طراحی سایت دوشیزه ماهی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

اصلا ما چرا باید طراحی سایت دوشیزه ماهی داشته باشیم ؟؟

استیو جابز هم مالک شرکت اپل هم نه به این شکل اما این سوال را پرسیده بود. او تک تک عملیات هایی را که در شرکتش انجام می شد را به چالش کشید و همه نیروهای کاری از مهندسان گرفته تا پرسنل مالی را به انجام کارها به روشهای متفاوتی با گذشته واداشت. زیرا همیشه از آنها می خواست که راجع به اینکه چرا کاری را به یک روش خاصی انجام می دهند فکر کنند و این جواب که “خب این روش ایه که همه همینطوری انجام میدن” اصلا برای او قانع کننده نبود.

من وقتی چندین سال پیش اولین حرفه تجاری خود رو شروع کردم اولین چیزی که از خودم پرسیدم این بود که آیا من به یک وبسایت نیاز دارم؟ چرا چنین فکری کردم؟ چرا من به وب سایت نیاز دارم؟ به چه شرکت طراحی سایت اعتماد کنم؟

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر در زمینه طراحی سایت و سئو سایت ، تبلیغات ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ میباشد که آماده مشاوره و آگاه سازی شما مشتریان گرامی در جهت توسعه کسب وکار اینترنتی میباشد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

کد خبر 5708 مهر ۲۴, ۱۳۹۸ خبرگزاری, دانستنی نظرات (۰) دوشیزه‌ ماهی ها بومی آب‌های اقیانوسی گرمسیری هستند و در مواقع خطر و روبرو شدن با ماهیان صیاد قادرند به کمک لکه بزرگ در باله پشتی خود از خطر فرار کنند نوعی دامسل یا دوشیزه‌ ماهی در مواقع خطر و روبرو شدن با ماهیان صیاد یا مهاجم دیگر قادر است با کمک لکه بزرگ چشمی که در باله پشتی خود دارد باعث سردرگم کردن صیاد شده و شانس زنده ماندن خود را افزایش دهد.

دوشیزه ماهی‌های جوانتر نه تنها قادرند در تیغه پشتی خود یک چشم مجازی بزرگ ایجاد کنند بلکه سایز چشمان واقعی خود را نیز کاهش می‌دهند.

این تغییرات باعث می‌شود تا ظاهر ماهی به شکلی درآید که انگار سر آن در جهت مخالف قرار گرفته است و همین امر سبب می‌شود ماهی مهاجم که قصد بلعیدن دوشیزه‌ماهی را دارد گیج شده و فریب بخورد.

در قسمت درباره من بخوانید نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تصویر امنیتی * شما میتوانید خبرهای تولیدی و اقتباسی خود را برای ما ارسال کنید تا با نام خودتان در سرویس خبری سایت منشر شود ارسال خبر + شرایط دستگاه جوجه کشی

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

map