طراحی سایت در مهندس لیبان-نورد لبنان

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت در مهندس لیبان-نورد لبنان شما کسب وکار اینترنتی خود که را کنار شغل سنتی تان است فعال نمایید تا از دیگر فرصت هایی که تابحال تجربه نکرده اید بهره مند شوید. تا به امروز تمامی کسانی که به صورت عمده و خرده در بازار فعالیت میکردند فضای اینترنت را کمی خاموش دیده بودند با بالا رفتن سطح آگاهی مردم و حضور اپلیکیشن هایی مانند اینستاگرام این نیاز در خود پیدا کرده اند و به صورت جسته و گریخته بدنبال طراحی سایت و سئو سایت وب سایت یا وب اپلیکیشن شان افتاده اند.

شرکت سیماگر یکی از شرکت هایی معروف در زمینه طراحی سایت، سئو و بازاریابی اینترنتی میباشد که توسط تیمی جوان و خلاق و خوش فکر با سابقه 15 ساله در زمینه برنامه نویسی و راه اندازی استارت آپ و دیجیتال مارکتینگ تاسیس شده است. با طراحی سایت در مهندس لیبان-نورد لبنان شما میتوانید از بستر اینترنت به کسب و کار خود بپردازید و فرصت های فروش خود را برای بهتر دیده شدن افزایش دهید.

shape main-pic

تلفن همراه

0912 144 23 55

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 823 826 3

خدمات ما

دقیق بگوییم، از سال ۱۹۷۰ میلادی تاکنون هیچ فاجعه، تیره بختی و مصیبتی در لبنان رخ نداده است مگر آن که با اسرائیل ارتباط داشته است.

تحلیل‌گران، مورخین، اندیشمندان و روزنامه‌نگاران لبنانی معتقدند نه تنها کشتار قانا در جنوب لبنان، قتل عام صبرا و شتیلا در بیروت، ترورهای سیاسی در لبنان بلکه شکل‌گیری طبقه فاسد سیاسی قدرت طلب با هدف حاکمیت بر تار و پود اقتصاد لبنان نیز کار اسرائیلی‌ها است.

به گزارش خبرنگار سیماگر، سعد محیو، نویسنده و تحلیل‌گر لبنانی در این باره می‌گوید: حتی اگر اهمال کاری، سهل انگاری و فساد، پشت فاجعه بیروت و بندرش باشند بازهم قطعا اسرائیل پشت این عامل قرار دارد و حتی اگر تحقیقات لبنانی و بین‌المللی بیاید و ثابت کند که حادثه انفجار یک حادثه غیر عمدی بوده باز هم اسرائیل محرک این سناریوی غیر عمدی بوده است و حتی اگر کل عالم بگویند که رییس جمهور آمریکا اشتباه کرده وقتی گفته که هجومی نظامی یا بمبی، سبب اصلی "۱۱ سپتامبر لبنان" یا "هیروشیمای بیروت" بوده اما این حقیقت پابرجا است که این تنها اسرائیل بوده که یا هجوم نظامی کرده یا بمبی در انبار ۱۲ کاشته یا آن که موشکی به سوی آن شلیک کرده است.

طبقه فاسد سیاسی حاکم در لبنان و اسرائیل بله، درست است که همه باید، چه در لبنان و چه در خارج لبنان، صبر کنند تا نتیجه تحقیقات روشن شود اما سیر تحولات و رویدادها در لبنان در طول ۵۰ سال اخیر آن چنان به امنیت و وجود اسرائیل گره خورده است که هیچ مکروه، فاجعه و ویرانگری اقتصادی، فیزیکی و اجتماعی در لبنان را نمی‌توان بدون نقش اسرائیل ارزیابی کرد.

در حقیقت با دخالت‌های مستقیم اسرائیل از سال ۱۹۷۰ در لبنان و سپس تحمیل جنگ داخلی به این کشور، اسرائیل نه تنها فرضیه دولت و نظام قدرتمند لبنانی را فرو پاشیده است که تلاش کرده است تا این کشور هیچ روزی، روی آرامش نبیند زیرا قدرت، اعتلاء و امنیت دولت عبری اسرائیل در گرو فروپاشی لبنان است؛ از همین رو خیلی عجیب است که برخی تحلیل گران در سایه انفجار بزرگ بیروت به دنبال دولت و نظام مستقل و قدرتمند لبنانی می‌گردند.

