طراحی سایت در چارنت فرانسه

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت در چارنت فرانسه کسب وکار اینترنتی حرفه ای به صورت فروشگاهی و یا خدماتی در سطح اینترنت یکه تازی کنید. داشتن یک وب سایت حرفه ای و بهینه سازی و سئو کردن آن میتواند وضعیت اقتصادی شما را تغییر دهد. یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی که علی الخصوص در این دوره ویروس منحوس کرونا میتوان انجام داد، سرمایه گذاری بر روی کسب و کار اینترنتی میباشد. شرکت سیماگر از معدود شرکت های معتبر در زمینه طراحی سایت، سئو سایت ، تبلیغات و برندینگ و بازرایابی اینترنتی است که توانسته با کنار هم قرار دادن یک تیم متخصص در هریک از زمینه های فوق برای مشتریان ارزش آفرینی و توسعه بازار داشته باشد. سیماگر خود را متعهد به توسه مشتریان میداند زیرا که توسه سیماگر در توسعه مشتریان میباشد.

shape main-pic

تلفن همراه

0912 144 23 55

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 823 826 3

خدمات ما

نوشته شده توسط مهندس کلانتری آدرس کوتاه این صفحه: https:سیماگر.

com/?p=1818 از آنجایی که ما در سیماگر مشتریانی از کشور های مختلف اروپایی و آمریکایی داریم تصمیم گرفتیم در قالب مقاله ایی به بررسی طراحی وب سایت در فرانسه و معرفی خدمات سیماگر در حوزه طراحی وب سایت و سئو بپردازیم.

  در فرانسه مانند سایر کشورها، شرکت های کوچک و بزرگ و فریلنسر ها زیادی در زمینه طراحی سایت و بازاریابی دیجیتال فعالیت می کنند.

شرکت های مختلفی مانند Fs-diffusion، Alliancebambou، سیماگر، Fidesio، سیماگر، Web Gazelle، Fr.

Site123 و Radisnoir در کلاس های کاری متفاوتی عمل می کنند تا جایی که یک پروژه مشابه با کیفیت یکسان با چندین برابر قیمت در شرکت های متفاوت ارائه می شود.

این شرکت ها گاه بیش از یک تا چند نفر نیروی انسانی ندارند و حتی کار اصلی برخی از آن ها واسطه گری بین طراحان و شرکت های آسیایی و آفریقایی ارزان قیمت است.

یعنی یافتن پروژه در فرانسه و شارژ مشتریان به یورو و سپردن آن ها به شرکت های ارزان تر در کشورهای دیگر است.

همانطور که گفتم تعرفه سایت ها نسبت به هر شرکت در فرانسه بسیار متنوع است.

رنج قیمتی آن ها بسیار وسیع و گاه غیر قابل درک است.

مثلا پلن های 499  یورو برای وب سایت شرکتی و هزینه پشتیبانی بالا.

یا وب سایت های فروشگاهی که هزینه آن حداقل از 2000 یورو آغاز می گردند.

در فرانسه پشتیبانی وب سایت ها نیز هزینه بالایی دارند.

گاه دیده می شود که برای یک وب سایت فروشگاهی معادل هزینه توسعه آن در سال هزینه پشتیبانی کسب می گردد!   اگر بخواهیم تعرفه طراحی سایت در فرانسه و ایران را با هم مقایسه کنیم در یک نگاه هزینه هایی ایران بشکل واضحی به شدت پایین است.

شما می توانید با هزینه ایی حدود 3 میلیون تومان یک وب سایت فروشگاهی پایه با پنل مدیریتی و پشتیبانی یکساله راه اندازی نمایید و وب سایت شرکتی حتی با قیمتی نازل تر از این در ایران پیاده سازی می گردند.

حتی در بدترین حالت، سفارش طراحی سایت به یک شرکت گران قیمت و کم کیفیت در ایران بسیار به صرفه تر از آن است که بخواهید سایتی را با کمک یک شرکت فرانسوی یا یک فریلنسر ناشناس توسعه دهید.

