طراحی سایت سيستم هاي ارتباطي و انتقال مخابرات

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت سيستم هاي ارتباطي و انتقال مخابرات کسب وکار اینترنتی خود در شبکه های اجتماعی را پررنگ نمایید. شاید این جمله کمی برایتان عجیب به نظر برسد منتها منظور از اینکه از طریق شبکه اجتماعی این تجربه رو داشته باشید این هست که داشتن یک طراحی سایت ملزومه موفق شدن در اینستاگرام میباشد و بر اساس تحقیقات بررسی شده در سطح جهانی این موضوع به اثبات رسیده که برای موفق شدن یک کسب و کار در سطح اینترنت شما میبایست تمامی زیرساخت های اصلی را آماده داشته باشید از جمله این زیرساخت ها طراحی سایت، سئو سایت ، تبلیغات ، برندینگ و بازاریابی است که همه این ها را میتوانید در شرکت سیماگر تجربه نمایید. کادر متخصص و هزینه مناسب و بجا شما را در توسعه اینترنتی چند گام به جلو خواهد برد.

shape main-pic

تلفن همراه

0912 144 23 55

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 823 826 3

خدمات ما

رتبه نخست جشنواره بین المللی خوارزمی مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی سیماگره ای پروانه بهره برداری از سازمان صنعت، معدن گواهینامه عضویت در سندیکای تولیدکنندگان تجهیزات فناوری اطلاعات گواهی عضویت در اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی پیام تبریک ریاست جمهوری برای رتبه نخست طرح های توسعه ای گواهی عضویت در سندیکای صنعت مخابرات ایران گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت های انفورماتیکی تقدیرنامه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گواهی تحقیق و توسعه از سازمان صنعت، معدن و تجارت International standard of quality management system ISO 9001:2015 تقدیرنامه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گواهی تایید نمونه محصول DWDM 100Gb/s سیماگر.

com +98-21-0912-8238263 http://sinacomsys.

com تهران، سیدخندان، خیابان دکتر شریعتی، خیابان محبی، پلاک31 بزرگراه شهید لشکری، بلوار دکتر عبیدی، پلاک 96 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت سینا می‌باشد ©Copyright 2019

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map
image
shape
shape
shape
shape
واتساپ
واتساپ
سوالی دارید؟ در خدمتیم.