینگ و بازاریابی اینترنتی دارند که با ارائه این مشاوره ها جای هیچ گونه نگرانی برای شما باقی نمی‌گذارند.

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر در زمینه طراحی سایت و سئو سایت است و آمادگی کامل خود را در زمینه توسعه کسب وکار اینترنتی داریم با توجه به این نکته که اکثر شما دوستان افراد بسیار باهوشی هستید و این رو خوب میدونید که اکثر موفقیت ها هم پشت ترس ها قرار گرفته پس ترس خود را کنار بگذارید و با یک مشاوره از دنیای وب سایت های اینترنتی کسب در آمد کنید.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

The online version of the Iranian daily Hamshahri ‌سیماگر: مقام‌های اسپانیا فرودگاه خالی از مسافر و پرواز هواپیما را به فروش گذاشته‌اند.

بنا به گزارش گلوبال‌پست،قیمت پایه این فرودگاه خصوصی که در سیوداد رئال واقع در 190 کیلومتری جنوب مادرید قرار دارد، 100 میلیون یورو اعلام شده‌است.

البته هزینه ساخت این فرودگاه که در سال 2009 آماده شد، بیش از یک میلیارد یورو بوده‌است.

از سال 2001 هیچ پرواز تجاری در این فرودگاه انجام نشده‌است.

باند پرواز چهار کیلومتری این فرودگاه، یکی از طولانی‌ترین باندهای پرواز در اروپا و مناسب برای فرود ایرباس 380 است و ترمینال آن ظرفیت پذیرش بیش از ده میلیون مسافر را در سال دارد.

اسپانیا با بحران اقتصادی به‌شدت دست‌وپنجه نرم می‌کند.

  حقوق سیماگر متعلق به موسسه همشهری است Copyright © 2020 سیماگر All rights reserved

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

map