طراحی سایت مصالح ساختمانی پلاستیکی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

طراحی سایت مصالح ساختمانی پلاستیکی از فرصت هایی است که شما را با ما آشنا کرده است ، بله شما از این طریق با ما آشنا شدید تا برای داشتن یک سفر درآمد زا در اینترنت آماده شوید. شاید تابحال این اتفاق برای شما افتاده باشه که رقیبتان در این اوضاع اقتصادی تلفن کاری اش زنگ خور به شدت زیادی دارد و شما در ذهنتان به این فکر فرو بروید که چرا کسب و کار شما که دقیقا هم صنف با او است چنین وضعیتی ندارد. ما برای شما این معما را حل خواهیم کرد شما با داشتن یک وب سایت حرفه ای و سئو کردن آن میتوانید در سطح اینترنت به قدری معروف شوید که پس از آن هر کاربری که نام فیلد شغلی شما یا کلماتی که معرف شغل شما هستند را در اینترنت و علی الخصوص در سایت گوگل جستجو کرد وب سایت شما جزو نمایش های برتر سایت گوگل قرار بگیرد و مشتری برای گرفتن خدمات و یا خرید محصول با کلیک بر روی سایت تان با شما ارتباط بگیرد.

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر و باسابقه موفق در این زمینه است و با یک تماس و مشاوره آگاهانه شما را به حضور در اینترنت ترغیب خواهد کرد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

مصالح ساختمانی زیر به دلیل مصرف زیاد  در صنعت ساختمان در دسته  پرمخاطب وب سایت مصالح مارکت قرار گرفته اند.

این محصولات شامل سیمان سیاه پرتلند تیپ ۲،سفال تیغه ،شن ،ماسه شسته ،ایزوگام ،آجر فشاری، سیمان سفید و … می باشد .

پس از انتخاب محصول مورد نظر و مقایسه قیمت، مناسب ترین تامین کننده را انتخاب نمایید.

سیمان سیاه پرتلند تیپ ۲ قیمت سیمان سیاه پرتلند تیپ ۲ ازکیسه ای ۸,۸۰۰ تا ۱۱,۰۰۰ تومان توری مرغی پلاستیکی قیمت توری مرغی پلاستیکی ۴,۲۰۰ تا ۴,۹۰۰ تومان ایزوگام قیمت ایزوگام ۱۱۰,۰۰۰ تا ۱۵۰,۰۰۰ تومان سفال تیغه قیمت سفال تیغه ۶۰۰ تا ۷۲۰ تومان آجر فشاری قیمت آجرفشاری ۱۱,۰۰۰ تا ۱۴,۲۰۰ تومان سیمان سفید قیمت سیمان سفید پاکت ۵۰ کیلویی ۱۶,۰۰۰ تا ۱۹,۰۰۰ تومان به طور کلی رشد قیمت تمام شده در صنعت ساختمان تحت تاثیر سه عامل اصلی زمین ، مصالح و دستمزد است.

زمین قابل ساخت در این کره خاکی متراژ محدودی دارد و همین محدودیت باعث شده در طول تاریخ بهای آن روند صعودی داشته باشد.

مصالح ساختمانی نیز عمدتا ازمعادن و منابع طبیعی تامین می گردد و علاوه بر محدودیت مقدار در سطح جهان ،همچنین وجود هزینه های رو به افزایش استخراج مواد اولیه ، حمل مواد اولیه تا کارخانه ها ، اعمال فرایند تبدیل و تولید در واحد های صنعتی، بسته بندی و حمل مجدد به محل اجرای پروژه ها باعث ایجاد هزینه های سربار و روند صعودی قیمت آن می گردد.

نکته دیگر تنوع مصالح مورد نیاز از صفر تا صد ساخت یک ساختمان است همانظور که در پایین توضیح داده شده این تنوع در تخصص و مجریان ساختمان نیز وجود دارد هزینه های دستمزد و نیروی کار در یک چرخه متاثر از قیمت مصالح و قیمت تمام شده ساختمان دراین صنعت است.

تنوع تخصص در این خدمات بسیار زیاد است از مجریان فنداسیون و اسکلت تا بخش بنایی، گچ کار ، آجر کار ، کاشی کار، برق کار،مجری تاسیسات ، نقاش و بسیاری تخصص دیگر.

