طراحی سایت زیپ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت زیپ شما در سطح اینترنت میتوانید کسب و کار سنتی خودتان را رونق دهید داشتن یک وب سایت و بهینه سازی آن ( سئو سایت ) دارای فواید بسیاری است، بسیاری از شرکت‌های طراحی وب سایت وجود دارند که نه تنها کارشان گویای کیفیت کار بالای آنهاست بلکه مشاوره های قوی در زمینه تبلیغات و برندینگ و بازاریابی اینترنتی دارند که با ارائه این مشاوره ها جای هیچ گونه نگرانی برای شما باقی نمی‌گذارند.

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر در زمینه طراحی سایت و سئو سایت است و آمادگی کامل خود را در زمینه توسعه کسب وکار اینترنتی داریم با توجه به این نکته که اکثر شما دوستان افراد بسیار باهوشی هستید و این رو خوب میدونید که اکثر موفقیت ها هم پشت ترس ها قرار گرفته پس ترس خود را کنار بگذارید و با یک مشاوره از دنیای وب سایت های اینترنتی کسب در آمد کنید.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

طراحی سایت بر پایه ریسپانسیو سفارش طراحی سایت خدمات میزبانی وب و دامنه اطلاعات بیشتر نمونه کارهای ما بهترین معرفی ما هستند نمونه کارهای ما را ببینید   با استفاده از پکیج های طراحی سایت ایران مدرن می توانید پس از مشخص کردن نوع سایت موردنظرتان، یکی از پلن های نقره ای، طلایی و یا الماس را که نیاز شما را پوشش می دهد انتخاب نمایید و در مرحله بعدی یکی از قالب های حرفه ای را انتخاب نمایید و آنرا سفارش دهید تا وب سایت طبق سلیقه شما طراحی و آماده سازی گردد.

نظر آقای آصفی زاده چند هفته اي به دنبال طراحان حرفه اي وب سايت بودم تا اينكه با گروه اطلس وب آشنا شدم و نمونه كارهاي انجام شده را ديدم و تصميم گرفتم كار طراحي را به اين تيم واگذار نمايم و اين اطمينان را دارم اين پروژه يك كار منحصر به فرد خواهد بود.

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

map