از همین رو است که اندیشمندان لبنانی تولد طبقه سیاسی فاسد در لبنان را جریانی در ادامه تلاش اسرائیل برای نابودی لبنان می‌بینند؛ طبقه فاسدی که از سال ۱۹۹۲ تاکنون بر همه چیز لبنان حاکم بوده است و از قضا اتحادیه اروپا، آمریکا، کشورهای عربی هم پیمان آمریکا در منطقه به خصوص عربستان سعودی نه تنها با آنها همکاری کرده‌اند بلکه آن را فربه و چاق هم کرده‌اند.

از همین رو وقتی امانوئل ماکرون در وسط بیروت مانور می‌دهد که کمک‌های اروپا و فرانسه به دست طبقه فاسد سیاسی نمی‌رسد، در حالی است که همین طبقه فاسد سیاسی لبنان از سال ۱۹۹۴ به بعد از متحدان سیاسی فرانسه در لبنان بوده‌اند.

از همین زاویه اگر به داستان طبقه سیاسی فاسد حاکم در لبنان نگاه کنیم بهتر می‌فهمیم که چرا اندیشمندان لبنانی طبقه حاکم سیاسی فاسد لبنان را زاییده تلاش‌های اسرائیل می‌بینند.

اسرائیل به دنبال ایجاد جنگ از بیروت تا تهران برخی از تحلیل‌گران و استراتژیست‌ها معتقدند رژیم اشغالگر قدس در مرحله تاریخی ترس آور و مهمی قرار گرفته است و برای رهایی از این مرحله هر کاری را مباح می‌داند تا خود را همچنان به عنوان قدرت اول نظامی، سیاسی و اقتصادی در منطقه تثبیت کند.

سعد محیو، استاد دانشگاه لبنان در این باره در سایت 180post.

com می‌نویسد: رویدادها می‌گویند که دولت عبری اسرائیل این روزها بیشترین احساس خطر وجودی را تجربه می‌کند.

آنها نقش منطقه‌ای خود را در خطر دیده و حتی بقای حاکمیت دولت قومی عبری را در خطر می‌بینند و این می‌تواند این دولت را به کارهایی وادار کند که در مخیله هیچ کس نمی‌گنجد.

از نگاه سعد محیو، دولت‌های همجوار اسرائیل از بسیاری از جهات عملا فرو پاشیده‌اند و هر کدام قوت و قدرت سابق خویش را از دست داده‌اند و برای این امر عراق، لبنان، سوریه و مصر را مثال می‌زند که از یک سو درگیر مسائل نابودگر داخلی‌اند و از سوی دیگر با کشورهای همجوار مشکل دارند و برای این امر به مصر اشاره می‌کند که به عنوان ستون سابق کشورهای عربی اکنون با ترکیه، سودان، اتیوپی و لیبی مشکل دارد که هر کدام به نوعی امنیت ملی‌اش را به خطر می‌اندازد و از سویی دارای التهاب‌ها و تنش‌های اجتماعی در داخل است که به خودی خود می‌تواند موجب اضمحلال داخی‌اش شوند.

از نگاه سعد محیو این وضعیت حاکم در منطقه همجوار اسرائیل، تجلی اندیشه بن‌گوریون است که بقای اسرائیل را در ضعف بنیادی کشورهای عربی خاورمیانه می‌دید.

سعد محیو سپس می‌نویسد: به سادگی روشن است که عقل برنامه ریزی استراتژیک اسرائیل به خوبی می‌داند که دو ماه باقی مانده تا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، تعیین کننده سرنوشت دولت عبری تا سال‌های سال است.

از نگاه محیو اگر در ظرف این مدت اسرائیل موفق به ایجاد جنگ بین آمریکا و ایران نشود، آنگاه در سال ۲۰۲۱ ایرانی اتمی متولد می‌شود که آمریکا راهی جز گفتگو و توافق با او درباره افغانستان، عراق، سوریه و لبنان نمی‌یابد.