  گزینه ایی جدا از توسعه وب سایت توسط توسعه دهندگان شرکتی و فریلنسر ها،سایت های وب ساز بوده که تعداد آن ها بسیار زیاد است.

هزینه این وب سایت ها بسیار پایین تر از نرخ شرکت های توسعه دهنده در فرانسه می باشد.

اما کیفیت آن ها هیچگاه نمی تواند با وب سایتی که توسط یک طراحی و توسعه دهنده حرفه ایی ایجاد شده رقابت کند از پایه ابزار و تکنولوژی های توسعه آن ها متفاوت هستند که شاید به چشم کاربر غیر حرفه ایی دیده نشود.

اگرچه شما می توانید یک سایت ها را با کمک ابزار وب ساز توسعه دهید اما ضعف های جدی آن ها (در سرعت، تجربه کاربری، بهینه سازی، امنیت، شیوه پشتیبانی، هزینه و غیره) نمی تواند گزینه ایی برای بسیاری از پروژه ها باشد.

من این نوع وب ساز ها را برای سایت های شخصی با امکانات حداقلی برای یک دوره کوتاه مناسب می دانم.

چون در صورت نیاز به یک سایت جدی برای کسب و کار شما نیاز به امکاناتی دارید که با این نوع وب ساز ها قابل پیاده سازی نبود یا صرفه اقتصادی ندارند.

  سیماگر بیش از 16 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت دارد.

این شرکت دارای رتبه 4 از سازمان انفورماتیک ایران است.

ما در این سال ها توانسته ایم بیش از 3500 وب سایت در انواع: شرکتی، فروشگاهی، بازاریابی، خبری، آگهی و غیره طراحی و پشتیبانی نماییم.

سیماگر سال هاست به واسطه اعتبار و کیفیت کارش توانسته مشتریان زیادی را در داخل و خارج ایران جذب نماید.

برای همین ما مشتریان زیادی از کشورهای آلمان، استرالیا، انگلیس، فرانسه، ایتالیا، آمریکا و غیره داریم.

خدمات ما به مشتریان داخلی و خارجی هر دو به یک شیوه قابل انجام است.

تا جایی که مشتریان داخلی نیز جلسات خود را به صورت مجازی برگذار می کنند و تنها درصد کمی آن هم بخاطر ترجیح شخصی دوست دارند که تمامی مراحل را به صورت حضوری در شرکت ما انجام دهند.

  نسبت به این که وب سایت شما از چه نوعی و در چه مقیاسی است پلن های متفاوتی برای توسعه وجود دارد.

من به شما پیشنهاد می کنم که از طریق ایمیل، واتس اپ یا اسکایپ با کارشناسان ما تماس گرفته تا بهترین بر آورد را از پروژه شما داشته باشند.

اما به طور کلی شما می توانید یک وب سایت ساده شرکتی با قالب های تولید شده سیماگر یا قالب اختصاصی سفارش دهید، یا یک وب سایت فروشگاهی جامع با کلیه خدمات که از پایه توسط وردپرس یا لاراول نوشته می شوند.

کارشناسان ما بهترین گزینه را برای روش توسعه وب سایت، هزینه و زمان آن را به شما ارائه خواهند داد.

حتی شما می توانید جلسات مجازی را برای ارزیابی های بیشتر و توجیه این طرح ها با کارشناسان ما برگذار نمایید.

  پشتیبانی بخش جدایی ناپذیر یک وب سایت است.

در واقع تا حدی کیفیت توسعه و عملکرد آن به پشتیبانی وابسته است.

توجه داشته باشید که اگرچه سیستم های کامپیوتری به ظاهر همیشه خوب کار می کنند اما در اصل اشکالات زیادی در آن ها نهفته است که تنها به مرور زمان کشف و رفع می شوند.

هرچه این سیستم ها بزرگتر باشند احتمال به وجود آمدن مشکل نیز بیشتر است.

