طراحی سایت در Taejon-gwangyoksi کره جنوبی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

وب سایت، امکان حضور هر شخص، مجموعه، شرکت و سازمان را در دنیای وب فراهم می کند. داشتن یک وب سایت اینترنتی مانند داشتن یک مغازه، فروشگاه و یا فضایی است که دارای هیچ محدودیت مکانی و زمانی نیست و در دسترس کل جهان می باشد. با ما همراه باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن شما را وراد فضای کسب و کار اینترنتی کنیم.

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر و باسابقه و فعال در زمینه تولید تخصصی طراحی سایت ، سئو و بازاریابی اینترنتی میباشد .با طراحی سایت در Taejon-gwangyoksi کره جنوبی شما میتوانید از بستر اینترنت به کسب و کار خود بپردازید و فرصت های فروش خود را با بهتر دیده شدن افزایش دهید.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

منبع تصویر، Reuters کیم جونگ اون دستور تخریب "تمام ساختمان‌های بد منظر" را صادر کرد کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی دستور تخریب تمام هتل‌ها و ساختمان‌هایی که توسط کره جنوبی در یک مرکز معروف توریستی ساخته شده بود را صادر کرد.

به گفته رسانه‌ حکومتی کره شمالی آقای کیم این مجموعه را که در کوهستان کومگنگ ساخته شده، مانند "سرپناهی موقت در یک منطقه مصیبت‌زده" توصیف کرده است.

این مرکز زمانی به عنوان نماد همکاری دو کره تلقی می‌شد.

اما آقای کیم به دنبال بازدید از آن به نتیجه رسید که بهتر است به حضور سئول در آن پایان دهد.

شماری از کارشناسان عقیده دارند که این تصمیم به دنبال تبلیغات اخیر در کره شمالی مبنی بر نیاز به "اتکا به خود" برای موفقیت و دوام است.

منبع تصویر، EPA بازدید از مرکز تفریحی کره شمالی در سال ۱۹۹۸ شروع شد منبع تصویر، AFP خبرگزاری رسمی کره شمالی تعدادی عکس از بازدید رهبر این کشور منتشر کرد مرکز کوهستانی کومگنگ در شرق کره شمالی است.

شرکت‌های کره جنوبی این مرکز را در دهه ۱۹۹۰ و در یکی از زیباترین کوهستان‌های شبه‌‌جزیره کره ساختند.

صدها هزار گردشگر کره جنوبی با کنترل سفت و سخت اجازه بازدید از این مرکز را پیدا کردند، اما در سال ۲۰۰۸ پس از این که یک سرباز کره شمالی یک زن توریست جنوبی را به ضرب گلوله کشت، این فرآیند متوقف شد.

سال ۲۰۱۱ کره شمالی دارایی‌های همسایه جنوبی‌اش در این مرکز را مصادره و باقیمانده کارمندان این کشور را اخراج کرد.

روز چهارشنبه خبرگزاری رسمی کره شمالی اعلام کرد، آقای کیم از این مرکز بازدید کرده و ساختمان‌های آن را "مخروبه" و "یک آش شله‌قلمکار بدون هیچگونه هویت ملی" توصیف کرده است.

این خبرگزاری گفت: "او دستور از بین بردن تمام ساختمان‌های بد منظر جنوبی و ساخت بناهایی مدرن به شیوه خود ما را صادر کرد.

" منبع تصویر، AFP آقای کیم تاکید دارد که کره شمالی متکی به خود باشد آقای کیم گفت که دیده شدن این ساختمان به عنوان نماد ارتباط شمال و جنوب گمراه کننده است و بجای آن، این مرکز باید به عنوان نماد استقلال کره شمالی تلقی شود.

آن طور که از کره شمالی گزارش شده، رهبر این کشور گفته است: "کوهستان کومگنگ بخشی از سرزمین ما است که به بهای خون بدست آمده است و حتی صخره و درخت آن هم مرتبط با اقتدار و افتخار ما است.

" رسانه حکومتی کره شمالی همواره کیم جونگ اون را به عنوان رهبری مقتدر و الهام‌بخش تصویر می‌کند.

حدود سه هفته پیش خبرگزاری کره شمالی تصویری از رهبر این کشور سوار بر اسبی سفید در کوه پکتو، بلندترین کوهستان شبه‌جزیره کره منتشر کرد.

منبع تصویر، AFP کوه پکتو یکی از مکان‌های مقدس کره شمالی است کره شمالی و جنوبی در حال حاضر روابط سردی با یکدیگر دارند.

کره شمالی از مانورهای نظامی مشترک همسایه جنوبی‌اش با آمریکا عصبانی است و اوایل تابستان پیشنهاد ادامه گفتگو با این کشور را رد کرد.

دو کشور هنوز به طور رسمی در جنگ با یکدیگر به سر می‌برند.

گرچه درگیری نظامی دو کشور در سال ۱۹۵۳ تمام شد اما هرگز توافق صلحی با هم امضا نکردند.

© 2020 بی بی سی.

بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست.

سیاست ما درباره لینک دادن به سایت های دیگر.

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map