طراحی سایت در ژجیانگ چین

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت در ژجیانگ چین کسب وکار اینترنتی حرفه ای به صورت فروشگاهی و یا خدماتی در سطح اینترنت یکه تازی کنید. داشتن یک وب سایت حرفه ای و بهینه سازی و سئو کردن آن میتواند وضعیت اقتصادی شما را تغییر دهد. یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی که علی الخصوص در این دوره ویروس منحوس کرونا میتوان انجام داد، سرمایه گذاری بر روی کسب و کار اینترنتی میباشد. شرکت سیماگر از معدود شرکت های معتبر در زمینه طراحی سایت، سئو سایت ، تبلیغات و برندینگ و بازرایابی اینترنتی است که توانسته با کنار هم قرار دادن یک تیم متخصص در هریک از زمینه های فوق برای مشتریان ارزش آفرینی و توسعه بازار داشته باشد. سیماگر خود را متعهد به توسه مشتریان میداند زیرا که توسه سیماگر در توسعه مشتریان میباشد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

با افزایش تعداد مؤسساتی که در رده بندی دانشگاههای جهانی 2020 حضور دارند ، تحصیلات عالی در چین در سالهای اخیر از توجهات زیادی برخوردار بوده است.

جمهوری خلق چین ، کشوری در شرق آسیا و پرجمعیت ترین کشور جهان است و جمعیت آن در سال 2017 حدود 1.

404 میلیارد نفر است.

تقریباً با 9،600،000 کیلومتر مربع مساحت را پوشش می دهد و سومین یا چهارمین کشور از نظر مساحت است.

رهنمودهایی از جمله پروژه 211 ، پروژه 985 و برنامه دانشگاه درجه دو - که هدف از آن ارتقاء استانداردهای 100 و 40 دانشگاه برتر چین است - همراه با سرمایه گذاری عظیم ملی ، دارای راکت شهرت آموزشی در چین بوده است.

پروژه 211 که در سال 1995 تأسیس شده است به منظور ارتقاء استانداردهای تحقیقاتی در دانشگاه های برتر چین طراحی شده است.

مؤسساتی که به یک استاندارد خاص می رسند با افزایش قابل توجهی بودجه پاداش می گیرند.

تعداد 112 مؤسسه آموزش عالی مرتبط با پروژه 211 وجود داشته است.

پروژه 985 سه سال بعد تاسیس شد و از یک استراتژی مشابه استفاده می کند ، اگرچه فقط 39 دانشگاه در نتیجه این پروژه حمایت مالی دریافت کرده اند و در سال 2011 اعلام شد که هیچ دانشگاه جدید قادر به عضویت در این گروه انحصاری نخواهد بود.

انتخابی ترین گروه لیگ C9 ، گروهی از نه دانشگاه برتر نخبگان کشور است که بین آنها 10 درصد بودجه تحقیقات ملی چین را دریافت می کنند.

ابتکار عمل جدید برنامه دانشگاه درجه یک بود که هدف آن ایجاد گروهی از دانشگاه های نخبه چینی و بخش های دانشگاهی مجزا به دانشگاه ها و رشته های کلاس جهانی تا پایان سال 2050 بود.

این لیست شامل 42 موسسه در سراسر کشور است.

دانشگاه Tsinghua در منطقه هایدیان در شمال غربی پکن واقع شده است.

در سال 1911 تأسیس شده است.

این بنا بیشتر معماری سنتی خود را حفظ کرده است ، بسیاری از ساختمانهای ساخته شده به سبک غربی ، که حاکی از تأثیر تاریخی آمریکا در محوطه دانشگاه است.

Tsinghua یک دانشگاه تحقیقاتی جامع است.

20 مدرسه و 54 بخش آن رشته های هنر ، اقتصاد ، آموزش ، مهندسی ، تاریخ ، مدیریت ، پزشکی ، حقوق ، ادبیات ، فلسفه و علوم را در بر می گیرد.

از لحاظ زندگی خارج از تحصیل ، این دانشگاه بیش از 110 انجمن دانشجویی دارد که علوم و فن آوری ، ورزش ، هنر و رفاه عمومی را تحت پوشش خود قرار می دهد.

دانشگاه پکینگ عضو لیگ C9 است ، که مشابه گروه لوی لیگ در ایالات متحده است و به طور کلی یکی از موسسات دارای رتبه بالا در چین است.

