طراحی سایت موز

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت موز در اینترنت شما میتوانید کاری کنید که کسب و کارتان بیشتر دیده شود. شما ابتدا به ساکن میبایست یک طراحی سایت انجام دهید و پس از آن برای بهینه سازی و نمایش داده شدن بر اساس کلماتی که مرتبط با فضای شغلی تان است وب سایت تان را به اصطلاع سئو کنید . در صورتی که برنامه های خیلی بیشتر و قوی تری مدنظر دارید میبایست وب سایت تان را در فضای وب سایت های پر بازدید تبلیغات نمایید و البته همواره این موضوع رو دقت نمایید که به برندینگ برندتان ضربه ای وارد نشود. شرکت سیماگر با دارابودن کادر تخصصی قوی در موضوعات ذکر شده آماده همکاری با شما عزیزانی که هوشمندانه بدنبال توسعه زیرساخت کسب و کارتان هستید میباشد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

نام کاربری: رمز عبور: در مقاله آموزش Moz (آموزش سایت موز) و همینطور اموزش ابزار Mozbar بصورت تصویری و گام به گام خواهید خواند.

هر سوالی درمورد مقاله آموزش استفاده از سایت moz داشتید در قسمت نظرات بپرسید تا شما را راهنمایی کنم.

همانطور که می دانید Moz یکی از ابزارهای قدرتمند سئو بشمار می رود.

Moz به دو صورت رایگان با امکانات محدود و پولی در 3 پلن قابل استفاده است.

ثبت نام در سایت Moz رایگان است، در نسخه رایگان Moz، می توانید در هر ماه 10 بار از امکانات رایگان Moz بصورت محدود استفاده کنید.

با خرید اکانت Moz Pro می توانید از تمام امکانات Moz که شامل موارد زیر است، در یک ماه استفاده کنید.

در ابتدای مقاله آموزش سایت موز، می خواهم قسمت Free Seo Tools را آموزش دهم.

درصورتیکه بخواهید از نسخه رایگان Moz استفاده کنید، کافی است ابتدا وارد سایت شده و در آن ثبت نام کنید.

در محصول آموزشی Moz pro علاوه بر آموزش کامل Moz Pro، آموزش ساخت رایگان بی نهایت اکانت Moz Pro هم کاملا عملی داده شده است.

در قسمت Free SEO Tools، می توانید اطلاعات خلاصه شده ای از دامنه موردنظر بدست آورید.

برای این کار نام دامنه خود یا رقیب را وارد کنید.

در همان صفحه اطلاعات زیر را نمایش می دهد:   درنظر داشته باشید اطلاعاتی که در این قسمت ها از ابزار Moz مشاهده می کنید، دقیق نیست.

در این قسمت از اموزش سایت موز، می توانید آموزش ابزار Mozbar را مطالعه کنید.

ابزار Moz یک ابزار رایگان از سوی Moz برای بررسی DA، PA، Spam score و تعداد لینک های مربوط به صفحه، دامنه و زیر دامنه ارائه گردیده است.

ابزار MOZ در زمان نگارش این نوشته فقط برای مرورگر Chrome ارائه شده است.

    همانطور که خواندید درصورت تهیه اکانت Moz Pro می توانید در نوارابزار Moz Bar موارد زیر را بررسی کنید: حالا با کلیک روی هر کدام از موارد بالا در Moz bar، به سایت Moz هدایت می شوید و در آنجا می توانید اطلاعات بیشتری را مشاهده کنید.

در این قسمت با مفاهیم مرتبط با اموزش سایت موز اشنا می شوید.

1- DA (یا Domain Authority) یا اعتبار دامنه (قدرت دامنه)، معیاری است که از طرف Moz ایجاد و توسعه داده شده است و بعنوان یک فاکتور پیش بینی می کند که یک سایت به چه صورتی در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) رتبه بندی می گردد.

امتیاز DA از یک تا 100 متغیر است، نمرات بالاتر احتمال بیشتری برای رتبه بندی دارد.

2- PA (یا Page Authority) یا اعتبار صفحه، مانند DA است با این تفاوت که نشاندهنده اعتبار تک تک صفحات سایت است و روی اعتبار دامنه تاثیر می گذارد.

برای اطلاعات بیشتر درمورد DA و PA می توانید مقاله دامین اتوریتی و پیج اتوریتی چیست را مطالعه کنید.