در ایران، در پنج دهه اخیر صنعت ساختمان با فراز و نشیب هایی اما همواره در رونق بوده است.

در بخش دولتی مقدار عمده ایی از درآمد های صادرات نفت در حوزه راه سازی، سد سازی ،ابنیه و ساختمان هزینه شده است و در بخش خصوصی نیز با توجه به سود دهی نسبتا مناسب، سرمایه های سرگردان به سمت ساخت و ساز ساختمان های مسکونی کوچک و متوسط یا پروژه های تجاری و اداری بزرگ سوق یافته است.

در پی نوسانات در بازار ارز بسیاری از بخش‌های اقتصادی تحت تاثیر قرار گرفته‌اند و مصالح ساختمانی نیز متاثر از آن بوده است.

محصولات فلزی اعم از تیرآهن و میلگرد، سیمان و کلیه مصالح وابسته به مواد شیمیایی مانند فوم های پلی اتیلن ، یونولیت ، انواع چسب و افزودنی های بتن نسبت به مصالح بومی مانند شن ، ماسه و گچ تاثیر بیشتری داشته است.

مصالح مارکت وب سایتی برای اطلاع رسانی بروزترین قیمت های انواع مصالح و خدمات ساختمانی برای پیمانکاران ، مجریان ، مهندسین و سرمایه گذاران حوزه ساخت و ساز در سراسر ایران : تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز و … می باشد.

وب سایت مصالح مارکت به عنوان مرجع اطلاع رسانی قیمت خرید و فروش  مصالح و خدمات ساختمانی امیدوار است همواره پلی باشد میان تامین کنندگان و مصرف کنندگان این صنعت گسترده بسیار پرمخاطب.

فرآورده‌ای از ماده‌ی خام سنگ‌گچ طبیعی که حاصل پخت و آسیاب در دمای ۱۶۰ تا ۱۸۰ درجه‌ی سلسیوس است، به عنوان گچ ساختمانی شناخته می‌شود.

این فرآورده نوعی پودر سفید رنگ می‎‌باشد که در صورت ترکیب با آب به شدت سخت می‌گردد.

این ماده  از جمله مصالحی است که در صنایع ساختمان سازی از اهمیت به خصوصی برخوردار است.

فروشگاه اینترنتی مصالح مارکت با معرفی تامین کننده مصالح ساختمانی با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت فرصت خرید آسان را در تمام مناطق تهران برای شما فراهم آورده است .

گچ قیمت گچ از ۲۸۰۰ تا ۹,۵۰۰ تومان هر کیسه ای ایزوگام، نام بازرگانی گونه‌ای عایق آمادهٔ ضد نم و رطوبت برای پوشاندن پشت بام، استخر و مانند آن است.

ایزوگام پوششی است برای عایق کردن که برای جلوگیری از رخنه و نفوذ آب به‌کار می‌رود، و از فرآورده‌های نفتی بدست می‌آید.

ایزوگام پوشش مقاومی از قیر و الیاف مصنوعی است که با گرما بر بستر بام چسبانده می‌شود و از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری می‌کند.

عمر ایزوگام بطور میانگین ۱۰ سال است.

هر متر ایزوگام شامل حدود ۳ کیلو قیر ، پودرو بقیه مواد افزودنی می باشد.

ایزوگام قیمت ایزوگام از ۱۰,۰۰۰ تا ۱۵,۰۰۰ تومان ، هر متری مزیت عمده پوکه معدنی نسبت به سایر مصالح ساختمانی مشابه وزن مخصوص بسیار کم، دارا بودن درجه سختی بالا و نفوذپذیری است.

پوکه معدنی عایق در برابر انتقال صوت و حرارت و مقاوم در برابر آتش سوزی می باشد.

پوکه صنعتی  تحت شرایط خاصی از خاک رسی که دارای درصد کمی زغال است و یا از مخلوط نمودن خاک رس با مواد هیدروکربوری و پختن آن در کوره دوار خفته تهیه می‌نمایند.

از موارد مصرف پوکه ، شیب دار کردن سقف ساختمان‌ها و هم سطح نمودن کف طبقات و ساخت بلوک های سبک است.

