طراحی سایت در شبوه یمن

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت در شبوه یمن شما در سطح اینترنت میتوانید کسب و کار سنتی خودتان را رونق دهید داشتن یک وب سایت و بهینه سازی آن ( سئو سایت ) دارای فواید بسیاری است، بسیاری از شرکت‌های طراحی وب سایت وجود دارند که نه تنها کارشان گویای کیفیت کار بالای آنهاست بلکه مشاوره های قوی در زمینه تبلیغات و برندینگ و بازاریابی اینترنتی دارند که با ارائه این مشاوره ها جای هیچ گونه نگرانی برای شما باقی نمی‌گذارند.

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر در زمینه طراحی سایت و سئو سایت است و آمادگی کامل خود را در زمینه توسعه کسب وکار اینترنتی داریم با توجه به این نکته که اکثر شما دوستان افراد بسیار باهوشی هستید و این رو خوب میدونید که اکثر موفقیت ها هم پشت ترس ها قرار گرفته پس ترس خود را کنار بگذارید و با یک مشاوره از دنیای وب سایت های اینترنتی کسب در آمد کنید.

shape main-pic

تلفن همراه

0912 144 23 55

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 823 826 3

خدمات ما

«احمد الحسن الأمیر» استاندار شبوه درباره توطئه انتقال مقرهای نیروهای وابسته به ائتلاف متجاوز سعودی از شهر مأرب به استان شبوه هشدار داد.

الأمیر در مصاحبه با خبرگزاری یمنی «سبأ» گفت که انتقال فرماندهی مناطق سوم، ششم و هفتم نظامی به بیحان و شهر عتق در راستای اجرای طرحی برای تبدیل استان شبوه به صحنه جنگ نامحدود در  آینده است.

وی خردمندان و آزادگان شبوه را به ناکام گذاشتن این طرح و جلوگیری از اقدامات دولت مستعفی یمن به ریاست «عبدربه منصور هادی» برای تبدیل مناطق آن ها به صحنه های جنگ نامحدود در آینده فراخواند.

استاندار شبوه گفت که طرح دولت هادی هدف قرار دادن شبوه، امنیت و ثبات آن به منظور تشدید سیطره نظامی بر این مناطق و میادین نفتی آن است.

او هشدار داد که قبایل استان شبوه بهای این طرح خطرناک را پرداخت خواهند کرد.

وی همچنین تمامی آزادگان شبوه، حریب و بیحان را به اتخاذ تدابیر لازم جهت ممانعت از تبدیل مناطقشان به گذرگاه های امن برای مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی و آمریکایی و کمک به ناکام گذاشتن این طرح فراخواند.

منبع : خبرگزاری فارس

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

map
image
shape
shape
shape
shape
واتساپ
واتساپ
سوالی دارید؟ در خدمتیم.