3- تعداد بک لینک ها:تعداد لینک هایی که دیگر سایتها به هر کدام از صفحات سایت شما داده اند.

هر چقدر تعداد لینک های باکیفیت و مرتبط با سایت شما بیشتر باشد، قطعا روی DA، PA و درنهایت روی رتبه سایت شما تاثیر دارد.

4- Spam Score: این معیار درواقع هر چقدر کمتر باشد بهتراست.

Spam Score نمایش دهنده درصد سایت هایی با ویژگی های مشابهی است که moz متوجه شده توسط Google جریمه یا مسدود اعلام شده است.

Spam Score براساس مدل یادگیری ماشینی است که 27 داده مشترک را در بین میلیون ها سایت مسدود یا جریمه شده در داده هایی که MOZ از آنها استفاده می کند، مشخص می کند.

عدد بالای اسپم اسکور در سایت شما به معنی اینکه سایت موردنظر اسپم هست، نمی باشد ولی حتما درمورد اینکه چرا این عدد است بررسی داشته باشید.

با کلیک روی آیکن این مورد،ابزار link explorer از سایت Moz بازشده و تصویری مشابه تصویر زیر را مشاهده می کنید: در تصویر بالا موارد زیر را مشاهده می کنید: قسمت Linking Domains: تعداد دامنه هایی که از آن بک لینک به سایت داده شده.

Domain Authority: اعتبار دامنه Spam Score: امتیاز اسپم Spam Score BreakDown: نمایش خلاصه درصدی از بک لینک ها که دارای محدوده اسپم اسکور 1تا30%، 31 تا 60%، 61 تا 100% نمودار: در پایین نموداری را مشاهده می کنید که شامل تعداد بک لینک های در محدود موردنظر است.

Export CSV: با کلیک روی گزینه Export CSV، می توانید لیست تمام بک لینک ها همراه با اسپم اسکور آن را دانلود و بررسی کنید.

در نهایت، در پایین صفحه فهرستی شامل جزئیات بک لینک ها با اسپم اسکور را نمایش میدهد.

(درصورت استفاده از اکانت رایگان MOZ، این فهرست کامل نیست)     امتیاز spam score سایت شما – این بدان معنا نیست که سایت شما به طور قطع اسپم است.

این درصد نشان دهنده طیف گسترده ای از سیگنال های بالقوه اعم از موارد مربوط به محتوا تا معیارهای کم قدرت است.

اگر سایت شما شامل هیچ پنالتی نشده باشد، نباید نگران نمره اسیم اسکور پایین یا متوسط باشید.

بهتر است از امتیاز اسپم اسکور برای  بررسی کیفیت بک لینکها استفاده کنید ، درضمن MOZ یه شما نشانه هایی به شما می دهد تا بتوانید تشخیص دهیدکدام یک از این بک لینک ها به نیاز به بررسی دارد.

امتیاز  spam score یک سایت دیگر– در این صورت هم این عدد نشانگر این نیست که سایت موردنظر اسپم است.

می توانید از این امتیاز برای بررسی و تحقیق درمورد آن سایت استفاده کنید.

قبل از Disavow کردن لینک های مربوط به سایت موردنظر به سایت خودتان، ابتدا محتویات سایت موردنظر و ارتباط آن را با ارتباط بک لینک گرفته شده را بررسی کنید.

  همانطور که در ابتدای مقاله خواندید این آموزش بصورت کامل است، بنابراین در این قسمت درمورد نشانه های اسپم اسکور خواهید خواند.

Moz از یادگیری ماشین و مجموعه گسترده ای از داده های آموزشی ، متشکل از دامنه های جریمه شده و مسدود شده شناخته شده ، برای شناسایی این سیگنالهای کلیدی مربوط به سایتهایی که جریمه شده یا بلوکه شده اند، استفاده کرده است.

27 نشانه مربوط به اسپم اسکور وجود دارد، این فهرست بصورت عددی است ولی اصلا هیچ اولویتی در این بین وجود ندارد:   در این قسمت از آموزش کار با سایت موز، درمورد قسمت page optimization (بهینه سازی صفحه) در ابزار Moz bar، می خوانید.