سعد محیو بازدارندگی اتمی نظامی اسرائیل و مجهز بودن آن به موشک‌های اتمی در خاورمیانه را سرمنشاء مسابقه اتمی در خاورمیانه می‌داند که همه کشورهای منطقه را به سوی آن برده و همین امر موجب می‌شود تا برگ برنده سلاح نظامی و بازدارندگی اسرائیل از دستش گرفته شده و خود را معرض سقوط کامل نظامی و امنیتی ببیند.

از نگاه این تحلیل‌گر لبنانی، اگر جنگی تا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روی ندهد، آمریکا به صورت قطعی از سال ۲۰۲۱ به شکلی وسیعتر از منطقه خاورمیانه در غرب آسیا خارج خواهد شد و همین امر باعث می‌شود تا بازیگرانی مثل ایران، ترکیه، چین، روسیه و حتی اتحادیه اروپا جای خالی آمریکا را پرکنند.

این شرایط برای اسرائیل چه معنایی دارد؟ سعد محیو پاسخ می‌دهد: مادام که اسرائیل موفق به بروز جنگی از بیروت تا تهران بین ایران و آمریکا نشود، باید پس از انتخابات آمریکا منتظر ولادت خاورمیانه‌ای باشد که دیگر نه تنها در آینه بلکه در آموزه‌های توراتی و تلمودی‌اش هرگز نمی‌تواند آینده خویش را ارزیابی کند، در خاورمیانه‌ای که قدرت‌های منطقه‌ای اسلامی و عربی سهم‌های بزرگی در نظام منطقه‌ای پیدا می‌کنند که از زمان سقوط امپراتوری عثمانی پس از جنگ جهانی اول هرگز نظیرش را ندیده‌ایم.

وی در انتهای بحث خود نتیجه می‌گیرد که به رغم حملات به مواضع و مراکز وابسته به ایران در سوریه و اقدام تحریک کننده ترور سرلشکر قاسم سلیمانی و برخی اقدامات تشنج زا و تحریک کننده علیه ایران، ایران همچنان به شکلی ارادی و برنامه‌ریزی شده از خود خویشتن‌داری به خرج داده است تا از تحقق سناریوی جنگ جلوگیری کند.

با این همه سعد محیو ادامه می‌دهد: این رفتار ایران، اسرائیل را وادار می‌کند تا به دنبال ضرباتی باشد که چاره‌ای جز و اکنش انتقامی وجود  نداشته باشد.

آیا کجا و کی ممکن است این سناریو محقق شود؟ خلال دو ماه آینده؟ سعد محیو با یک سوال کلیدی و مهم دیگر، ارزیابی خود را به پایان می‌رساند: آیا اکنون درک می‌کنیم که چرا فاجعه بیروت مهر "ساخت اسرائیل" را دارد؟ انتهای پیام جنگ طلبان آنان هستند ولی در ایران هم کسانی هستند که می خواهند تنور جنگ همیشه روشن باشد! ما باید آگاه باشیم که در تله دشمن نیوفتیم!! اون انفجار نتیجه‌اش هم شامل آلودگی شیمیائی هوا میشه و هم موج انفجار و تخریب زیادش اثرات توهم ناشی از استنشاق نیترات از سخنان فیلسوفانه و اثرات ضربه مغزی از اشعار سیاسی داخل و خارج لبنان همه جا دیده میشه :))) یعنی چی چرت و پرت گفته در دشمنی آشکار اسرائیل شکی نیست.

اما هر چیزی را سریع به عوامل خارجی ربط دادن نشانگر پوششی بر قصور و اهمال داخلی است.

چرا این نکته بارز را در نظر نمیگیرند که نکات ایمنی اگر به درستی رعایت میشد این اتفاق رخ نمیداد.

این افراد همان هایی هستند که اگر درب بطری نوشابه باز نشود می گویند ببینید کار آمریکا اسرائیل است.

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات ، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map
image
shape
shape
shape
shape
واتساپ
واتساپ
سوالی دارید؟ در خدمتیم.