برای همین شما در زمان انتخاب توسعه دهنده وب سایت باید اطمینان حاصل کنید که وی توانایی پشتیبانی مناسب و دراز مدت را دارد.

اگر توسعه دهنده شما یک فریلنسر تنها یا یک شرکت کوچک باشد ممکن است آن ها نتوانند توجه و خدمات را به شما ارائه دهند.

سیماگر نیز با بهینه سازی سیستم پشتیبانی (تیکت) توانسته در کمترین زمان به مشتریانش در این حوزه بهترین خدمات را ارائه دهد.

  سئو یا بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو یکی از بهترین روش های بازاریابی دیجیتال است.

برای همین به شما پیشنهاد می کنم پس از طراحی وب سایت از این روش برای بازاریابی استفاده کنید.

سئو به شما کمک می کند در بهترین زمان (در زمان جستجوی کالا یا خدمات) و بهترین مکان (صفحه نتایج جستجوی گوگل) با مشتری بالقوه خود ارتباط بر قرار نمایید.

سئو کمک می کند که وب سایت شما در صفحه نتایج جستجو برای کلمات مربوط به کسب و کارتان به بالاترین رتبه برسد و با اندکی پشتیبانی و نگهداری در این جایگاه باقی مانده و باعث شهرت برند شما شود.

مزیت سئو از این بابت است که در مقایسه با روش تبلیغات کلیکی موقتی ارزان تر بوده و با نگهداری مناسب همیشه باقی خواهد ماند.

سیماگر نیز در حوزه سئو بهترین خدمات را با ارزان ترین هزینه ارائه می دهد و همیشه تضمین می کند که از روش های سئوی سفید و استاندارد برای رسیدن به این هدف استفاده نماید.

تا هیچ گاه وب سایت درگیر جریمه های گوگل و کاهش رتبه نگردد.

  سیماگر سابقه روشنی در حوزه طراحی سایت و سئو در ایران دارد.

با نگاهی به لیست پروژه های انجام شده توسط سیماگر خواهید دید که ما انواع پروژه های طراحی را در اندازه های متفاوت اجرا کرده ایم.

آنجایی که طراحی سایت حرفه ایی رقباتی بوده و طراحان آزاد زیادی در این حوزه فعالیت دارند، سیماگر سعی کرده است با ارائه بهترین خدمات با پایین ترین هزینه در این رقابت پیروز باشد.

هزینه پایین شاید مشخص ترین ویژگی سیماگر است.

بهینه سازی روش های بازاریابی، توسعه پروژه و تیم مجرب سیماگر به ما این اجازه را داده است تا پروژه ها را در کمترین زمان با کمترین هزینه توسعه دهیم.

از این رو است که قیمت پروژه های سیماگر حتی در مقایسه با بازار ایران بسیار پایین و مقرون به صرفه است.

دومین مزیت سیماگر کیفیت پروژه های انجام شده آن است.

ما همیشه سعی کرده ایم که با نظر و سلیقه مشتری بهترین محصول را ارائه دهیم.

برای همین است که بسیاری از وب سایت ها برای حل مشکلات طراحی و بهینه سازی سیماگر را به عنوان جایگزین توسعه دهنده اولیه سایت خود انتخاب می کنند.

سومین و شاید مهم ترین ویژگی سیماگر خدمات پشتیبانی وب سایت است.

شما باید شرکتی را برای توسعه وب سایت خود انتخاب کنید که به واسطه توان بقا در بازار بتواند وب سایت شما را در دراز مدت پشتیبانی نماید، که سیماگر تا کنون متعهدانه به این وظیفه پرداخته است.

علاوه بر این خدمات پشتیبانی با نازل ترین هزینه و در سریع ترین زمان توسط سیستم تیکت 24 ساعته انجام می پذیرد.

  شما می توانید برای پرداخت هزینه توسعه وب سایت یا اپلیکیشن از یکی از روش های زیر اقدام نمایید:  

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map
image
shape
shape
shape
shape
واتساپ
واتساپ
سوالی دارید؟ در خدمتیم.