همینطور که در تصویری زیر مشاهده می کنید، می توانید با وارد کلمه کلیدی موردنظر، صفحه موردنظر از سایت را مورد بررسی سئوی On page و سئوی محتوا قراردهید.

این بخش شامل 3 قسمت، Summary ، Optimization Factors و On page content suggestion می باشد:   این بخش شامل برای بررسی لینک های داخلی و خارجی موجود در محتوای صفحه بازشده می باشد.

Followed: مشخص کردن لینک های Do Follow در صفحه No-Followed: مشخص کردن لینک های No Follow در صفحه External: مشخص کردن لینک های خارجی موجود در صفحه Internal: مشخص کردن لینک های داخلی موجود در صفحه می توانید همزمان تمام موارد بالا را فعال یا غیرفعال یا ترکیبی از موارد را فعال کنید، برای مثال با فعال کردن Followed و External، لینک های خارجی فالو مشخص می شود.

با وارد نمودن متن موردنظر در کادر جستجو ، متن های موردنظر در صفحه را مشخص می کند.

              امیدوارم ازمطالب موجود در مقاله اموزش سایت موز استفاده لازم را برده باشید.

  مقاله آموزش استفاده از سایت moz بروز خواهد شد، بنابراین حتما در خبرنامه سایت عضو شوید تا هیج آموزشی را از دست ندهید.

    از سال ۱۳۸۹ با طراحی سایت با زبانهای برنامه نویسی شروع کردم.

خیلی زمانبر و دردسر داشت.

اما الان طراحی سایت بدون کدنویسی را در زمانی کمتر و براحتی انجام میدم.

دانلود رایگان ۲ فصل اول کتاب راز طراحی سایت بدون کدنویسی به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

سلام وقت بخیر ببخشید برای من ابزار page optimiztion غیر فعال هست سلام وقت بخیر در سایت moz اگر دامنه ما ir باشه رو آنالیز نمیکنه؟ سلام ممنون دلیل مشکل اول: 1- عدم استفاده از اکانت moz pro، 2- مشکل داخلی خود moz 3- محدودشدن moz برای بررسی سایت موردنظر و در مورد دامنه ir مشکلی وجود ندارد، از ابزار moz bar هم استفاده کنید سلام خیلی ممنون از اموزشتون فقط امکانش هست با موارد دیگر مربوط به moz bar را اموزش دهید سلام حتما در روزهای اتی سلام و درود وقت بخیر بنده با ایمیل payam*****@gmail.

com عضو شدم ولی اموزش برای بنده ارسال نشد سلام بله مشاهده شد ایمیلتون ثبت شده و دیروز ساعت 14:24 ارسال شده پوشه های اسپم ایمیل رو هم بررسی کنید دیدگاه نام * ایمیل * وب‌ سایت محصول آموزشی کسب درآمد از سایت با تولیدمحتوا شما هم دنبال کسب درآمد از اینترنت بدون سرمایه اولیه هستید، پس برای توضیحات بیشتر روی تصویر بالا کلیک کنید محصول آموزشی طراحی سایت بدون کدنویسی اگر شما هم می خواهید بدون برنامه نویسی هر سایتی مثل همین سایت را راه اندازی کنید، روی عکس بالا کلیک کنید دانلود رایگان آموزش طراحی سایت با وردپرس جلسه اول طراحی سایت با وردپرس، شامل مفاهیم پایه و اساسی که هر فردی که می خواهد سایت طراحی کنید باید بداند دانلود رایگان آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی دریافت رایگان جلسه 1 و 2 آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی دانلود رایگان آموزش امنیت وردپرس قبل از اینکه مشکل امنیتی، باعث نفوذ به سایت، شود با روش های افزایش امنیت وردپرس آشناشوید.

دانلود کتاب راه اندازی کسب و کار اینترنتی راهنمای سریع راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای راه اندازی سایت می توانید اموزش های مربوط طراحی سایت بدون کدنویسی که با استفاده از ورپرس است، استفاده کنید.

(اموزش طراحی سایت با وردپرس) برای درامد زایی یا هر هدفی که برای راه اندازی سایت داشته اید، می توایند از آموزش های بازاریابی اینترنتی مثل بازاریابی ایمیلی، سئو استفاده کنید.

برای عضویت در خبرنامه  و دریافت کد تخفیف 20% اینجا کلیک کنید.

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map