پوکه قیمت پوکه از ۸۰,۰۰۰ تا ۹۵,۰۰۰ تومان هر متر مربع سیمان از ترکیب مصالح رس ، آهک ، سیلیس و اکسیدهای معدنی تشکیل شده که با حرارت دادن به این مواد ، جسمی حاصل میشود که به آن کلینگر می گویند برای بدست آوردن انواع تیپ های مختلف سیمان مانند تیپ ۲ ، ۳ ، ۴ و تیپ ۵ ، سیمان را به میزان متفاوت با سنگ گچ آسیاب شده ترکیب می نمایند.

انواع دیگر سیمان ، سیمان پرتلند و سیمان پرزلانی است.

در واقع  سیمان فراورده ای است شیمیایی، که در نتیجه ترکیب  با آب  شکل می گیرد و سفت می شود و محصول حاصله، در مقابل آب و رطوبت با دوام و مقاوم است سیمان یکی از مصالح ساختمانی پرکاربرد در صنعت ساخت و ساز است و در تمامی مراحل ساختمان به عنوان ملات چسباننده از آن استفاده می شود.

وب سایت مصالح مارکت با معرفی عرضه کنندگان مصالح و خدمات ساختمانی در سراسر ایران امکان انتخاب بر اساس نزدیک ترین و مناسب ترین تامین کنندگان را برای شما فراهم می نماید.

سیمان پوزلانی قیمت سیمان پوزولانی پاکت ۵۰ کیلویی ۹,۲۰۰ تا ۱۱,۷۰۰ تومان سیمان سیاه پرتلند تیپ ۵ قیمت سیمان سیاه پرتلند تیپ ۵ پاکت ۵۰ کیلویی ۹,۳۰۰ تا ۱۱,۴۰۰ تومان سیمان سفید قیمت سیمان سفید پاکت ۵۰ کیلویی ۷,۰۵۰ تا ۸,۸۰۰ تومان سیمان گروت پرتلند قیمت سیمان گروت پورتلند ۸,۹۰۰ تا ۱۱,۴۰۰ تومان سیمان سیاه پرتلند تیپ ۲ قیمت سیمان سیاه پرتلند تیپ ۲ هر کیسه ایی از ۸,۸۰۰ تا ۱۱,۰۰۰ تومان بلوک سیمانی یک قطعه ساخته شده از ماسه، سنگ، سیمان، آب و برخی مواد افزودنی شیمیایی و معدنی است و معمولاً شکل آن با توجه به قالب دستگاه متفاوت است.

بلوک سیمانی معمولاً به صورت  توخالی یا در بعضی شرایط توپر ساخته می شوند .

بلوک سیمانی در دو نوع  بلوک سیمانی سنگین و بلوک سبک (لیکا) در بازار یافت می شود که در ساخت بلوک سیمانی سبک برای کاهش وزن آن از پوکه معدنی یا پوکه صنعتی استفاده می گردد.

وب سایت اطلاع رسانی قیمت مصالح مارکت با معرفی بهترین فروشنده ها در سراسر کشور امکان خرید آسان با قیمت ارزان را برای شما فراهم کرده است کافی است روی یکی از انواع بلوک سیمانی مورد نظر خود کلیک کنید.

بلوک سیمانی سبک قیمت بلوک سیمانی سبک از ۱,۳۵۰ تا ۱,۵۲۰ تومان بلوک سیمانی سنگین قیمت بلوک سیمانی سنگین ۸۰۰ تا ۹۸۰ تومان توری مرغی در روستاها و باغات برای محصور کردن محوطه ای جهت نگهداری پرندگان و حیوانات اهلی کوچک استفاده می شود و نام آن نیز از همین کاربرد آمده است، توری مرغی علاوه بر استفاده در کشاورزی درصنعت ساختمان نیز استفاده های فراوان دارد، به عنوان مثال در زیرسازی های کاشی کاری ، سیمان کاری و گچ کاری مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین به عنوان محافظ و ثابت کننده عایق هایی مانند پشم شیشه و پشم سنگ در دیوار یا سقف سوله ها و ساختمان ها به کار میرود، در محوطه سازی ساختمانها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

توری مرغی  به دو نوع مختلف تقسیم می شود ، توری مرغی پلاستیکی و توری مرغی گالوانیزه.

برای اطلاع از قیمت توری مرغی روی انتخاب خود کلیک فرمایید.