این نخستین دانشگاه ملی مدرن در چین بود و از زمان تأسیس در سال 1898 ، به عنوان یک مؤسسه آموزشی برجسته شهرت یافت.

بسیاری از نخبگان و دارنده های جایزهی سیست و صنعت در این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.

این دانشگاه برای تشویق مبادلات بین المللی دانشجویی با دانشگاه کرنل ، دانشگاه ییل ، ​​دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن ، دانشکده امور بین الملل پاریس ، دانشگاه واسدا ، دانشگاه ملی سئول و دانشگاه توکیو برنامه های مشترکی را ایجاد کرده است.

برندگان جایزه نوبل ، Tsung-Dao Lee و Yang Chen Ning در این دانشگاه بوده اند.

دانشگاه علم و فناوری چین یک دانشگاه ملی تحقیقاتی در هافی ، استان آنهویی است.

این کشور برای تقویت آموزش علوم و فن آوری در چین تأسیس شده است.

در این جا 15 مدرسه وجود دارد ، تدریس علوم فیزیکی ، علوم زندگی ، مهندسی نرم افزار و فن آوری الکترو نوری از جمله بسیاری دیگر از رشته های علوم و فناوری است.

همچنین دو آزمایشگاه ملی وجود دارد که مرکز ملی پرتونگاری سنکروترون و آزمایشگاه ملی علوم فیزیکی هافی است و تنها دانشگاه در کشور چین است که این کار را انجام داده.

این موسسه همچنین دارای یک کتابخانه بزرگ ، یک شبکه رایانه ای درجه یک و یک بیمارستان است که دانش آموزان ، کارمندان و خانواده های آنها را معالجه می کند و امکانات آموزشی را برای دانشجویان پزشکی فراهم می کند.

دانشگاه ژجیانگ یکی از قدیمی ترین و منتخب ترین دانشگاه های چین است که در سال 1897 تأسیس شده است.

تحقیقات در دانشگاه 11 رشته دانشگاهی را شامل می شود: کشاورزی، هنر، اقتصاد، مهندسی،تاریخ، قانون، ادبیات، مدیریت، دارو، علوم طبیعی، و فلسفه تعدادی از مراکز تحقیقاتی در محوطه دانشگاه واقع شده اند که شامل شش مرکز تحقیقاتی مهندسی ملی ، سه مرکز تحقیقات ملی علوم انسانی و علوم اجتماعی و 13 آکادمی مطالعات مستقل است.

این دانشگاه با بیش از 140 دانشگاه در 30 کشور جهان همکاری دارد ، از جمله کالج امپریال لندن ، دانشگاه پرینستون و دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign.

دانشگاه فودان شامل چهار دانشگاه در مرکز شهر شانگهای است: هندان ، فنگلین ، ژانگجیانگ و جیانگوان.

دانشگاه با تدریس رویکرد هنرهای لیبرال را تدریس می کند که تعدادی از دوره های آن به زبان انگلیسی تدریس می شود.

همچنین بین المللی شدن تقریباً در 200 دانشگاه خارج از کشور از جمله دانشگاه کلمبیا ، دانشگاه تورنتو ، دانشگاه سیدنی ، KU لوون ، دانشگاه منچستر و علوم پو ، از اولویت های بالایی در این موسسه برخوردار است.

دانشجویان همچنین برای رفتن به صرافی ها بین المللی تشویق می شوند و حدود 40 درصد تصمیم به انجام این کار بگیرند.

دانشگاه بسیار انتخابی است و کمتر از 0.

2 درصد از امتحان کنندگان ورود به جلسه کالج ملی ("Gaokao") پذیرفته می شوند.

دانشگاه نانجینگ ، که تاریخ خود را به سال 1902 می برد ، یکی از موسسات آموزش عالی دولتی چین است.

این عضو لیگ C9  و گروهی از موسسات آموزش عالی پیشرو است که اغلب به Ivy League ایالات متحده یا گروه راسل انگلیس تشبیه می شوند و بودجه اضافی از دولت چین دریافت می کنند.

این دانشگاه در شهر با همین نام ، در استان جیانگ سو ، در حدود 185 مایلی غرب شانگهای واقع شده است.

