طراحی سایت در شرقی اوگاندا

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت در شرقی اوگاندا کسب وکار اینترنتی حرفه ای به صورت فروشگاهی و یا خدماتی در سطح اینترنت یکه تازی کنید. داشتن یک وب سایت حرفه ای و بهینه سازی و سئو کردن آن میتواند وضعیت اقتصادی شما را تغییر دهد. یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی که علی الخصوص در این دوره ویروس منحوس کرونا میتوان انجام داد، سرمایه گذاری بر روی کسب و کار اینترنتی میباشد. شرکت سیماگر از معدود شرکت های معتبر در زمینه طراحی سایت، سئو سایت ، تبلیغات و برندینگ و بازرایابی اینترنتی است که توانسته با کنار هم قرار دادن یک تیم متخصص در هریک از زمینه های فوق برای مشتریان ارزش آفرینی و توسعه بازار داشته باشد. سیماگر خود را متعهد به توسه مشتریان میداند زیرا که توسه سیماگر در توسعه مشتریان میباشد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

 سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در راس هیأتی تجاری و فناور، متشکل از ۷۰ نفر از مدیران ۴۵ شرکت دانش‌بنیان و فناور و نمایندگانی از وزارت امور خارجه، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مرکز همکاری های تحول و پیشرفت، بانک توسعه صادرات و سازمان توسعه تجارت، دهم مهرماه سال جاری به دو کشور کنیا و اوگاندا در شرق آفریقا سفر کرد.

در سفر به کشور اوگاندا به عنوان اولین مقصد سفر، معاون علمی با موسیوینی رئیس‌جمهور اوگاندا، تاموسیگی وزیر علوم، فناوری و نوآوری و وریخه میکائیل وزیر صنعت، تجارت و تعاون این کشور به صورت جداگانه دیدار و گفت و گو کرد.

ستاری در این دیدارها ضمن ابلاغ سلام حسن روحانی رئیس جمهور ایران به رئیس جمهور اوگاندا، بر وجود نیروی انسانی متخصص در ایران و فاصله گرفتن ایران از اقتصاد نفتی و توسعه اقتصاد غیرنفتی بویژه در بخش دانش‌بنیان تأکید کرد.

وی افزود: مدیران ۴۵ شرکت دانش‌بنیان فناور همراه من در این سفر هستند که تولیدات آنها در حوزه‌های مختلف سلامت، فناوری اطلاعات و ارتباطات، مواد پیشرفته و کشاورزی است.

در ادامه این دیدار، رئیس‌جمهور اوگاندا ضمن استقبال از توسعه همکاری های بین دو کشور به تأثیرگذاری ایران در منطقه در بخش فناوری، اشاره کرد.

در این سفر، همچنین نشست تجاری و فناوری میان شرکت های فناور ایرانی و ۷۰ شرکت متناظر از کشور اوگاندا برگزار شد که متعاقب آن بین شرکتهای ایرانی و اوگاندایی چهار یادداشت تفاهم در زمینه «صادرات داروهای پیشرفته انسانی»، «خدمات گردشگری سلامت» و همچنین «راه‌اندازی پارک فناوری کشاورزی با شرکتهای اوگاندایی» به امضاء رسید.

مقصد بعدی معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در سفر به شرق آفریقا، کشور کنیا بود که در این کشور نیز ستاری با آمینا محمد وزیر آموزش، علوم و فناوری، مونیا وزیر صنعت و تجارت و همچنین کیتر وزیر انرژی کشور کنیا دیدار و گفت و گو داشت.

در این دیدارها، ستاری به تسهیل زمینه حضور شرکت های فناور ایرانی برای توسعه همکاری های ایران با شرکتهای کنیایی توسط دولت ایران اشاره کرد.

طرف های کنیایی نیز ضمن اذعان به وجود فناوریهای پیشرفته در ایران، به ایجاد زمینه ورود این فناوری ها و تأمین اعتبار لازم به کنیا تاکید داشتند.

دومین نشست تجاری نیز در کنیا و با حضور شرکتهای فناور ایرانی و ۱۷۰ شرکت کنیایی برگزار شد که در این نشست ها، ذیل ۱۱ یادداشت تفاهم و موافقت‌نامه بین شرکتهای ایرانی و کنیایی، مقرر شد که مواردی چون «انتقال فناوری تولید کودهای شیمیایی به کنیا»، «ایجاد خط تولید واکسنهای دامی»، «ایجاد خط تولید داروهای گیاهی»، «انجام مطالعات مشترک در زمینه سنجش ماهواره‌ای پراکندگی بیمارهای دامی و انسانی» و «همکاری در زمینه ایجاد کیف پول الکترونیکی در بستر شبکه‌های اجتماعی» بین دو کشور اجرایی شود.

منبع   کدپستی: 1995859611 ۶۱۰۰۶۱۰۰ - ۰۲۱ info at cpdi.

ir © تمامی حقوق این درگاه اينترنتی، به مرکز همکاریهای تحول و پیشرفت ریاست جمهوری تعلق دارد و استفاده از آن ها فقط با ذکر منبع بلامانع می باشد.

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

map