توری مرغی گالوانیزه قیمت توری مرغی گالوانیزه ۳,۷۰۰ تا ۴,۲۰۰ تومان توری مرغی پلاستیکی قیمت توری مرغی پلاستیکی ۴,۲۰۰ تا ۴,۹۰۰ تومان آجر از اصلی ترین مصالح ساختمانی به شمار می رود.

در گذشته در معماری ایرانی آجر جایگاه بسیار ویژه ای داشته که خوشبختانه اخیرا مجدد احیا شده است.

آجر علاوه بر رایج ترین روش چیدمان دیوار مستحکم ،هم در دکوراسیون داخلی و هم در نمای خارجی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

در بسیاری موارد آجر به عنوان یک مصالح سازه ای استفاده میشود که زیبایی و قابیلیت نمای نهایی را نیز داراست.

آجر از پختن خاک رس به دست می آید و در ابعاد و رنگ های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد.

که رایج ترین آن رنگ اخرایی و در ابعاد ۲۰*۱۰*۵ سانتیمتر است.

قالبا از آجر به عنوان پرکاربردترین مصالح در صنعت ساختمان استفاده می شود.

آجر دارای انواع آجر فشاری و آجر ماشینی است.

با وب سایت اطلاع رسانی قیمت مصالح مارکت خریدی با کیفیت و ارزان را تجربه کنید ، کافی است بر روی آجر مورد نظر کلیک کنید.

آجرماشینی ده سوراخ قیمت آجر ماشینی ده سوراخ ۲۰۰ تا ۴۴۰ تومان آجر فشاری قیمت آجرفشاری ۱۳,۹۰۰ تا ۱۴,۸۰۰ تومان سازه های بتنی ممکن است به منظور رفع و تعمیر ترک های سطحی و یا فرسایش نیازمند تعمیراتی از قبیل وصله گذاری یا روکش مجدد شوند .

با این وجود هنگامی که سطح بتنی بیش از حد آسیب دیده باشد ؛ این اصلاحات کوتاه مدت باعث اتلاف وقت و هزینه می شود .

در این… دوغاب سیمان از زمان های باستان به کار می رفته و استفاده از آن به عنوان یکی از بادوام ترین انواع مصالح فونداسیون در ساخت و ساز در سر تا سر جهان ادامه یافته است .

اما دوغاب سیمان در واقع چیست ؟ دوغاب سیمان که گاهی اوقات دوغاب بتنی نیز نامیده می شود ؛… بتن اسفنجی (FC concrete ) یا بتن فوم نوعی بتن هوادهی شده است که عمدتا از سیمان و منافذ هوا همراه با مواد پر کننده ای مانند خاکستر بادی یا ماسه تشکیل شده است .

منافذ هوای موجود در این بتن از هم زدن هوا با یک ماده کف کننده تشکیل می شود.

اندازه حباب… مصالح ساختمانی مقاوم در برابر حرارت های بالا در فرم های گوناگونی وجود دارند ؛ برای نمونه از آجر نسوز گرفته تا سیمان نسوز که به دست آمده از ترکیب کلینکر با مقاومت حرارتی و مصالح سنگی ویژه می باشد .

یکی از موارد کاربرد سیمان در ساختمان ساخت شومینه می باشد .

البته که… موزاییک واش بتن موزاییکی بتنی می باشد که سطح خارجی خمیر سیمان آن به منظور نمایان شدن سنگدانه های داخل بتن برداشته شده است .

نام آن نیز به سبب فرآیند انجام شده (شسته شدن لایه سطحی بتن توسط فشار آب ) واش بتن یا washed concrete  (بتن شسته شده ) می باشد .

موارد… سلام.

ممنون .

خیلی خوب بود.

از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم سلام.

وبسایت جالبی دارید.

دستتون درد نکنه مطلب بسیار خوبی بود.

ممنون بهترین وبسایتی که تاحالا دیدم.

ازتون متشکرم اقا خیلی وبسایتتون عالیه سلام.

خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه اقا خیلی وبسایتتون عالیه نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه نام * ایمیل * وبسایت Post comment قوانین و مقررات   مصالح مارکت تنها پلی است میان خریداران و فروشندگان مصالح ساختمانی و هیچ منفعت و مسئولیتی در معاملات صورت گرفته ندارد.

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات ، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

map