این مجموعه رشته هایی مثل زمینه هایی مانند علوم انسانی ، علوم اجتماعی ، علوم طبیعی ، مهندسی و مدیریت ارائه می دهد.

درمجموع ، نانجینگ دارای 21 مدرسه است که دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و تحقیقاتی را برگزار می کنند.

این دانشگاه دارای یکی از بزرگترین کتابخانه های چین است که دارای بیش از 4.

5 میلیون جلد کتاب است.

این فعالیت ها در سه پردیس گسترش یافته است: در گلو در مرکز شهر؛ پوکو ، در کرانه شمالی رودخانه یانگ تسه؛ و پردیس بین المللی خیانلین ، در شرق شهر.

این دانشگاه ادعا می کند نقش مهمی در توسعه سیاست و جامعه چین داشته است.

گروهی از کمونیست های دانشکده عالی عادی نانجینگ ، پیشرو موسسه مدرن ، با معرفی نظریه مارکسیسم به عموم مردم چین در اوایل دهه 1920  بوده است.

محققان و دانشجویان این موسسه همچنین نقش مهمی در مبارزه این کشور علیه اشغال ژاپن و توسعه دولت مدرن چین داشتند.

امروزه این دانشگاه با مؤسسات آموزش عالی در سراسر جهان ارتباط برقرار کرده است و چندین مؤسسه مشترک از جمله مرکز مطالعات چین و آمریکا را با همکاری دانشگاه جانس هاپکینز تاسیس کرده است.

دانشگاه جیانگ تانگ شانگهای (SJTU) ، به عنوان یکی از مؤسسات آموزش عالی که از سابقه طولانی و شهرت جهانی در چین برخوردار است ، یک دانشگاه مهم است که به طور مستقیم تحت مدیریت وزارت آموزش و پرورش (MOE) جمهوری خلق چین و توسط دولت شهرداری شانگهای با هم ساخته شده است.

SJTU در طی حدود 120 سال تلاش بی وقفه ، به یک دانشگاه برتر جامع ، تحقیق گرا و بین المللی در چین تبدیل شده است.

SJTU تا به حال 30 مدرسه یا بخش ، 31 موسسه تحقیقاتی ، 13 بیمارستان وابسته ، 2 موسسه تحقیقات پزشکی وابسته ، 12 واحد به طور مستقیم و 6 شرکت مستقیم وابسته ، با 16129 دانشجوی کارشناسی ارشد و 30.

217 دانش آموختگان تحصیلات تکمیلی (14439 داوطلب کارشناسی ارشد و 7،882 نامزد مدرک دکترا) ، 2982 دانشجوی خارج از کشور (از جمله 1698 نفر دانش آموخته تحصیلات تکمیلی هستند).

دانشکده دانشگاه شامل 3.

061 معلم تمام وقت (از جمله 982 نفر استاد) ، 22 عضو آکادمی علوم چین ، 22 عضو آکادمی مهندسی چین هستند.

SJTU دارای 67  دوره کارشناسی است که شامل 9 رشته اصلی: اقتصاد ، حقوق ، ادبیات ، علم ، مهندسی ، کشاورزی ، پزشکی ، مدیریت و هنر است.

SJTU رتبه برتر را در 7 رشته تحقیق شامل مهندسی ، مواد ، شیمی ، پزشکی بالینی ، علوم کامپیوتر ، فارماکولوژی و سم شناسی و زیست شناسی و بیوشیمی کسب کرده است.

SJTU به طور فزاینده ای به سطح بالایی از تحقیقات علمی و نوآوری در فناوری دست یافته است.

SJTU هم از نظر تعداد ملی (1083) و هم از نظر بودجه تحقیقاتی (3.

69 میلیارد) که توسط بنیاد ملی علوم طبیعی چین پشتیبانی می شود ، پیشرو کشور است.

تعداد مقالات تحقیقاتی و مقاله های کنفرانس بین المللی رتبه اول در چین را دارند.

انجام مأموریت حفظ میراث فرهنگی ، و جستجوی حقیقت ، مسئولیت زنده کردن ملت چین و پیشرفت در جهت منافع بشر ، امروز این دانشگاه صد ساله با هدف تبدیل شدن به جهانی جامع ، تحقیق گرا و بین المللی قایقرانی می کند.

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

map